Kuidas sünteesida 4 piperidoonmonohüdraat hüdrokloriidi ?

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
41
Reaction score
15
Points
8
Kas keegi oskab jagada, kuidas seda keemiat sünteesida
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Tasub osta kui sünteesida
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Kui teil on vaja 4-piperidooni ennast, mitte ANPP või NPP, saate seda tõenäoliselt teha ainult N-bensüülamiini teel akrülaatide kaudu. Ja hiljem bensüüli eemaldamine hüdrogeenimise teel pallaadiumil.
Ma arvan, et lihtsamaid marsruute peaks olema teada.
Võib-olla on võimalik teha boc-soola püridiini derivaadist nagu aniliinopüridiin ja redutseerida seda nabh4-ga.
Nagu seal: https://www.hbyingong.com/wholesale...dine-raw-powder-in-stock-cas-125541-22-2.html

Mul on selle kohta küsimusi:
1.Kas ma võin kasutada kondensatsiooniks metüül- või etüülakrülaadi asemel butüülakrülaati?

2.Kas piperidooni on võimalik teha püridiinisoolade redutseerimise teel, nagu arekoliini sünteesi puhul nikotiinhappest?

3.Milline tööstuslik tee mitte-asendatud 4-piperidooni jaoks?

Ma ei ole huvitatud selle jama tegemisest suurtes kogustes, sest kogu maailm ja Ameerika Ühendriigid väga vihased fent edasimüüjatele.
Ja ma ei toeta opioidiepideemiat selle naeruväärse kuritarvitamisega, kui seda on vaja iga tund ja müüa oma autot, et osta rohkem.
Lihtsalt tahan midagi nõrka nagu furanüüli, butüriili, atsetüüli minu enda varanduse jaoks.
 
Last edited:

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
üles küsimused
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Õppige seda
 

Attachments

  • 83dQ2P61Vw.pdf
    340.9 KB · Views: 774

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
topelt postitatud
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8

Seda reaktsiooni ei kasutata vajaliku piperidooni jaoks, võib-olla isekondenseerumise ja toodete segunemise tõttu, kui bensaldehüüdi asemel kasutatakse formaldehüüdi, on oluline ka steroiline takistus.
Ma nägin palju artikleid, ja piperidoonid või 4-substitueeritud piperidiinid tehti läbi: akrülaatide, räniorganiliste ühendite, küllastumata ühendite (oksüdeeritud divinüülketooni derivaadiks) või püridiinisoolade kaudu.

Võib-olla on divinüülketooni süntees mannichi reaktsiooni kaudu võimalik viis. ma vaatan patente.
 
Top