Question Kuidas teha 4mmc kaalu rohkem ja vähem tugevaks

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
10
Points
8
Nii et ma hiljuti synthesisd 4mmc, ja mu sõber proovis seda kraami, nad ütlesid, et turul saadaolev ja see on tohutu erinevus, see on väga tugev, nii et kuidas ma teen seda wieght rohkem, millist tüüpi pulbri kraami peaksin lisama, mis ei kahjusta kedagi

Ja kui palju ma peaksin lisama, ütleme, kui mul on 100g 4mmc.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
See on jama. U tahad võtta juba leebet asja ja lõigata seda bs ? Lõpetage odavalt. 4mmc on 4mmc u on kasutaja, kes ei anna aru mingit mõju või peaaegu mitte midagi. Aga sa tahad seda lõigata.
 

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
10
Points
8
Vend ei saa seda, kas te teate, mida ma saan lisada, kui te teate, palun öelge
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Kofeiin
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
In jaoks L
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Kofeiin ja licodaine või bensokaiin ja u saab müüa nagu fale kokaiini
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
ew ei aita teda!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
WAT

Liiga tugev? @freedum tabas seda pähe: BS.
Ma tahaks teada, mis müüja sa oled, et ma teaks, et jääda TF eemale sinu jama. Kas on jälle 90ndad? GTFOutta siin oma "ei taha kellelegi halba teha" bullllshitiga
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Ma arvan, et te vastate valele inimesele poeg
 

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
10
Points
8
Okei poisid sorry ma olin lihtsalt uudishimulik, mul oli lihtsalt idee, ma ei ole müüja või midagi, ma lihtsalt teen oma enda jaoks, vabandused
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Ärge vabandage, te ei sõnastanud oma küsimust õigesti. Me kõik teeme vigu ja inimesed arvasid, et te tahate oma toodet lõigata ja saada rohkem kogust, ja kellelegi ei meeldi inimesed, kes müüvad lõigatud tooteid. :)
 
View previous replies…

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Edit: Kellelegi ei meeldi inimesed, kes lõikavad oma juba puhast toodet, mõnikord inimesed cant aidata, millel on juba lõigatud tooted müügiks. Nii et kui teil on hea ja puhas toode, müüge seda nii nagu see on, saate kindlasti rohkem kasumit nii. Inimesed armastavad tugevaid tooteid. Teie puhul tahtsite seda enda jaoks lõigata, sest see on liiga tugev, nagu ma aru sain. Ärge tehke seda, pigem leidke oma annus, vaadake, kui palju teil on vaja, et saada oma soovitud kõrgaine. Minu arvates on see nii palju parem, kui rikkuda oma toodet mingite jama lõikamisvahenditega. Jääge ohutuks mees!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Niikaua, kui te ei püüa võtta juba puhast toodet ja sellega maksvaid kliente üle nussida: Ma vabandan oma karmide märkuste eest ja "mul" "kahju" (näete, mida ma seal tegin?), ma olen arvamusel, et me lihtsalt ei saa siin üldse "seda" olla.

Kui teie kraam on tõesti "väga" tugev ja tugev, siis ma arvan, et see on kas valu ninasõõrmetes või maitse asi, liiga palju "tuim nägu" teie mugavuse jaoks võib-olla? Lihtsalt tilgake teeb sulle hästi, võta 'pisimad' kristallid, jahvata see võimalikult peeneks (EI tükke) ja alusta sealt uuesti. Sul ja su Sõbral peaks olema paremad tulemused
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
See on õige, im üllatunud, kui paljud inimesed nuusutavad suuri persekristalle. Ma pole sellest kunagi aru saanud tbh. Kui ma purustan kristalli, siis panen selle taldrikule, katan selle arvel ja hakkan seda paska nii palju jahvatama, kui ma suudan. Kui krakkimine lakkab, võtan nupu ära ja võtan jäägid maha. Võta kaart ja hoia seda nurga all, kus see on kõige teravam. Kõik teavad, kuidas edasi läheb, tõesti pingutage, kuni teete sellest peene pulbri, uskuge mind pärast korralikku purustamist te ei tunne põlemist üldse.
 
Top