Hugbunter on nuhk.

brisknes

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ainult tükk pask ja reetur kiidaks, et suudab, või, et on dox Admins.

Jah selle kõige tõenäolisem ja arvestades, et ma suutsin Pharoah'i kerge vaevaga doxida. /post/9fd75dd60e6421299370/#c-6ed12696f6602aa382

Ja kirsiks peal? KERGE VAEVAGA. (Kas see on hooplemine?)

Vastuseks küsimusele, kus on DeSnake:

Ta on elus ja terve. /post/540f11ee6435929f362c/#c-b287552b1f664926bb

Ja kirsikaks peal? Mõned inimesed on oma OpSeciga hooletu (Kas see on ähvardus?)

FUCK HugBunter.

Enamus tema postitusi on sellist paska täis ja see ei ole normaalne.

See, et ta räägib ebamääraselt ja ütleb asju nagu "ma tean midagi, mida sina ei tea", on jube jube ja näitab ainult tema tõelist iseloomu. Sa ei räägi nii, sa ei hoia infot niimoodi tagasi. See on õpikunäide manipulaatoritest ja informaatoritest.

Isegi kui inimene on prügist väljumise pettur nagu DeSnake, ei ütle sa kunagi selliseid asju avalikult, eriti mitte kogukonna juhina nagu Dread. Sa aitad ainult LEA-d ja ainult informaatorid teevad LEA-ga koostööd.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Ma arvan, et ma ei nõustu lugupidavalt. Mulle meeldib ta neil vähestel kordadel, kui me oleme vestelnud
 

scammedonabacusmarket

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 4, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Dreadis on liiga palju tsensuuri ja modid ei ole usaldusväärsed
MODID PROMOTEERIVAD NARKOTOOTIKUMID JA FENTANIIKLIKUD KAUBAD, kuid tsenseerivad ja blokeerivad kahjutuid kommentaare, kõlavad nagu kohtunik Dread ,

iroonia selles, et propageeritakse illegaalset paska, kuid tsenseeritakse mitte-illegaalset paska
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
See ei ole minu senine kogemus Dreadiga. Inimesed räägivad hullumeelset jama, ma tean, et mina räägin. See kõlab nii, et ta tunneb end ohustatuna ja markeerib oma võimet kättemaksuks.
 

scammedonabacusmarket

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Oct 4, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
arvan, et youtube DoingFedTime'ile oli Dread'ile mingi mure, miner21 vaata, kas sa suudad ülaltoodud postitust seostada DoingFedTime'iga youtube'il
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Kas tõesti? Ma ei mäleta midagi FedTime'ist, mis Dreadi tõesti kritiseeris. Kas te oskate mulle midagi näidata, et seda näha?
 
Top