Question kuidas teha pragu

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
nii et kui mul on 28G kokaiini kui palju bikarbonaat sooda ma panen ? on parem kasutada mikrolaineahju või pliit ? whats the diffrence cooking in microwave or pliit? can anyone teach me step by step to cook on pliit?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mikrolaineahju ja pliidi erinevus seisneb selles, et pliit soojendab pannile, mis soojendab vett, mis omakorda soojendab reaktante. Mikrolaineahjus vibreerib reaktante ja vett ning molekulide hõõrdumise hõõrdumine tekitab soojust. Mikrolaine võtab reaktsioonienergia lisamiseks palju vähem aega. See on halb. See on halb sellepärast, et kokaiin deproteniseerub palju enne, kui vesi on piisavalt kuum, et sulatada alus. Selle tulemusena on pulbriline crack, mida teete mikrolaineahjus see ei ole maailma lõpp, see on lihtsalt ebamugav.
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Lisage 30%of kammitud pulber, lisage kuum veevann, et hoida segada, kuni see lahustub ja õli välja õli, lisage külmutatud vesi ja jahutus ja seejärel võtke see välja õhukuivatamiseks. See on üheteistkümne inimese laip minu riigis.
 

Amizzyya

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
noicee
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
jah boss, ma olen väga noorem, kas teil on mingeid häid viise, kuidas mind õpetada, näiteks lisada, mis teeb suitsetamise võimsamaks ja produktiivsemaks,
Ma vaatasin kunagi dokumentaalfilmi, kus inimesed lisasid mõned koostisosad, et valmistada toodet väga tugevalt suitsu, kuid see on juba ammu unustatud.

see on välimus pärast keetmist

CXFdMRv7hT
 

Amizzyya

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 16, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
näeb hea välja bro, ma ise seda küll ei keeda !! kena töö mees
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma peaksin vist lisama. Paljude inimeste jaoks, kes kahtlemata satuvad selle teemaga kokku, kõik, keda ma tean, kasutavad 30% w/w kokaiini/naatriumbikarbonaati. Kas 25% töötab? Minu jaoks on see toiminud. 35%? See on varem töötanud. Pisut või kaks? Ma olen seda varemgi teinud. Miks siis? 30%? Ma tõesti ei tea, nii mind õpetati. Ma arvutasin kord stöhhiomeetrilise koguse ja see, mida ma sain, oli 25% teoreetiline ideaalne kogus, eeldades, et sul on puhas kokaiin ( seda on võimatu arvutada tundmatute koguste tundmatute toodete segu puhul
Mool kokaiini HCL on mool kokaiini ja mool HCL. Me oleme mures ainult HCL-i pärast.
Mool HCL=36,5g
Mol NaHCO²=84,0066g
Mool kokaiini HCL=339,82
84.0066/339.82=
.247209 /1
24.7209%
 
Top