Question Mulle on vaja abi! metkatinooni sünteesi ebaõnnestumine

icebrg1337

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 26, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
sellest juhendmaterjalist : Metkatinoonvesinikkloriidi süntees propiofenoonist

ESIMENE EAPP: propiofenooni broomimine

50 ml propiofenooni segatakse 40 ml broomvesinikhappe ja 100 ml destilleeritud veega ning segatakse 5 minutit.
60 ml vesinikperoksiidi 35% lisatakse aeglaselt 30 minuti jooksul. pärast kogu H2O2 lisamist segatakse 1 tund ja 30 minutit ( temperatuur on reguleeritud 30C).
värvus muutub heledaks/tumakasoranžiks.
Moodustatud bromopropiofenoonile lisatakse 150 ml DCMi.
lahust pestakse veega ( 2x250ml), seejärel pestakse 250ml naatriumkarbonaadi lahusega.
värvus muutub helekollaseks.
------------------------------------------------------------------------------
ETAPP 2

Lahusele lisatakse 70 ml METÜLAAMI 40% ( temperatuur reguleeritakse alla 30C ) ja segatakse 24 tundi.
24 tunni pärast muutub värvus merevaigukollaseks.
Saadud metkatinoon pestakse veega, et eemaldada metüülamiin.
50 ml 14% soolhapet lisatakse aeglaselt metkatinooni lahusele ( temperatuur kontrollitakse 30C all ) ja segatakse 3 tundi.

2. etapi lõpus muutus vesikiht pruunikasroheliseks ja pärast selle kogumist ja aurustamist ei leitud kristalle... ainult mingit õlise lõhnaga paska.

ma ei tea, mis viga ma siin tegin... aga ma arvan, et see on lihtsalt viimane osa.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Tere, kas te olete lisaks pesnud lahust DCM-ga nagu videos?

Kas olete proovinud õlist toodet klaaspulga abil kriimustada? See aitab ainet kristalliseeruda. Teie lugu kõlab nagu oleks palju kõrvalsaadusi.

Oleks tore, kui te rakendaksite mingit pilti kristalliseerumise lõppfaasis.
 

icebrg1337

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 26, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Tere ja tänud vastuse eest. jah tegin ja ma arvan, et ma ei pesta lõplikku osa hästi ( metüülamiini ) ja sellepärast... proovin veel kord kohe. ill brb 5 tunni pärast.
 

icebrg1337

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 26, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
jumal kurat... bromiaurud teevad mu silmad katki ☠️ Ma ei saa isegi maski maha võtta.
 

icebrg1337

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 26, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
jumala kurat... täpselt sama jama. tundub, et ma pean loobuma metkatinoonist. :(
 
Top