Ma skaneerin darknet'i, siin on tulemus

Darknet.Observer

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
4
Reaction score
10
Points
3
Tere kolleegid anonid,

Mulle ei avaldanud tumedate netilinkide kataloogide praegune olukord muljet, sest ma ei suutnud leida kõiki olulisi andmeid ühest kohast.
Seetõttu lõin darknet.observer, kus ma püüan anda teile parima ülevaate nn darkneti hetkeseisust.

http://s36ex53mi4m6chlwqg6zabu2gxtiwvgaphytsrboqknkphdkduxwg6yd.onion

omadused:
- 300+ tor teenust skaneeritakse iga x tunni järel.
- saate sirvida ja filtreerida teenuseid
- phishing check - kontrollige peeglilehekülgi
- /pgp.txt automaatne analüüs
- /mirrors.txt automatiseeritud analüüs
- /canary.txt automatiseeritud analüüs
- kelmuse hoiatused/reputatsiooni hinnangud

siin on mõned huvitavad leiud:
- teenused võrgus: 316 (kokku 460 onion(v3) peeglit)
- igal teenusel on keskmiselt 1,33 onion(v3)-peeglit.
- 41,5% kasutab java script'i
- 39,9% seab küpsise ilma küsimata
- 15,5% on OMG jälgivad/vastavad (ja ainult 11 kanaari 23-st on terved).
- 23,9% on poed (ja enamik neist on petturid)
- 18,1% pakuvad hosting- või muid teenuseid (paljud pettused)
- 8,6% on foorumid
- 7,5% on turud (mitu müüjat)
- 6,9% on linkide kataloogid
- 4,9% kuuluvad lunavaragruppidesse
- kui leiti 12 tumedate võrkude otsingumootorit (3,5%) ja 11 uudistesaiti (3,2%).
- kõigist saitidest, mis võtavad makseid vastu: 95% aktsepteerib Bitcoini ja ainult 35% aktsepteerib Monero

Mida te arvate? Kas teil on mõni teenus puudu või on mõned andmed valed?
Palun andke mulle teada.

Darknet.Observer
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Me tegime sarnast tööd üles ja kõik kategooriad erinevad, kuid tegelikult leidsime, et ainult umbes 8-10% kõigist, kes midagi müüvad, olid õiguspärased. CC turgudel oli umbes 3% seaduslik, välja arvatud tasu põhinevate üksuste nagu Brian's club. Tundub, et on võitlus ja head poisid on pühkida välja. Meil oli ka palju vähem hea arvamus Monero kohta kui teil näib olevat. Tundub, et Monero jaoks on palju tilkasid, mis on otse mustad tilgad ja nad ei saanud vähem hoolida. Samuti tundub, et nad ennetavad kulutusi kohe ja on palju paremad kui sama tüüpi inimesed, kes kasutavad teisi krüptosid.
 

Darknet.Observer

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
4
Reaction score
10
Points
3
Mulle meeldib Monero tehnoloogia tõttu - see on anonüümsuse poolest Bitcoinist palju parem ja ma eeldasin, et see on number üks süvaveebis, sest see on anonüümsuse tehnoloogia eesliin. Seega olin siiralt üllatunud, et see on ainult kolmandiku võrra rohkem kui Bitcoini aktsepteeritud.
Praegu ma kontrollin foorumeid, et märgistada kahtlased teenused pettuseks. Tundub tõesti, et pahad poisid domineerivad praegu.
OMG vastavus on liiga madal ka. Kas see on nii raske pakkuda korralikku /pgp.txt ja /canary.txt ja võib-olla /mirrors.txt, nagu on määratletud dark.fail/OMG? See muudaks nende saitidega suhtlemise palju lihtsamaks.

Kogu see tööstusharu vajab ühtlustamist, standardimist ja usaldusväärset viisi, kuidas eristada häid poisse ja pettureid.
Ma näen potentsiaali plokiahela kindlustuseks jne.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Üks peamisi probleeme Monero puhul on see, et sellega on seotud mõned väga varjatud inimesed. Sellised inimesed nagu Ryan Havar ja Daniel Evans on kasutanud seda Monero abil oma erinevate kuritegude ja kelmuste tegemiseks, nii et paljud seostavad seda petturitega. Täielik anonüümsus võib olla halb asi l
Arvan, et huh? Need inimesed olid väidetavalt seotud selle arendamisega ka nii et võimalik, et nad jätsid midagi, mis aitab neid nende varastamisel.
 
  • Like
Reactions: vis

godfathe07

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ahh Mis võib olla viis luua kataloogi, mis kõik tõelised inimesed jääb 0,0000 protsenti petturid, kuid kui loodud, et kataloogi, kus kõik petturid on avatud olla valmis suur ulatuslik ddos, saada häkkinud ikka anda raske korda petturid nad teevad kõik, et võtta teid maha, huh raha lihtsalt küsimusi neile näha, et tordex ja tor täis petturid reklaame, inimesed on nagu, et lihtsalt saada raha koht reklaame inimesed saavad scammed inimesed kaebusi sain scammed ühest oma adv saidi omanik idgaf
 

dayz

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 5, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
See on nii lahe kutt!!!
 

Banksy

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 29, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Täname meest.

Kuna see postitati darkne turgude sektsioonis, on mul siiski mõned küsimused.
On palju kauplusi, kes müüvad kinkekoode. Ma olen näinud teist teemat pettuste kohta ja neid kinkekoode mainiti samuti pettustena.

Minu küsimus on: Kas keegi on seda tegelikult testinud?
Põhjus, miks ma küsin, on see, et ma olen näinud muidu usaldusväärseid turuplatse, kes müüvad ka juhendeid kinkekoodide genereerimiseks teatud platvormidele, samuti nende turuplatside sees olevaid sektsioone, kus kinkekoode saab osta.
On mõttekas kasutada neid kinkekoodide poode inimeste petmiseks. Aga miks peaksid turuplatsid lisama toetust pettustele ja mis mõte on müüa juhendeid või koodigeneraatoreid, kui see ei ole reaalne asi?
Lihtsalt üritan sellest aru saada. Ja potentsiaalselt liituda kelmuse ohvrite hulgaga 🙄

Teine asi, mida ma olen näinud, on kauplemine häkitud Paybal kontodega, millel on ka raha, ulatudes 500-5000 kontole. Kingitud raha ... ka rieks nagu kelmuse, kuid oli ka näinud turul veebilehel.

Nii et. Kas ma pean eeldama kelmuse iga kord, kui ma näen sellist pakkumist, isegi kui turuplatsid väidavad, et nad ei luba kelmusi oma platvormidel? Või vabanevad need müüjad oma "rämpsudest", mis muidu pesu ei kannata?
Äkki keegi siin on seda reaalselt katsetanud, kui mitte ainult uudishimust. Mul oleks vaja kiireid summasid, et käivitada midagi, mida ma plaanisin.
 
Last edited:

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Paljud neist foorumitest ja turgudest, millest te räägite, näivad olevat vilgas tegevus, kuid tegelikult on nad vaid selleks, et teid maha rebida. Kõik loetletud on rip. Parim viis seda öelda on see, kas nad lubavad suhtlemist teiste kasutajatega saidil. Nagu kaardistamisfoorumid, vaadatakse teie sõnumid sageli läbi, enne kui need jõuavad teise kasutajani. Kui nad on teid petnud, ei taha nad, et te kedagi hoiataksite ja seal ei ole grupivestlust, nii et ainus viis oleks sõnumite või reklaamide saatmine. Mõlemad vaadatakse enne heakskiitmist läbi.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Huvitav, kui paljud neist on seaduslikud ja mitte pettused või peaaegu surnud
 

ireshop

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 14, 2024
Messages
64
Reaction score
33
Points
18

Darknet.Observer

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
4
Reaction score
10
Points
3
Olin üle aasta eemal minust mitteolenevatel põhjustel.
Vabandan, et avaldasin saidi ja siis kadusin. Seda ei oleks pidanud juhtuma.

Õnneks on mul endiselt kontroll domeeni darknet.observer üle ja ma sain isegi taastada saidi lähtekoodi varajase versiooni oma kauaaegsest hoidlast.

Ma töötan saidi parema versiooni kallal ja tulen palju tugevamana tagasi!
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
@Darknet.Observeri varasemad tööd leiate arhiiv.onionist ( archiveiya74codqgiixo33q62qlrqtkgmcitqx5u2oeqnmn5bpcbiyd.onion/s36ex53mi4m6chlwqg6zabu2gxtiwvgaphytsrboqknkphdkduxwg6yd.onion - JavaScript on vajalik).

See tööriist on väga hästi pandud ja saate sirvida ilma peavaluta. Me ootame teid!
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Millest oli juttu darknet observer? Mulle meeldib leida uusi kohti, mida kontrollida
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Saidi statistika, ülevaade kõigist arhiveeritud sibulast, mida darknet.observer võiks saada, usaldusmärkus (A,B,C,...),... väga intrigeeritud tema tagasitulekul.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ah ma näen. Loodetavasti läheb jälle käima!
 
Top