Vajan kommentaare ja parandusi 5CL sünteesiprotsessi kohta

ChillhubVN

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 23, 2024
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Tere kõigile,
Olen valmistamas 500g 5CL-i ja mul on käepärast järgmised kemikaalid:
1. 1H-INDAZOLE-3-CARBOXYLIC ACID METHYL ESTER (CAS 43120-28-1) - 0,5kg.
2. N,N-dimetüülformamiid (DMF) (CAS 68-12-2) - 1,5 kg.
3. 5-Brom-1-penteen (CAS 1119-51-3) - 0,5kg
4. Kaaliumkarbonaat (CAS 584-08-7) - 0,5kg

Olen veidi mures protsessi pärast ja oleksin väga tänulik teie nõuannete eest, et kõik sujuks tõrgeteta. Siin on protseduur, mida kavatsen järgida:
**Sammu 1:** Lahustage 0,5 kg peamist lähteainet (1H-Indasool-3-karboksüülhappe metüülester) 1,5 kg DMFis toatemperatuuril kuni homogeense aine eraldumiseni.
**Samm 2:** Tõsta temperatuur 70-80°C-ni (plaanis kasutada umbes 75°C), seejärel lisada lahusele 0,5kg kaaliumkarbonaati ja segada 2-3 tundi.
**Stepp 3:** Pärast 2-3 tundi, kui kaaliumkarbonaat on enamasti lahustunud, lisatakse segule 0,5 kg 5-Brom-1-penteeni. Säilitatakse temperatuur ja segatakse veel 2-3 tundi.
**Samm 4:** Pärast segamist jahutatakse lahus toatemperatuurini. Valage segu aeglaselt 10 l jäävette, segades kiiresti, et esile kutsuda kristalliseerumine.
**Stepp 5:** Filtreeritakse tahked ained ja loputatakse küllastunud NaCl-lahusega, et eemaldada vees lahustuvad lisandid.
**Samm 6:** Kuivatatakse toode, riputades seda jahedasse kohta (25-35 °C) või asetades selle külmikusse.

Mul on paar konkreetset küsimust:
- Milline peaks olema sobiv segamiskiirus (rpm) iga etapi puhul?
- Kas ma võin selle protsessi jaoks kasutada magnetilist segajat ülevalpool asuva seguri asemel?

Igasugused tähelepanekud või soovitused oleksid väga teretulnud. Tänan juba ette abi eest!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Konkreetsete küsimuste kohta: Mul ei ole aimu, mis on RPM-i mõistes, kuid kindlasti on antud juhul soovitatav ülevalpool segamine vs. magnetiline segamine (vähemalt sadestamise etapis on maht suur ja kui tekib tahkeid aineid, võib segamisraud kinni jääda).
 

ChillhubVN

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 23, 2024
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Kas järgitud sammudega on mingeid probleeme?
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
See ei ole kõige värskem teema minu meelest ja ma ei mäleta, et suuresti nõus palun kapten seda väike ja hallatav partii suurus, sest ma luban, kui te tõestada, et ma saan teid tänada mind ja kasu üsna palju. Kuna ma arvan, et keemia on mõnevõrra püha, pean teid teenima kasumlikul skaalal, mida ma ainult õpetan inimestele, kuidas töötada. Ma võin leida solvavat arusaamist, et te olete kiire, et teha raha ja jääda, et teenida oma tegemiste tulemusi, kuna suured kogenematu käitleja partiid saavad teid lõpuks oma kohale ja need täpsed tooted, mida te lähete, kipuvad olema tõesti andestamatud. Suur fuck up on vähemalt raiskavalt kallis ja tülikas kõik viisid, mida te ei mõelnud.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Te esitlete end tulevase keemikuna heal rajal ja teid kutsutakse üles hindama minu avaldust, kuna ma kaldun heidutama igaüht, kes küsib enesestmõistetavalt ja kangekaelselt oma isikliku hokuspokuse vaateid. Aktsepteeri asjaolu, et sa pead ronida oma teed ja esimesed sammud on kõige aeglasemad ja sa juba tegid mõned... ei ole kindel, kus sa oled, sest üle seoses põhikontseptsiooni võib muutuda hävitavaks. Tervist!
 

ChillhubVN

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 23, 2024
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Olen teie kommentaarist väga liigutatud. Ma näen teie kirge ja austust. Ma armastan keemiat, kuid ma ei ole selles hea ja elu ei luba mul palju kordi komistada, nii et ma tulin siia küsima
 

renzox7

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kas keegi oskab selgitada seda sammu "Filtreerige tahked ained ja loputage küllastunud NaCl lahusega, et eemaldada vees lahustuvad lisandid." Mida tähendab küllastunud NaCI lahus ja kuidas seda õigesti teha.
 

lutte123

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Mar 19, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Kõigepealt püütakse kasutada vale lähteainet. INDAZOLE-3-CARBOXYLIC ACID METHYL ESTER ei tooda teie soovitud toodet. Otsige seda foorumit, saate asnwer, mida otsite...
 

ChillhubVN

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 23, 2024
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Kas te oskate mulle öelda, mis mul puudub?
 
Top