HXE süntees

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
1. Poisid, ma olen selle jaoks ahvipaskaks läinud
-Down the hole we go-

1. Eugenooli muundamine 2-oxo-PCE-ks: Eugenool on looduslik fenooliline ühend, mida leidub nelkiviõlis ja teistes taimedes. Seda saab muuta 2-okso-PCE-ks, uueks dissotsiatiivseks anesteetikumiks ja ketamiini analoogiks, kolmeastmelise sünteesi abil, mis hõlmab oksümeerimist, nukleofiilset asendamist ja reduktiivset aminatsiooni.
2.
3. Eugenooli muutmine eugenooloksiimiks, reageerides selle hüdroksüülamiiniga happelises keskkonnas (sidrunhape)?. See on sarnane aldoksiimide sünteesile alkeenidest Rh-katalüüsitud hüdroformüülimise teel, välja arvatud, et eugenoolil on juba aldehüüdrühm1.
4. Seda etappi võib teostada mikrolainepöörlemisel 150 c juures; 5 min jooksul, maksimaalselt 300 w juures.
5. | Sidrunhape võib suurendada reaktsiooni kiirust ja oksümeerimise saagist, andes prootonid ja koordineerudes hüdroksüülamiinisoolaga . https://en.wikipedia.org/wiki/2-Oxo-PCE.
6.
7. Muutke eugenooloksiim 3'-hüdroksü-2-okso-PCEks, reageerides selle 2-kloroetüülamiiniga aluselises keskkonnas. See on nukleofiilne asendusreaktsioon, kus oksiimi hüdroksüülrühm asendatakse kloroetüülamiini aminorühmaga. (Võimalik on kasutada mandelhappest saadud 2-kloroetüülamiini, mis on alternatiivne organokloriid, mis võib reageerida eugenooloksiimiga, et saada 3'-hüdroksü-2-okso-PCE. |Mandelhape on alfahüdroksühape, mida leidub mandlites, kirssides ja aprikoosides.| Mandelhapet saab muuta 2-kloroetüülamiiniks, reageerides selle tionüülkloriidi ja ammoniaagiga.https://link.springer.com/article/10.1007/s11164-023-05032-4.
8. | Seda etappi võib teha mikrolainepõletamisel 180 °C juures 10 minutit, maksimaalse võimsusega 400 W. Reaktsiooni saab jälgida TLC või NMR-spektroskoopia abil. Toote saab eraldada kristalliseerimise või kromatograafia abil.
9.
10. 3'-hüdroksü-2-okso-PCE teisendatakse hüdroksetamiiniks, redutseerides seda naatriumborohüdriidi abil metanoolis. See on reduktiivne aminatsioonireaktsioon, kus 2-okso-PCE ketoonrühm redutseeritakse amiinrühmaks, moodustades hüdroksetamiini.
11. (Alternatiivselt)
12.
13. 3'-hüdroksü-2-okso-PCE muutmine hüdroksetamiiniks, redutseerides seda biokatalüsaatorite, näiteks transaminaaside või imiinreduktaaside abil, glükoosi või ammoniaagi kui vesiniku- või lämmastikuallika juuresolekul.
14. |Selle etapi võib läbi viia mikrolaine kiiritamisel 100 °C juures 15 minutit, maksimaalse võimsusega 200 W. Reaktsiooni võib jälgida TLC või NMR-spektroskoopia abil. Toote võib eraldada filtreerimise või ekstraheerimise teel56.
| (teine alternatiiv selle etapi jaoks).
-
- Vesinik ja metallkatalüsaatorid: See on eelistatud redutseerija reduktiivseks aminatsiooniks, kuna sellega välditakse stöhhiomeetriliste redutseerijate kasutamist ja ainsa kõrvalsaadusena tekib vesi. See meetod võib siiski nõuda kõrget rõhku ja temperatuuri ning katalüsaatori valik võib mõjutada reaktsiooni selektiivsust ja saagist1. Mõned reduktiivseks aminatsiooniks kasutatavad metallkatalüsaatorid on saadud looduslikest alkaloididest, näiteks nikkel nikotiinhappest või koobalt kobalamiinist.
- Biokatalüsaatorid: Need on ensüümid või mikroorganismid, mis suudavad katalüüsida reduktiivse aminatsiooni reaktsioone kergetes tingimustes ja suure enantioselektiivsusega. Nad võivad kasutada odavaid ja taastuvaid substraate, nagu glükoos või ammoniaak, vesiniku või lämmastiku allikana. Siiski võib nende substraadi ulatus ja stabiilsus olla piiratud ning nad võivad vajada kofaktoreid või lisaaineid1. Mõned biokatalüsaatorid, mida saab kasutada reduktiivseks aminatsiooniks, on saadud looduslikest alkaloididest, näiteks püridoksaalfosfaadist saadud transaminaasid või NADPH-st saadud imiinreduktaasid.

Nanoosakeste katalüüsitud süntees: See on meetod, mille puhul kasutatakse reduktiivse aminatsiooni reaktsioonide katalüsaatorina nanoosakesi. Nanoosakestel on suur pindala, unikaalsed füüsikalised ja keemilised omadused ning reguleeritav aktiivsus ja selektiivsus. Nanoosakesi saab mõnel juhul ka ringlusse võtta ja taaskasutada. Mõned reduktiivseks aminatsiooniks kasutatavad nanoosakesed on saadud looduslikest alkaloididest, näiteks kurkumiinist saadud kullananoosakesed või bacillus simplex'i bakteritest saadud raudoksiid-nanoosakesed.
-Ja lõpuks on olemas HXE, mis on MXE seaduslik lähteühend. Plz kommenteerida oma valikuid ja tagasiside parandusi suunas bio / greenener organokeemia põhimõtteid ja teed pärast eksperimente menetlused, sest ma sõna otseses mõttes 3 päeva järjest seda välja magada või lõpetada, enne kui ma kaotasin mõtteprotsessi.
Kui see on kinnitatud hea ja paranenud
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Plz keegi on tasuta komplekt mulle mängida lol minu shit just sai purustatud u võib öelda üle halva aruannet... jk kuid ya pm mind
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Oh cuz see ei pruugi tunduda fn lihtne on cuz ma pidin võrdlema iga molekuli mul on 491 vahekaardid avatud ja ma ikka veel ei tunne end hästi selle kohta
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Uhhhh....... nr.
Alustame vaatlusega Eugenolile, millel on kolm asendust benseeni rõngas ja HXE-l on ainult kaks. Dat ei sobi kokku. Ja Eugenool ei ole ka Aldehüüd, Aldehüüdid on =O süsinikuahela lõpus, vaadake lihtsalt struktuuri ja näete:

Ja ausalt öeldes: siit läheb lihtsalt allamäge, aga see ei ole oluline, sest juba Eugenoliga on kõik lootused kadunud.

Aga olgem konstruktiivsed: Sa võiksid kasutada näiteks 3-hüdroksüfenüül-2-tsükloheksan-1-ooni , mis peaks olema saadaval ja bromineerida seda alfa-positsioonis vask(II)bromiidiga, mis on väga selektiivne ja tõhus reaktsioon, siis moodustada keto-(-oon)-rühmal imiini, =O, mis sel erijuhtumil ei vabasta vett, kuid intramolekulaarsel nihkel asendab Br - broomi hüdroksü-grupi -OH-ga, Br vabaneb HBr, vesinikbroomhappena, ekvimolaarne kogus lisatud trietüülamiini hoolitseb selle happe eest. Nüüd on teil imiin ja -OH seal, kus teie amiin peaks olema. Probleemi lahenduseks on termiline ümberkorraldamine 180 °C juures (mikrolaineahjus 160 °C) või vähem, millele on lisatud Lewis-happe katalüsaator. Selles etapis peab kraam olema täiesti kuiv või saagis on kuradi. Ümberühendamisel vahetavad imiin ja -OH oma kohta, kuid imiin säilitab H, vesiniku ja muutub amiiniks ning -OH ilma vesinikuta muutub ketooniks, =O. Ketoon, kuna see ei ole ahela lõpus, siis oleks see Aldehüüd, kuid see on keskel ja seda nimetatakse ketooniks.

Keemia on siin natuke ebatavaline või "arenenud" koos iminatsiooni ja ümberpaigutamisega, kuid tegelikud probleemid on viimases ümberpaigutamisetapis, mis kõlab nii lihtsalt - lihtsalt kuumutada 180 °C-ni XX ajaks - kuid on kõige problemaatilisem kogu asja juures.

nautige!
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Ya ma ei leia vigu selles ma unustasin lisada eugenooli muutmise iso kõigepealt ja mvk võib-olla see on parem ma arvasin, et see oli huvitav idee edasi liikuda ma tegin seda käivitada ja on täielik ebaõnnestumine
 
Top