Kuidas keerata tavalisi ravimeid vedelike sisse ja välja?

msi

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Tere, minu meeskond ja mina eksperimenteerime selliste tavaliste uimastite nagu kokaiin, MDMA, ketamiin, 4-MMC ja metamfetamiin vedelikuks muutmisega ja selle transportimisega teistesse riikidesse.

Siiani oleme välja töötanud, kuidas MDMA-d vedelikuks muuta, mis on sõna otseses mõttes nii lihtne kui MDMA-d sisaldavale keeduklaasile aeglaselt vee lisamine, kuni teil on väga kontsentreeritud MDMA vedelik.

Kas on olemas juhend või kas keegi oskab anda nõuandeid, kuidas teha sama mõne muu tavalise uimasti puhul?

Tänud!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
LOL, kui kaua te selle kallal täpselt töötanud olete? Kasutage lihtsalt vett, need kõik lahustuvad vees. Siis kristalliseerige need ümber. Boonusena saad puhtamad ravimid. Teisest küljest kaaluvad nad tõenäoliselt vähem, sest kõik, millega nad lõigati, jääb lahusesse.
 

msi

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3

Tänan vastuse eest :)
Nii et kokaiin lahustub siis ka vees?
Ja kas oleks parem, kui ma kasutaksin midagi sellist nagu de-ioniseeritud vesi või midagi sarnast?

Aitäh!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Jah, kokaiin lahustub vees. Lihtsalt otsige google'ist aine, mille kohta te huvi tunnete + "lahustuvus". See ei ole just raketiteadus. Kasutage mis tahes vett, mida soovite. Või etanooli. Või mida iganes muud leiad, kui kasutad ülaltoodud otsingusõnu,
 
Top