Kuidas ekstraheerida joodikristalle povidoon-joodi lahusest?

Haruwua

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
6
Reaction score
12
Points
3
Heyo! Kuidas u ekstraheerida joodi 11%-lisest povidoon-joodi lahusest?
Ma järgisin juhendit joodi ekstraheerimiseks alkoholilahusest polüetüleenplaadi ja vee abil, kuid see ei õnnestunud.
Mul on küll natuke naatriumhüdroksiidi, kuid mul ei ole kahjuks hcl-hapet ega vesinikperoksiidi, mida proovida. Kas on veel mingeid meetodeid, mida ma saaksin proovida? Ma tahan kasutada joodi punase fosfori met sünteesi jaoks.
Hindan igasugust abi!
Tervitused
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Ma prooviksin seda DCM-i kaudu eraldada ja alumise kihi välja lasta ja vaadata, mis juhtub :)
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Oli meetod, kus Fester püüdis lahtist joodi tolueenis või petrooleumbensiinis. Ta tegi seda naatriumhüpofosfaadi ehk hüpofosforhappega, kuid ma usun, et see toimib ka RP-ga vees. Niisiis, te lisate joodi tolueenilahuses RP-le vees, ideaalis on teil magnetiline segisti ja lõpuks reageerib jood tolueenis RP-ga ja tekitab HI H2O lahuse, mis tuleb filtreerida ja eraldada ülejäänust või tõenäoliselt ja veel parem, destilleerida. Seda, millal jood on reageerinud/kõik, mis on ära kasutatud, on võimalik kindlaks teha, kui tolueen muutub lillast joodivärvist tagasi selge lahusti värviks.

Te peate vist joodi mingil määral sadestuma, enne kui te saate selle lahusesse püüda. Nii et ma ei tea, kas see toimib ilma HCl või H2O2-ta. Naatriumhüdroksiidi kasutatakse povidoon-joodi lahuses, et aktiveerida ja eraldada kogu kogunev gak.
Mul pole aimugi, millega võiks asendada HCl-hapet ja vesinikperoksiidi. Ma ei saa tegelikult aru, kuidas see toimib, ma tean lihtsalt, kuidas seda teha.
Palju õnne! o7
 
Top