Question Kuidas lõpetada 4mmc (sõltuvus)

PewDiePiex800

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ma hakkasin tarbima 4mmc nagu aasta tagasi, ma kasutasin seda üks kord nädalas, nüüd ma teen nagu 2-3 korda nädalas, mul ei ole 4mmc sõltuvust tho, ma arvan, et ma olen poolel teel, kuid ma tahan sellest täielikult loobuda, nagu nüüd päeva ma saan iha 4mmc pärast 7-8 pm, ma tunnen seda keha küsib seda, ma tean, et ma saan sellest täielikult loobuda, enne kui see muutub tõsiseks, palun andke mulle nõu, mis aitab mul loobuda
 

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇷
Joined
May 27, 2023
Messages
18
Reaction score
10
Points
3
hüdreerige ja magage hästi, tehke trenni, leidke midagi, mis teid huvitab, et vaba aega sellega veeta, ärge kasutage midagi psühhoaktiivset, isegi mitte nikotiini või alkoholi, sest see võib teile tekitada tunde, et "üks põrge veel on okei".
olge valmis võõrutusnähtudeks ja pidage meeles, et enamik neist on psühholoogilised.
kui adrenaliini ja serotoniini tase hakkab langema, algab raske aeg ja sa pead sellest kõigest hoolimata läbi saama.
saate oma dopamiini taset veidi tõsta, tarbides heas koguses oliiviõli.
serotoniini ammendumiseks kasutage 5-HTP toidulisandit, kombineerige neid kahte, et saavutada parimad tulemused.
jälgige oma vererõhku, see võib langeda/ tõusta kahjulikule tasemele, tõusmiseks kui liiga madal sööge soola, langetamiseks kui liiga kõrge sööge küüslauku.
ma kasutasin mefedrooni väga ülemääraselt meelega, et uurida selle sügavusi, ja võin öelda, et see ei ole suur asi, et seda külmalt ära võtta, sa pead seda lihtsalt tõsiselt võtma.
palju õnne vend/õde, sa said selle.
 

ifeelsorry

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2024
Messages
49
Reaction score
10
Points
8
Vend saab mind aidata 2b4mp sünteesi puhul?
 
Top