Kuidas teid võidakse petta

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Iga petturi peamine eesmärk on saada teie raha BB Escrow-teenusest mööda minnes. Pidage meeles, et petturid on väga loomingulised ja leiavad miljoneid põhjusi, et veenda teid escrow'st mööda minema.

Väga sageli kasutavad petturid järgmisi argumente:
1. Bitcoini kurss hirmutab mind, laske pool teie maksest mulle otse ja teine pool Escrow kaudu.
2. Ma ei tööta escrow kaudu, mind on seal petetud. Ma ei soovita ka teile.
3. Ma teen iga päev kümneid tuhandeid dollareid väärt tehinguid. Ma ei hakka teie 100 dollariga escrow's segi ajama. Tellige kas ilma escrow-ta või ärge raisake minu aega.
4. Vaadake minu kommentaare, mul pole mõtet teid petta. Ma olen aus inimene siin!


Täiendage oma võimalusi kommentaariumis, kallid foorumlased.
 
Last edited by a moderator:

osmanik

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Ma käin läbi eskriipsu
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Kahju, et ther ei ole vahendaja, kes saab toote enne ostja lihtsalt 100% kontrollida, mida saadeti...

nagu Escrow hoiukeskus müüjad saadavad kaupu keskusele, et nad saaksid enne ostjale saatmist täpselt kontrollida, mis see on, nii oleksid mõlemad osapooled õnnelikumad....
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Te räägite edasimüügist. See on juba leiutatud. BB Forum meeskond töötab, et kutsuda ettevõtteid narkosfääri ja teha mugavat, anonüümset ja usaldusväärset
keskkond kõigi osapoolte jaoks. Kahjuks ei saa see koheselt kõikjal ilmuda, see on tohutu ülesanne, mis nõuab paljude ettevõtjate osalemist kogu maailmas.
-Rooma ei ehitatud ühe päevaga (с)
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Kõik, mida vajate, on paar BB-meeskonna liiget, kes on valmis võtma vastu esemeid tarnijatelt. Sel viisil ei oleks mingeid tehinguid väljaspool eskrooni. Oletame, et ma tellin Hiinast midagi 5 kg PMK. Mul ei ole mingit laboratooriumi seadmeid, et testida toodet, kvaliteeti või isegi seda, milline on selle tarnija tegelik toode, nii et kui meil oleks hoiukeskus, kus müüja saadab eseme keskusesse, nii et nad saavad kontrollida, et kõik on see, mida müüja ütleb, enne kui see ostjale saadetakse. Seejärel saadetakse ostjale, kui testimine on tehtud. Mõlemad pooled maksavad ka kohaletoimetamise eest. Müüja maksab tarne keskusesse, siis ostja maksab tarne keskusest kõik tehingud saab teha läbi escrow 100% turvalisem, nii ostjad ei esita kaebusi või sildi müüjad petturid, sest see on juba testitud / kontrollitud BB meeskond.
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Absoluutselt nõus enamik inimesi ei saa testida, mida saada, nii et me peame püüdma ja arendama võimalusi testida-reagendid kõige nõudlikumate kemikaalide jaoks
Vaata olukorda orded meth sai suitsetatud narkomaanide aju kohe hüpata dopamiini väljapaiskamine ja te klõpsake tegeleda oli ok, kuid mida sa olnud missfired poolt aju?
Mõtle või isegi kui sa saad väidetavalt olla met ja sa arvad, et see ei ole, kuidas kohtunikud saavad teha objektiivselt leida tõde ?

Kui palju ostjaid on peoplez kes valetavad, et saada halbu tooteid ja millel on tõeline ja hea ma arvan, et ükski .
Nagu me ütleme siin meie klient meie peremees
 

Mtt123456

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ma olen vist väga rumal, aga kuidas ma siin oma kontot täiendada? Kõik aadressid, mis on antud, kui ma üritan Bitcoini oma kontole panna, on Coinbase'is kehtetud. Nii et ma ei saa ülekandeid teha.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Vaadake @HEISENBERG profiili seal on Veaotsing ja kuidas lisada raha oma rahakotti
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
100% probleem on see, et aadressi kopeerimisel on enne või pärast rahakoti aadressi tühikuid.
 

Mtt123456

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Feb 9, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Tänan teid väga, nägin teie vastust teises postituses ja kontrollisin ja teil oli 100% õigus! Nii et ma kustutasin tühikud ja see töötas nagu võlu!
Tervitused!
 
Top