Kuidas infundeerida Cannabinoide CBD-lillele

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Kanabinoidipulbrite menetlus

1. * Arvutage oma "ml/sprei"-suhe, mis sõltub teie pihustuspudelist ja sellest, kui tugev on kananbinoid (ütleme, et vajate 50ml koos 5mg/ml).
2. Segage 50ml etanooli 250mg-ga, kuni see lahustub täielikult.
3. (valikuline) etanool kuivatab teie CBD-lilled ja potentsiaalselt segab lõhna. Segage Terpine nt. Lemon-Terpines või Cannabis-Terpines, et anda sellele selge lõhn.
4. Täitke see pudelisse
5. Pihustage kanepililled võimalikult lamedalt, et iga kanepilill saaks ühtlaselt pihustatud.
6. Pihustage sisu kanepi õitele võimalikult ühtlaselt.
7. Laske kuivada (sõltub ruumi õhuniiskusest, kuid võib võtta 4h-2päeva).
8. (valikuline) Loe niiskust (kasuta google'i, selleks on erinevaid viise).



Menetlus kanabinoidide vedelike, nagu THC lisamisega Terpiinide puhul

Enamik kannabinoide on väga kleepuvad, nii et sammu 1 võib pidada kohustuslikuks kõigil minu teadaolevatel juhtudel.

1. (optioinal) Kui see ei ole pihustatav, võite lisada terpiini, et muuta see vedelamaks.
2. * Arvutage oma "ml/sprei"-suhe, mis sõltub teie pihustuspudelist ja sellest, kui tugev on kananbinoid (ütleme, et vajate 50ml 5mg/ml).
3. Pihustage sisu cbd-lilledele võimalikult ühtlaselt.
4. Laske sellel kuivada (sõltub ruumi õhuniiskusest, kuid võib võtta 4h-2päeva).
5. (valikuline) loe niiskust (kasuta google'i, selleks on erinevaid viise.



Menetlus kanabinoidide vedelike, nagu THC jahutamise teel, purustamine pulbrina

See protseduur on hea, kui teil ei ole terpiini või ei saa neid lisada.

1. Laske oma kannabinoididel külmutada umbes 24h. Võite panna kannabinoidid küpsetuspaberile (ärge õhutage seda, vaid eelistatavalt ühe tahke tükina). See muudab teie kannabinoidid klaasikindlaks.
2. Võtke jahtunud kannabinoidid välja ja purustage need õhukeseks pulbriks.
3. Piserdage pulber võimalikult ühtlaselt cbd-lillede peale (püüdke puistata ainult nii palju mg/bud, kui on vaja, et te oleksite high).
4. Kasutage külmutatud kannabinoidide vedeldamiseks teaduslikku kuivatit. See muudab need kleepuvaks.



Arvutage "ml/pihustus"

Igatahes praktiline näide: Te soovite pihustada ainult üks kord piirkonna kohta*. Ütleme, et teie pihustuspudel pihustab 10cm^2 suuruse ringikujulise ala ja ütleme, et sellele alale mahub umbes 10g lamedat, kui teie eesmärk on 1mg/g umbrohtu, siis viimane samm on välja selgitada, kui palju ml pihustate ühe pihustuse kohta. Nii et te täidate oma pudelit nt. 10ml etanooliga ja te loete, kui tihti pidite selle tühjendamiseks pihustada. Teeme asja lihtsaks ja ütleme, et teil oli vaja 5 pihustust, et tühjendada 10 ml etanooli. Sel juhul peab üks pihustus sisaldama umbes 10mg sünteetilisi kannabinoide, et täita meie 10g cbd pungi 10cm^2 pinnal. Teil on vaja 5mg/ml kannabinoidide/etanooli segu, et pihustada seda üks kord.



Kaasnevad riskid

1. Üleannustamine: Mõned kannabinoidid on liiga tugevad, et neid "pulbrina pihustada". Püüdke vältida täielikult antagonistlikke kannabinoide. Püüdke kasutada ainult tuntud kannabinoide, millel on internetis palju kommentaare.
2. Protseduuri ajal narkootikumide saamine: Protseduuri ajal peaksite kaitsma oma nahka, silmi ja kandma maski. See on veelgi olulisem, kui töötate tugevate kannabinoidipulbritega.
3. Saastunud ala: Õhuringluse kaudu võib aine sattuda pindadele. See on olulisem, kui töötate tugevate kannabinoidipulbritega.
 
Last edited:

enzo101

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Tere, kõigepealt vabandust minu halva inglise keele eest :)

Mul on praegu kehva kvaliteediga CBD Weed. Ma otsin toodet, et piserdada sünteetilist thc-d sellele umbrohule.

nagu MDMB-4en-PINACA, JWH, SGT ,CP ,AM ,HU või muud sellist kraami ?

kas te oskate mulle öelda, kust leida õiget toodet, tõsise müüja juures, hea veebileht ?

Või pihustus valmis. Mul on 1 kilo CBD Weed piserdamiseks. Mida te mulle soovitate ?

Tänan teid :)
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Teie inglise keel on hea.

Ma ütleksin, et mitme noindi segu VÕIB olla hea, kuid parem alustada ainult ühe noidiga

MDMB-4en-PINACA on asi, mida soovite minna ja kasutada protseduuri kanepipulbrite jaoks.

Kui sa tahad puistata 1kg CBD Selle ei ole nii palju tööd parfüümi pudeliga nagu tundub. Kui teil on vaja suurustada tööstuslikult 100kg+, siis on vaja muid tehnikaid kui lihtne piserdamine
 
Last edited:

enzo101

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
tänan teid vastuse eest :D

Ma tegin koolis keemiat, kuid mul ei ole seadmeid, et alustada selliseid katseid = > noid valmistamine

jah ma tahan lihtsalt pritsida 1 kilo, midagi lihtsat. tuntud tehnikaga. otsin juba valmistatud/segatud MDMB-4en-PINACA või ja muu hea noidiga pihustust. Või MDMB pulber/vedelik lihtsalt valmis segu valmistamiseks.

Kas te teate head kohta või veebilehte te dark netist, kust seda leida? ja kogust, mida ma pean võtma 1 kilo jaoks?

Tänan teid :D
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
hästi see foorum aitab teil keemiaga seotud küsimusi ja võiks aidata teil kindlasti ehitada sellist laborit, kui vaja, ei ole suur asi

aga praeguste allikate kohta pole mul aimugi ja ma ei ostaks midagi netist, Hiina keelas ainerühma seaduse kaudu peaaegu kõik noidud, nii et päris noidusid enam ei leia ja paljud inimesed kurdavad, et neile tuuakse paska kätte

Teie parim panus on leida ülehinnatud varud viimaste olemasolevate ressursside või parem teha seda ise, alustage lihtsate keemia asjadega nagu cbd isomeriseerimine thc-ks, kuid kui te jahite suurt raha, minge metsa juurde
 

enzo101

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
ok tänan teid abi eest, ma teen mõned uuringud selle kohta, kuidas isomeerida cbd thc-ks. Või kuidas meisterdada MDMB-4en-PINACA sécurityga :)
 

enzo101

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
aitäh , ma kontrollida post sa saadad mulle , ja on see väga informatiivne video see !!!

teil on teisi video jagada ?
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
:> mitte sünteetiliste noidide tootmise kohta sry
UR-144 jaoks on vaja alustuseks ainult 3 ainet, kui ma õigesti mäletan.
 

enzo101

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2021
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
ok tänan teid abi eest , ma pean leidma selle 3 ainet ! see ei ole lihtne, kui sa ei ole spetsialist
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
See süntees on lihtsaim võimalikest viisidest sünteetiliste kannabinoidide tootmiseks. Sarnaselt kulgeb 018, kuid peamist lähteainet ei ole lihtne osta, kuid seda saab sünteesida Hiina tarnijate tellimusel. Keerulisemal viisil, kuid odavatest ja kättesaadavatest reaktiividest saab peamist lähteainet sünteesida iseseisvalt
 

blackcop

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Super huvitav postitus! Aitäh teie panuse eest.
Lugedes tekkis mul paar küsimust.
Kas on mingeid konkreetseid noid, mida te soovitaksite vedeliku meetodi jaoks? Samuti kui palju terpeene te lisate?
 
Top