Kuidas tellida lähteaineid ohutult ?

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Ma lugesin paljudest allikatest, et ei ole ohutu tellida lähteaineid laboratooriumi aadressil või kodus, kuid vähestes allikates mainitakse, et mitte tellida nende nimede kohta. Nii et minu küsimused on järgmised:
  1. Kui jah, siis kuidas seda ohutult teha ?
  2. Kuidas on postkastide, pakendite vastuvõtmise teenuste puhul ?
Kui teil on nõuandeid sel teemal, kirjutage siia.

PS. Palun viige see teema sobivasse rubriiki.
 
Last edited:

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere Chemden,

Ma ei saa aru, teie 30. juuli postitusest ütlesite, et avate seadusliku äri keemikafirma, et alustada lähteainete ostmist ja amfetamiini tootmist.

Miks oleks teil vaja aidata seda?

Kõik chemichal vedud ELis toimuvad kontrollitud vedude ja rangete eeskirjadega, kui te lähete "legaalselt", siis ei ole see probleem.

Teie olukorras on teie probleemiks auditid.

Parimad tervitused
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Tere.

Olen juba avanud keemiaettevõtte.

Ma tahan veenduda, et ma ei tekita mingeid kahtlusi, nii et vähemalt esimese 4 kuu jooksul ei taha ma kasutada seda ettevõtet isegi lähteaine jaoks lähteaine saamiseks. Ja ma tahan läbida vähemalt 2 auditit, enne kui kasutan seda millegi ebaseadusliku jaoks. Ma kasutan seda ettevõtet laboriseadmete hankimiseks. Praegu saan ma lähteaineid müüjatelt.

Parimad tervitused.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Tere,

Kas te saaksite mulle selgitada, mis on selle seadusliku keemiaettevõtte "eesmärk" kõigepealt, kas see on müük? tootmine? arendus? edasimüüja? kuna see on üks küsimustest, mida auditeeritakse?

Mul on kahju, kuid teie plaanis on lihtsalt liiga palju vigu, et audit ja õiguskaitse tabab teid kohe.

Esiteks, te võite või ei pruugi teada, millal teid autied see võib olla planeeritud, kuid ka juhuslikult, nii et te võite ja ei saa olla selleks valmis.

Teiseks, kui see on ettevõte, mida soovite kasutada oma "shell" ettevõte, siis soovite alustada ostes väikese koguse lähteaineid, mis "sobib" labori seadmed olete ostnud.

Kolmandaks, te ei taha kasutada oma ettevõtet ebaseaduslikuks tegevuseks vähemalt esimesel 2-4 tegevusaastal, uusi ettevõtteid kontrollib toll, kui nad impordivad / ekspordivad midagi riigipiiride vahel.

Neljandaks, põhjus, miks on legaalne äri 2-4 aastat kõigepealt on, sest esiteks seaduslikkust, kui auditeeritakse ja tulu.

Viiendaks, te ei kasuta oma ettevõtet selleks, et olla "peamine" ebaseaduslike lähteainete kasutaja. Mida te peaksite tegema, on avada teise isiku nimel varifirma, osta lähteaineid oma peamise ettevõtte kaudu ja müüa seda endale oma varifirma abil. Sel viisil ei saa teid auditeerimisel vastutusele võtta.

Ma võin siin jätkata, kuid ma loodan, et te olete nende stsenaariumide peale juba mõelnud?

Parimad tervitused,

Kui olete huvitatud ideede jagamisest, võime seda arutelu PM-is jätkata, ma oleksin rohkem kui hea meelega abiks, sest ma tean neid asju üsna hästi.
 

Mrblue

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ma mõtlen tellida võltsitud nime ja aadressiga ja saata anonüümne kapis, kui ma osta hobbyst müüjad nagu Nitrochemis või konstatinos.
Aga kui ma tahan osta kauplustest, mis küsivad "lõppkasutaja avaldust", nagu laboratoriumdiscounter, ei tea, kas ma saan täita "lõppkasutaja avaldust" võltsitud teabega.
Samuti võiksin täita oma aadressi nagu keemiatööstuse ettevõte ja lõpuks, kui nad saadavad koos DHL valida kohaletoimetamise teise aadressi.
Ma ei tea kuidas teha.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ma arvan, et teie jaoks tasuks ehk ühendust võtta Organic Chemistry Poland'iga.

Tal on suurepärase kvaliteediga tooted ja väga õiglased hinnad! Samuti on tal palju asju saadaval, nii et võite teda oma peamiseks tarnijaks võtta, ei ole vaja EUSi
 
Top