Kuidas tuvastada politsei järelevalve ?

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Tere ma tean, et politsei on igas riigis erinevad meetodid, kuid kas on mingi võimalus seda tuvastada ?
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Milliste terminitega? Reaalses elus? Sõltub riigist, kuid salapolitseinikud kasutavad sageli saksa autosid, näiteks VW-d.
Aga kui u saada jälgitud selle raske avastada, sellepärast seda nimetatakse vaatluseks...
Kui teil on tunne, et teid jälgitakse, lõpetage kohe see, mida teete, ja hoidke oma arvuti ja või korter puhtana. Tavaliselt Saksamaal ja Austrias on politseil võimalus teha ainult teie telefoni jne. jälgimist 2-3 kuu jooksul. Kui sa hoiad jalad paigal, siis näed, kas sind politsei jälgib. Greez
 

nglneedhead

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 16, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
See. Ei ole olemas reeglistikku

Selle tunne ja seda hakkate märkama siis, kui seda õpite

Nad ei ole ajupimedad, nii et nad teavad, kuidas varjata
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Kaasaegsetes tingimustes on politseiametnikud eemaldumas klassikalise järelevalve meetoditest. Nüüd kasutatakse rohkem tehnilisi vahendeid: linnakaamerad, mobiiltelefonide jälgimine, internetiliikluse analüüs. Operatiivset jälgimist kasutatakse ainult enne isiku vahistamist.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Kas need meetodid ei ole seotud ainult kõrge profiiliga sihtmärgi puhul?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Kui te müüte päevas/nädalas kümneid kilosid ravimeid, muutute te väga oluliseks sihtmärgiks
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Õiguskaitseorganitel on väga lihtne teid eemalt jälgida. Ainus võimalus, mis teil võib olla, on märgata, et nad koguvad tõendeid, et saada luba. Kui kohtunik allkirjastab volituse, võivad nad pealtkuulata kõik teie kõned tekstid sotsiaalmeedia teie liikumised telefoni kaudu, ilma et nad vaataksid teid otse. Nad võivad kaevata või varastada teie prügi, mis on täiesti seaduslik, otsides tõenäolist põhjust või põhjendatud kahtlust, et saada vahistamismäärus. Kui te märkate oma prügikasti kadumist, ei ole palju põhjusi, miks keegi seda võtta. Neil on olemas tehnoloogia, millega nad suudavad jäljendada mobiiltelefoni masti ja trikitada teie telefoni, et see ühenduks nende seadmega, mis edastab selle pärast salvestamist masti.
See ei meeldi neile, kuid mõtlevad põhjust, et käia politseiameti juures ja teha sõidukite kohta märkmeid. Need sõidukid teie tänaval on hiljem halb märk. Nad võivad teid ahistada, kui nad näevad, et te vaatate väga kõvasti ja sellepärast need varjatud autod on pargitud, kui nad neid ei kasuta. Parim kaitse on hea rünnak. On olemas rakendused, mis võimaldavad teil kuulata hädaabiautode cb-raadioid. Õppige ära keelekasutus ja te saate teada, kus nad on, kuhu nad lähevad, kelle numbrimärkide või numbrimärkidega nad sõidavad. Kui te kuulete autos, võite lihtsalt kuulda, et teie enda numbrimärgid jooksevad. see annab teile eelise. Teid kavatsetakse kinni pidada, aga nad ei tea, et te teate. Otsi koht, kus kiiresti kraavi teha. Nad ei oota ega ole valmis. Kui teie numbrimärk on "bbg420", siis nad ütleksid , "dispetšer, anna mulle [mõni number, see varieerub] 47" " mine edasi" "Bradley Bradley Bradley George neli-kaks-oh, Bradley Bradley Bradley George neli-kaks-oh," see oled sina. Ta ütleb teie nime või selle, kelle nimele auto on registreeritud ja kas nende juhiluba on kehtiv või peatatud ja kas neil on vahistamismäärus. Mõelge kiiresti ( see on USAs 🇺🇸). Smoke em' ja ditch, kui see on plaan. Põgenemine on madalam süüdistus kui müügiks omamine.
Fuck it, ma ütlesin seda. Olen paar korda edukalt politsei eest kõrvale hiilinud. Üks kord üle aasta. Ma andsin neile kellegi teise andmed, mida ma olin meelde jätnud, kui mind peatati, nägin kedagi, kes jooksis läbi õue ja hüppasin üles ja läksin kapi sisse ja 5 sekundit hiljem peksis kriminaalhooldusametnik ukse sisse minu rasedale alasti sõbrannale, kes lebas üksi voodis. See oli mingi uskumatu õnn/ajastus. See oli nüüd 26 aastat tagasi
 
Top