Olen algaja ja tahan teada, kuidas töödelda skopolamiini ravimit

Slender

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2021
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Ma kuulsin, et skopolamiin on väga tõhus ravim ja võib litterly kontrollida inimesi, see ravim on raske leida, kuid ma sain taime ja see ei ole isegi haruldane taim probleem on see, et väga vähem inimesi teab, milliseid kemikaale kasutada, kui u aidata mind ill anda mõned u uuringuks seda ravimit palun aidake mind
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Ka mina ei tea sellest palju, hakkasin alles nüüd sisse lugema.

Aga mõned neist loovad pruuni pulbri, mis on juba piisavalt tugev, puhtal kujul on see valge pulber, kuid pean tunnistama, et ma ei ole seda toredat ravimit reaalses elus kunagi näinud.

Mitmete aruannete järgi lööb see koheselt ja oled sekundiga high, pärast 20s-1min oled avatud igasugustele soovitustele.

Palun ärge unustage, et keskus, et eristada "head ja halvad" ei ole katki, nii et te ei saa lihtsalt öelda "Tapa nad kõik kohe" või "Lõika talle kurk läbi" te peate kasutama positiivset sõnastust nt. "pane aeglaselt nuga tema kaela" ja te peaksite olema väga konkreetne oma sõnastusega.

Valitsus kasutas seda enamasti piinamise asendajana, seda kasutati ülekuulamistel mingi "tõe eliksiirina", kuid "koolitatud kasutaja" võiks sellest ilmselt mingil määral üle saada.
Tänapäeval kasutatakse seda enamasti salajastel ja illegaalsetel ülekuulamistel gov, kurjategijad ja muidugi mõned inimesed kasutavad seda meelelahutuslikult, kuid mul on raske uskuda, et keegi võiks nautida sellist kõrvetust.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18
See ei ole kõik, mis on ette nähtud. Pidage seda kerge #4 heroiini kõrgeks kogenud inimestele.
Kogematu jaoks ühekordne kogemus, mis sarnaneb 4 grammi MDMA juhuslikule massitarbimisele, samal ajal kui kogu kogemuse ajal ei saa vett hüdreerida.
Pimedate võrkude turgudel on endiselt müüjaid, kes seda pakuvad.
Üks neist kannab nime Pendate.
Sama müüja müüb ka "kindlasti" teksasid MDMA, DMT ja Scopolomine tootmise kohta.
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
13
Points
3
On rohkem kui mõned kohad, mis müüvad seda seaduslikult internetis. See ei ole USAs kontrollitav aine. Seda ei pea ekstraheerima borracheropuust. Iga Datura taim peaks töötama. Näiteks Brugmansia Angel Trumpet'i taimed. See on üks ilusamaid taimi, mida te kunagi omate. Ja koertega/lastega jalutavad koduperenaised kiidavad seda kogu aeg.
 

Attachments

  • uSDbcUolBT.jpg
    uSDbcUolBT.jpg
    179.5 KB · Views: 786
Last edited:

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Saate teha vaste skopolamiini tootmisele.
 

Psychotria Viridis

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Tegelikult kasutavad paljud Lõuna-Ameerika põliselanikud seda rekreatiivselt ja ilmselt võib lihtsalt õitest või juurtest teed teha ja hallutsinatsiooni tekitada.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Ma olen üsna kindel, et seda saab lihtsalt vees leotada. Leotage seda, leotage seda paar päeva kuumas vees ja filtreerige taimestik välja. Voilà, skopolamiinisupp, vist atropiini ja hüostsüamiiniga maitsestatuna. Asi, mis neil Datura tüüpi taimedel on huvitav, on tropaanosa. Muud kenad asjad, millel on üks, on kokaiin. Samuti terve hulk fenüültropaane, mis on tsn-süsteemi stimulandid. On ka teisi huvitavaid tropaane. Muidugi võib sellest kõike maha võtta ja teha sellest midagi kena. Tropan on heksaani- ja pentaanirõngas, mis on kokku haakunud ja kokku volditud paadiks või ehk tooliks. See võiks paiskuda edasi-tagasi. Kes teab 🤷😂 kell on 5:33 hommikul pühapäeval. Ma ärkasin reedel kell 6:50
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Tänan teid
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Täname teid
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
newbie ja skopolamiin ühes ja samas lauses läheneb tavaliselt newbie surma, nii et ma tõesti loodan, et teil on ainult taimne materjal, millest on väga raske saada, seega võib teil olla võimalus õppida keemiat ja vältida mürgistust, kuid te peate olema tõesti õnnelik.
 

Yugix

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 1, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Niisiis, hiljuti sai sõber mulle inglitrompet (brugmansia suaveolens), tahaksin teada, kuidas ekstraheerida skopolamiini katsete jaoks, kuid see, mida me seni saime, oli lihtsalt hallutsinogeenne tee.

Kas keegi oskab aidata?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Tere, jah:

Skopolamiini ekstraheerimine Brugmansia suaveolensist

B. suaveolens'i (5,0 kg) kuivatatud pulbriline õhuline osa ekstraheeriti ultraheli abil metanoolis (3 korda, iga 10 L 60 minuti jooksul 50 °C juures). Pärast metanooli eemaldamist vaakumis saadi tume tahke metanooliekstrakt (300 g). Seejärel suspendeeriti see ekstrakt 2 l destilleeritud vees ja jaotati järjestikku diklorometaani ja etüülatsetaadiga (kumbki 3 l), et saada vastav diklorometaaniekstrakt (30 g), etüülatsetaat (12 g) ja veekiht. Etüülatsetaatekstrakt eraldati ligikaudu silikageelkolonni kromatograafia abil, elueerides diklorometaani/metanooli gradientlahustisüsteemiga (0-100% metanooli mahust), et saada kuus fraktsiooni (E1-E6). Fraktsioon E2 kromatografeeriti korduvalt silikageelkolonnil, elueerides isokraatilise lahustisüsteemiga etüülatsetaat/metanool/vesi (20/1/0,05, v/v/v), et saada neli fraktsiooni E2A-E2D. Fraktsioon E2A laaditi pöördfaasilise C18 vaigukromatograafia kolonni ja elueeriti metanooli/veega (2/1, v/v), et saada skopolamiini (62 mg). Isoleeritud skopolamiini puhtus määrati HPLC-DAD abil ja leiti, et see on 98,3%.

Mai, Nguyen Thi. "Quantitative analysis of scopolamine in Brugmansia suaveolens by HPLC-MS method." J. Multidiscip. Eng. Sci. Technol 4 (2017): 8176-8179. http://www.jmest.org/wp-content/uploads/JMESTN42352392.pdf

Minu kommentaar:
Ma arvan, et isiklikuks meelelahutuslikuks kasutamiseks võib vältida DCM-i ja EA-ga ekstraheerimise lisamist. Võtke arvesse, et see on skopolamiini ekstraktsioon koos teiste alkaloididega.

 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Buscopan sisaldab toimeainet hüossiinbutüülbromiidi. See ei ole sama, mis hüossiinhüdrobromiid, mis on teistsugune ravim, mida võetakse liikumispuudulikkuse vältimiseks. Buscopan tuleb tablettidena ja on saadaval retsepti alusel.

Google'ist^, suitsetage Buscopan ja vaadake, mis juhtub! See on omal vastutusel stuffs tugev ja surmav, Datura peab olema üks halvimaid kogemusi, mida ma kunagi olen kogenud!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Ma kuulsin ühest ravimist, mis oli kasutusel skobutüüli nime all, see on n-butüülskopolamooniumbromiid, kvaternaarset ammooniumsoola, mida kasutatakse antiemeetikumina. Aga palju õnne selle hankimisega Fromm et!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Selle ei ole ekstraheerimine tablettidel, te suitsetate purustatud pilli! proovige seda bro ja avastage ise.
 

nujrc

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Lood skopolamiini kohta on ülepaisutatud. Muidugi võib igaüks olla amneesia segaduses haavatavam ja kontrollitavam, kuid see ei ole nii kindel.

Kui soovite seda lihtsalt tarbimise eesmärgil teha, ärge raisake oma aega. Võite lihtsalt osta seda. See on tavaline iiveldusvastane ravim üsna paljudes riikides, millel on mõned muud kasutusalad.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Datura on teistsugune loom sisaldab rohkem kui Scopolamiin ja ka Scopolamiini suitsetamine ei ole naljaasi. Kui suitsutatud, et butüülbromiidi grupp on lõhutud ära ja suitsutatud Scopolamiini tabamus on järgmine tase, mis ei ole üldse nõrganärviliste jaoks, Mine proovi seda ja vaata, kui haavatav oled, või parem viis selle mõju vaatamiseks on võtta sõber, kes võtab seda "omal soovil" ja vaata selle mõju neile. siis ütle mulle, et see ei jäta sind haavatavuse seisundisse. Minu sõber kallistas puu, öeldes mulle, et see on tema naine, ta oleks andnud mulle kõik oma taskust, kui ma oleksin küsinud.

Ma olen ainult näinud, kuidas inimesed sellest segadusse satuvad, ja minu isiklikud kogemused nii Datura kui ka nende tablettide suitsetamisega on, et ärge segage narkootikumidega, lapsed!
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
Skopolamiin? See värk on burundanga! See põhjustab sugestiivsust ja unustust ja deliiriumi. Suurtes annustes võib see tappa. Vastumürk on Arecoline Hydrobromide!
Kui keegi tarbib Arecoline Hydrobromide'i või beetlipähkleid, siis on burundanga mõju väiksem. Lisaks on Arecoline Hydrobromide'il kognitiivne
kognitiivseid ja nootroopseid omadusi ning Arecoline Hydrobromide annab teile kõrghetke. Hankige lihtsalt Arecoline Hydrobromide või Kratom, kui soovite saada kõrgele. Üks hästi riietatud must mees kasutas mulle kord burundangat ja rääkis, et vajab abi ja asjad muutusid tolmulisemaks, ta viskas pidevalt rohkem tolmu ja pettus ja võttis raha. Ta imeb! Loll jerk! Ma sain teada ainult raha võtmisest osa kui ma läksin maksma jõusaali. Ma võin saada Arecoline Hydrobromide, kui ma saan raha. Mingil hetkel võis midagi käes olla. Nad üritasid mu vennaga sama teha ja üritasid talle võltskuldi müüa, samas viskasid korduvalt tolmu ja muud sellist. Tal polnud raha kaasas, nii et nad ei saanud midagi. Minu viimane endine tüdruksõber rikkus orgaanilise keemia ja matemaatika ja kaotas huvi, kui ta sai teada, et ma võtan ADHD jaoks Modafiniili ja see teeb mind targaks ja keskendunuks ning et ma tahan saada farmatseutiliseks keemikuks või teadlaskeemikuks. Ma vajan praegu kiirust (amfetamiini, etüülamfetamiini). Ma teen teaduslikke asju ja muid asju hästi tänu Modafiniilile ja Armodafiniilile. Kratom paneb mind vähem etanooli jooma (alkoholi joomine). Ma kaotasin keskendumise teadusele ja matemaatikale ja mu elu muutus ilma selleta mittetäielikuks. Ma vajan matemaatikat ja teadust, ükski tüdruk ei tohiks matemaatikat või teadust rikkuda või nad imevad! Võib-olla saan ma ühel päeval jälle teaduse asju teha.
 

Jessica

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 8, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Meil on nüüd Scopolamiinipulber.
 
Top