Kuidas redutseerida fenüülatsetooni liitiumalumiiniumhüdriidiga (LiAlH4)

Aleffine

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 14, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tere,
Ma nägin foorumis, et p2p redutseeriti naatriumborohüdriidi ja Al/Hg-ga, kuid need kaks ei ole minu riigis kättesaadavad, välja arvatud liitium-alumiiniumhüdriid. Kas p2p redutseerimine liitiumalumiiniumhüdriidiga on sama protsess nagu naatriumborohüdriidiga?

Tänan
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Oleks loogiline saada imiin veevabas THF-is p2p-st ja metüülamiinist, seejärel tilgutada see lahus liitiumalumiiniumhüdriidi segusse veevabas THF-is.
 

Aleffine

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 14, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tänu
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Pange tähele, et kui p2p-st ja metüülamiinist moodustub imiin, vabaneb vesi; vesi peab olema seotud.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Miks ei räägi praktiliselt keegi P2P redutseerimisest THFis ammoniaagi(NH3) ja LiAlH4 abil amfetamiini saamiseks?
Lisaks olen üllatuslikult leidnud selle kohta vähe teavet, kuid esmapilgul tundub see piisavalt lühike ja mitte ülemäära keeruline, et õigustada mõningast tähelepanu. Või on mul peale veeküsimuse analüüsimisel midagi kahe silma vahele jäänud?
4 P2P +4 NH3+LiAlh4 → 4 amfetamiin + Al(OH)3 + LiOH
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Naatriumboorhüdriid tekitab väljumisel suurel hulgal mustust. Eeldan, et sekundaarne amiin reageerib kergemini p2p-ga, lisaks p2p redutseerimisreaktsioon. Ma ei näe mingeid eeliseid liitiumalumiiniumhüdriidi kasutamisel
 
Top