Question Kuidas eristada kofeiini lõigatud amfetamiini puhtast amfetamiinist

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Vastan ise küsimusele lol. Minu viis erinevus on number üks: SÜDAMELÖÖGI... Kui see on lõigatud puhta kofeiiniga, siis süda tuksub nii kõvasti, et see on äärmiselt ebameeldiv tunne. Number kaks: HÕIM: puhtal amfetamiinil on see tüüpiline amiinilõhn (ja maitse), mida lihtsalt ei saa eksida, samas kui lõigatud amfetamiinil on imelik kalane õline lõhn või ei ole üldse mingit lõhna. Kolmandaks: Kui te võtate puhast amfetamiini, siis tunnete end energilisemalt, produktiivsemalt ja veidi eufoorias, samas kui lõigatud amfetamiini võtmisel tunnete end kuidagi rahutuna, tujutuna ja närvilisena, mis ei ole väga meeldiv.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Ma olen teiega täiesti nõus, kuid mul on veel üks asi lisada, et komöödiakiri on jõhkram. Kuna kofeiin ei lase sul magada pärast amfetamiini mõju kadumist, siis tunned end järgmisel päeval nagu perse, sest sa ei saanud magada lisaks amfetamiini mõjule ajule. Praetud aju+ei magada= halvim kombinatsioon.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Ma lugesin, et kofeiiniga lõigates suurendab see aktiivsust ja muudab teid sotsiaalsemaks. Kui ma proovisin seda, tunnen ma mõnikord nii, kuid enamasti väheneb amfetamiini aktiivsus ja ma tunnen end väsinuna (amfetamiini ja kofeiini suhe teeb suurt vahet)

Puhas amfetamiinsulfaat on lõhnatu, samas kui amfetamiini baasil (õli) on amiini lõhn (kalalõhn).
 
Top