mul on küsimus, millele ma vajan vastust

Dbcooper1969

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
kas musta tõrva saab muuta #3 ja või #4. kui see on võimalik saab keegi palun öelda mulle, kuidas seda teha aitäh poisid igasugune info oleks suurepärane
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Esiteks - halvim võimalik teema pealkiri. Sa pead rohkem pingutama, lol.

Mis puutub BHT-lt päris heroiini - ma arvan, et "tehniliselt" jah, see võib olla, kuid on mõned põhjused, et see ei ole lihtsalt mõistlik või soovitav.

Esiteks, "mustas tõrva heroiin" ei ole tegelikult üldse heroiin (vähemalt sisaldab see harva heroiini). Kui te olete tuttav heroiini tootmisprotsessiga, siis see seisneb selles, et võetakse toormagunamahl ja töödeldakse seda morfiini eraldamiseks, seejärel reageeritakse morfiin äädikhappeanhüdriidiga, et atsetüülida morfiini hüdroksüülrühmad 3. ja 6. koha juures.
BTH on ilmselt see, mis juhtub, kui morfiini ekstraheerimisprotsess lihtsalt vahele jätta ja proovida töödelda toormoonimahla ise. Ja mõnikord ei kasutata isegi mitte äädikhappeanhüdriidi, vaid jäääädikhapet (või isegi lihtsalt äädikat).

Mõned allikad väidavad, et seda hakati tegema seetõttu, et Ameerika Ühendriigid sulgesid äädikhappeanhüdriidi müügi ja nii proovisid kokad selle asemel kasutada gAA-d või äädikat, mille tulemuseks oli tänapäeval tuntud BHT. Kuid ma ei ole selles nii kindel (ma mõtlen, et tule... nad saavad metamfetamiini ja fentanüüli valmistamiseks vajalikke lähteaineid, kuid nad ei saa oma kartellile äädikhappeanhüdriidi kätte? jama).

Nii et kas tehniliselt võiks võtta tõrva ja töödelda seda heroiiniks? Muidugi. Aga..... peaksite seda saama palju , sest põhimõtteliselt käsitlete seda kui toormahla, ja te peaksite kas ekstraheerima morfiini ja jätkama sellega, või te võiksite ekstraheerida monoatsetüülmorfiini ja seda uuesti atsetüleerida, et saada toorheroiini.

Aga miks peaks vaeva nägema? Kuigi BHT näeb välja nagu täielik sitt, on osa sellest tegelikult päris hea ja isegi tugevam kui tõeline heroiin. Seda seetõttu, et see sisaldab palju 6-MAMi, mis on tugevam kui heroiin (src):

... ning töötlemise ja puhastamise puudumise tõttu sisaldab see seal ka hulganisti muid opiaatide, mis tavaliselt heroiini tootmisprotsessi käigus morfiini ekstraheerimisel välja võetakse (ärge unustage, see ei ole viga, see on omadus!). Need teised opiaat-alkaloidid võivad põhjustada põrguliku kõrguse (piisavalt, et põhjustada isegi üledoosi...)

Siin on teema Bluelight, mis võib olla asjakohane: Kellelgi on kogemusi puhta 6-monoatsetüülmorfiiniga?

Loodan, et vastasin sinu küsimusele.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Ma saan aru, et ma ütlesin "BHT" asemel "BTH" nagu kaks korda seal... sorry. See oli hilja öösel.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Mul on juurdepääs ainult äädikhappele, kas morfiini ja äädikhappe refluks ei ole praktiline?
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Ärge olge solvunud, aga kas te olete teadlik, et see on 3. kord, kui te seda küsimust siin foorumis küsite ?
Vastus on ei, ja loogiline järeldus on : äädikhape on palju lihtsamini saada kui Ac2O järelikult, kui peaaegu kõik kasutavad seda kemikaali, siis on selleks põhjus ;)
 

Fastfood

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2023
Messages
5
Reaction score
5
Points
1
Hei, poisid, mis on kemikaalid fentanüüli valmistamiseks. Ja mul on. 2 cas numbrit, et seda teha . Kas ma keedan seda toorainet nagu ma keedan carfent fenty'ks
 
Top