Kuidas pesta oma raha 2 klõpsuga

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Kasutame lihtsat algoritmi, mis nõuab:
1) Teie must krüpto. (Ütleme, et kasutate bitcoin'i)
2) Mõned krüpto rahakotid, millel on vahetusfunktsioon.
(Im kasutades Trust või Metamask)

1 STEP:
Vahetage oma must krüpto XMR-märkideks.

2 STEP:
Saatke oma XMR-i teise XMR-i rahakotti (2 või rohkem korda).

3 STEP:
Looge uus valge XMR rahakott ja saatke siia kõik oma monero, mis teil on.

4 STEP:
Vahetage lõplikud XMR-märgid selle vastu, mida vajate, näiteks bitcoin.

Hea! Nüüd on teil selge Bitcoins vaba krüpto-wallet kontod ja väike komisjonitasu.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Kuidas on see rahapesu? Te saate selgeid Monero münte, kuid rahapesu mõte on selles, et te saate need mündid puhastatud ja oma panka seaduslikult.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Saate selgeid märke (mitte ainult monero) ja saate osta virtuaalset cc või pangakontot ja müüa krüpto bestchange saidil.
Või vahetada seda raha vastu, minu sity saate müüa oma krüpto raha eest, relvade vastu.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Ütleme, et te tegite seda kõike ja müüsite kõik oma Monero mündid sularaha eest. Nüüd on teil 100 000€ sularaha, kuidas on see 100 000€ nüüd puhas? Nüüd on teil lihtsalt 100 000€ sularaha, öeldes, et te müüsite oma mündid. See ei ole ikka veel kuidagi puhas.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
asi on bitcoin on võimeline jälgima (plokiahela tehing)
kuid monero on ebareaalne jälgida, millisest aadressist raha tuli sinu, ja kasutades 2-3 xmr rahakotid oma krüpto muutunud täielikult jälgitav ja selge, jah see kuskilt)
Ja kui sa müüa oma crypto pärast minu meetodi kasutamist saad selge raha EI CLEAR nagu sa saad seda töölt
Nad on selge, et sa saad neid mitte narkootikumidest
 

KonataEngy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
alternatiivselt lihtsalt ei seosta oma ravimitegevust krüptoga.
ja kasutage lihtsalt krüptosegistit, et teha sama asja

Moneros päris magus, kuid selle kuradi rahapesu ei ole võimalik.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Vähemalt on see parim alternatiiv bitumisseguritele
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ei ole 100% korrekt öelda, et see on pärast teie samme pestud :)

See oleks pigem "müntide anonümiseerimine", mitte nende pesemine - kuid see on kiire ja kasulik tehnika!

Selleks ei kasuta ma rahakottide vahetusvõimalusi, vaid pigem mitme rahakoti süsteemi ja silda münte BTC-st XMR-ile selliste teenuste kaudu nagu Majestic Bank Küproselt, kasutades kahte erinevat rahakotti, see muudab selle turvalisemaks, kui kasutate oma XMR-i jaoks spetsiaalset XMR-i rahakotti alates esimesest sammust.

Nende pesemine nõuaks nende müntide sisseviimist puhta sularahana oma äri-/isikukontodele.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@KokosDreams, tal on õigus.

Rahapesuga ei ole sellel midagi pistmist.

Parimad tervitused
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
See võiks olla esimene samm, kui raha pestaks krüptos...

Muidu ma nimetaksin seda lihtsalt krüptode "anonümiseerimiseks".

VMRXsahJtI
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Täname teid arutelu eest!
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Mis puutub anonüümseks muutmisse, siis mulle meeldib kasutada Wasabi rahakoti segajat ja seejärel kaubelda XMR-i. @HEISENBERGil on siin kuskil suurepärane kirjutis Wasabi kohta. See kasutab TOR-i ja sellel on sisseehitatud BTC-segisti.

Oma raha omamine ja võimalus seda seaduslikult ja muretult kulutada on raske osa.

Sõltuvalt sellest, kui palju sa räägid, võid teha midagi sellist:

Setup "Ametlik" äri rahakott, ja saata see anonüümne "maksed" juhuslikest rahakotid te loobuda pärast. Kutsuge end Darknet Security Consultant'iks ja looge kujuteldavatele klientidele broneeritud tundide arvestust, mis on kooskõlas maksetega. Seejärel kasutage neid arveid oma maksude esitamiseks.

Kui ametivõimud küsivad, ütle lihtsalt midagi sellist: "Arvestades mõnede klientide ohtlikkust, on minu ettevõtte põhimõte, et ma ei küsi ega võta klientidelt kunagi vastu mingit teavet, mis jääb väljapoole seda teemat, mille jaoks mind on palgatud nõustama." "Anonüümsus on minu ohutuse tagamiseks oluline ka juhul, kui saan teada kuritegelikust tegevusest, millest ma olen siis ametialaselt kohustatud teatama pädevatele asutustele.".

Seda ma teeksin, aga ma olen kriminaalne geenius. Mul pole aimugi, mida keegi teine teeks.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Aitäh, et suunasite mind taas Wasabi rahakoti suunas!

Ma unustasin selle täiesti ära, ma kindlasti katsetan seda ja hakkan seda kasutama!


Ma arvan, et seda ideed saab teha loovamalt.

Miks peaksite varjama klientide maksed legaalseteks makseteks, et siis sellest makse maksta ja kasutada alibit, et olete "darneti turvakonsultant", mis tähendab, et te tegutsete darknetis ja toetate vabatahtlikult kurjategijaid, siis põhimõtteliselt tunnistate, et teie raha on potentsiaalselt pärit ebaseaduslikest allikatest, isegi kui te ise ei ole kuritegu toime pannud... ma mõtlen, et te ei ole ilmselt advokaat ja see on darknet ikka :D Jätke lihtsalt darknet välja equasion ja proovige mõelda tõelise võltsäri peale raha pesemiseks, kui see peab olema äri.

Targem variant, kui soovite jääda krüptosfääri, on anonüümida oma mündid pärast nende saamist ja seejärel saata need uude kuuma rahakotti, mida saab kasutada, et osta midagi sinult, nagu NFT või muu toode / vara, mida saaks müüa digitaalselt ja maksuvabalt teatud tingimustel.
Teised võimalused oleks levitada kapitali ise loodud võltsfirmade võrgustikku, mida saab kasutada teenuste ostmiseks sinult.

On veel rohkem alibeid, mida võiksite välja mõelda, millel ei ole midagi pistmist darknetiga.
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Enne kui ma edasi kommenteerin, tahan ühemõtteliselt ja ametlikult kinnitada, et ma EI OLE seotud MITTE KÕIGI kuritegeliku tegevusega ja et igal aastal on mulle suur au esitada hoolsalt aruandeid KÕIGI sentide kohta. Sest just selle tegevuse kaudu, kuigi see on tühine ja tähtsusetu võrreldes paljude õnnistustega, mida riik meile kingib, saan ma kogu südamest väljendada oma ülevoolavat tänulikkust ja uhkelt panustada oma napi osa, nagu on iga õnneliku ja lojaalse kodaniku kohus!

NFT müük toimib, aga kui kaua veel, kuni nad üritavad midagi teha?

See mitme ettevõtte asi on palju raskem kui varem ja tundub, et see on palju tööd ja juriidilisi arveid.

Mulle meeldib minu oma ikkagi rohkem, aga see sobib kindlasti rohkem USAsse.

Paljusid kurjategijaid (Al Capone'ist alates) ei vahistata nende kuritegude eest. Nad pannakse tegelikult kinni maksudest kõrvalehoidumise eest, sest tihtipeale ei suuda politsei kuritegu tõestada, kuid IRS suudab tõestada, et nad on oma saagilt maksudest kõrvale hoidunud. Teine oluline detail on see, et IRS ei saa teie maksudeklaratsioonide sisu avaldada ilma föderaalse kohtuniku allkirjastatud volituseta. (Sellepärast võttis Trumpi omade kättesaamine nii kaua aega).

Parim osa on see, et kahele küsimusele, mis paneksid komistuskiviks paljud rahapesu skeemid, on sisseehitatud vastused, mis ei nõua mingeid tõendeid peale kiire selgituse!
  1. Võimalus näidata, kes ja kust tulu pärineb. Ma annan need, nad lihtsalt juhtuvad olema anonüümsed. Enamikul juhtudel nad kindlasti jälitaksid seda, kuid antud juhul on anonüümsus ilmselt normaalne ja ainus turvaline viis äritegevuseks
  2. IRS-i jaoks on kahtlane, kui teie äri tegeleb palju krüptoraha. Aga siin on audiitorile ilmselge, et krüpto on ainus praktiline viis äritegevuseks.
Teine asi, mis mulle meeldib, on see, et see võib olla win-win. Kui audiitor mõistab äri, ostab ta kõik, mida sa talle ütled, kuid ta jätkab ikkagi kaevamist. Ta jätkab kaevamist, sest ta on funktsionaalne hammasratas suures bürokraatias ja ta peab leidma midagi, millega näidata oma ülemusele, et ta on väärtuslik. Seega, kuna te kontrollite kõike, siis visake talle lihtsalt väike luu ja ta lõpetab kaevamise. Samuti nõustub ta sinuga, et tegemist oli eksimusega, pärast seda, kui sa talle ütled, kui tark ta on, sest sa isegi ei näinud seda.

Mis sa arvad?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Tore, pikk vastus :)

Las ma sukeldun sellesse!

Sa oled väga üllas kodanik :D :D

Nad on omaenda hauda kaevanud võitlemisega krüptode/NFTde vastu.

Niikaua kui nad ei deklareeri NFT-d väärtpaberiteks, võib see jätkuda jurisdiktsioonides, mis lubavad teatud tingimustel maksuvaba NFT-de müüki.
Isegi kui USA, EL või teised riigid peaksid selle rahapesu skeemi vastu võitlema, on kindlasti mõned ebaseaduslikud jurisdiktsioonid, kus see jääb võimalikuks!

Ja isegi kui nad võitlevad selle vastu riikides, kuulutades NFT-d turvaliseks, on see krüptotööstuse jaoks hämmastav nihe, nii et ma oleksin tegelikult mõlema tulemusega rahul!


See on kindlasti ja see peaks ka olema :) Midagi ei tule lihtsalt ja rahapesu ettevõtete kaudu on privileeg, mis tuleb välja teenida.

Siin oleks ka küsimus - kas summa, mida tuleb pesta, on üks suur summa, mida tuleb pesta korraga või on see pigem korduv summa, mida tuleb pesta sageli. Esimene muudab "ettevõtte mudeli" väärtuslikuks võimaluseks, viimane nõuab kindlasti rohkem oskusi ja teadmisi!


Seal ma ei oska midagi öelda, kuna ma ei ole USA kodanik, kõik mu häirekellad läksid lihtsalt katki, kui te mõtlesite darknetist saadud tulude deklareerimist kui tegelikku darknetist saadud tulu, kuid seega põhimõtteliselt seadusliku töö tulemusi


See on kindlasti julge meetod ja nõuab julgust, see on kindel!

Ma sain esimesest kohast aru, et see töötab, kuid võib tekitada kahtlusi, mida saaks kõrvaldada propper track record'i ja kuulikindla alibiga. Siiski on see julgus, mis mulle naha alla läheb, julgus siduda oma isik tumedate veebidega :D Aga tihtipeale on need meetodid need, mis tekitavad vähem kahtlusi kui teised meetodid, mis püüavad välja mõelda lugu, mida ei ole kunagi juhtunud.

Sageli on väärtuslik võimalus lisada valetusse osaline tõde, et valetamine oleks lihtsam ja ka valet oleks lihtsam uskuda.

Justkui nad mõtleksid, et "mis siis, kui need krüptod on pärit darknetist?" ja sa tunnistad, et tegelikult ongi, aga seaduslik :D


Nüüd, kui ma olen selle üle rohkem mõelnud, siis ma tegelikult arvan, et see on tõepoolest geniaalne idee!

Vaja on kedagi, kes on täiesti teadlik sellest, millesse ta satub!

Te võite minna härra, ma kiidan selle heaks :D
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Samuti huvitav fakt, kuid see on tõsi! Selles seisnebki erinevus tõelise gangstar'i ja kurjategija vahel... gangstar (nagu me seda filmidest ette kujutame) leiab viisi, kuidas viia need ebaseaduslikud tulud seaduslikku maailma, et kasutada neid seal äris/ kinnisvaras või varades, samal ajal kui kurjategija jääb varju.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
See oli lõbus harjutus.

Teie poolt välja toodud probleemid on kindlasti olemas, kuid kui te suudate neist esimesel korral läbi põimida, siis tõenäoliselt ei ole teil pärast seda probleeme.

 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
See oli tõepoolest lõbus harjutus!

See on tõsi, mida sa ütlesid :D Hoia end turvaliselt!
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Vabandan, et ma tibatasin ja vajutasin postitusnuppu enne, kui olin valmis. Siin on see, mida ma kavatsesin postitada.

@HEISENBERG Kui näete seda, palun kustutage eespool olev lõpetamata tekst. Tänud

See oli lõbus harjutus.

Probleemid, millele te osutate, on kindlasti olemas, kuid kui te suudate neist esimesel korral läbi põimida, siis tõenäoliselt ei ole teil pärast seda probleemi.


Kaks kommentaari selle kohta...
  1. Ma arvan, et see idee on kõige parem $200,000 - $350,000 aastas või vähem, sest see on kõrge küberturbe konsultandi vahemik ja see ei tõstaks lippe
  2. Kui sa oled distsiplineeritud, siis võid suure summaga töötada, lihtsalt lusikates seda vähehaaval välja
Suurim kasu sellest minu arvates on see, et ma saan vabalt ja muretult oma raha kulutada. Heck sa võiksid tõenäoliselt oma kulutusi ilma probleemideta 500 000 dollarini ajada, kuid pärast seda muutub ilmseks, et sa kulutad rohkem, kui sa väidad.


Pärast mõelda kogu darknet küsimus tõid, see ilmselt on hea mõte juhtida eemale, et. Sa ei saanud olla konsultant kuigi, sest konsultandid töötavad ettevõtete jaoks, mida nad saavad jälgida.

Ma arvan, et peamine eesmärk on kliendid, kellega ei saa kergesti ühendust võtta. Tundub, et kliendid vähem moderniseeritud piirkondadest (Aafrika, Lõuna-Ameerika jne) või koostööst keelduvatest riikidest (Venemaa, Iraan jne) oleksid piisavalt head. Nii et ehk te väidate, et aitate välismaistel ärimeestel õppida USA/EL kultuuri ja äritegevuse norme. Holy Shit! See meeldib mulle!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ahh tore :D Ma arvasin teie viimase sõnumiga, et meie tore vestlus on juba lõppenud!

See on tõepoolest lõbus harjutus ja mulle meeldib alati mõelda sellistele keerulistele mõtetele.

Ma arvan ka nii, aga see ei tähenda, et kindlasti päästetakse pärast seda, kui see kord möödas. Paljud muud tegurid võivad sellist operatsiooni mõjutada, nagu LE uurimised sinu suhtes teiste asjade pärast, sinu äri skaleerimine ja seega rohkem kahtlusi sinu suhtes SEC või teiste poolt.

Ma arvan, et sellel ei ole mingeid piiranguid, kuidas seda saab teha, see sõltub lihtsalt sellest, kuidas :D

Rääkides sellest kuidas, mõtlemine darkneti teema kaasamisest narratiivi oleks lihtne seletada, miks tulud genereeritakse krüptodest ja sellest teemast eemale suunamine nõuaks niikuinii kõigi maksete diskrediteerimist mingil kujul, sest siis võiks see, et need tulevad darknetist, olla kaelamurdja. See on save öelda, et see oleks keerulisem, kuid turvalisem ma arvan.

Kurat see on metsik.

Reaalsed isikud, kellega saab ühendust võtta, kui "kellelgi" võiks olla küsimusi. Kuna tegemist on teenusepõhise ettevõtlusega, on väga lihtne pakkuda maksuvaba juriidilist struktuuri, LLC võib olla kasulik. Säästetud maksud võimaldaksid võltsklientidele väga atraktiivseid makseid. Et veelgi varjata identiteeti, võiks LLC kuuluda teisele LLC-le, mis tegutseb teises jurisdiktsioonis, millel on topeltmaksustandardid esimese LLC jurisdiktsiooniga.
Samuti on võimalik, et see struktuur kuulub anonüümsele usaldusühingule, et veelgi enam varjata identiteeti.

Naljakas mõelda selle peale :D
 
Top