Metenantomeeride (jagatud viinhape) identifitseerimine

Gustavoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 22, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Tere, vajan abi enantomeeride identifitseerimisel. Swim tegi jagamise, kasutades viinhapet 87-69-4 vees. Esimene foto on toode, mille ta sai filtreeritud veest ja teine tahke tartraat. Ma tean, et vees peaks olema d isomeer, aga kristallide struktuuri järgi tundub mulle, et see oli tahkes sadestunud tartraadis. Mis on teie arvamus?
Xm92hkdbi1
P8iTnjVxYF
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
OMDIzVJ2b9
Mulle meeldib, et #2 on D. #1, see ei näe tõesti välja nagu L. Aga ka tartarikristallid võivad natuke teisiti välja näha kui hüdrokloriidkristallid. Kas ta eemaldas tartraat ja reprotonaat mõlemad kui neid või kumbki või ainult teine? pilt? Pilt tartraatkristallidest võrdluseks
 

Gustavoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 22, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Mõlemad pildid on juba hcl-kristallid. Hüdroksiidi kasutati esmalt tartraadist vabastamiseks, millele järgnes HCl tiitrimine
 

Gustavoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 22, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Minu tahke tardaine nägi välja nagu pikad õhukesed nõelad. Kuna sadestatud tartraadisoolal lasin pärast kuumutamist enne filtreerimist aeglaselt jahtuda
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
2 on teie d-meth,
1 oli palju erinevaid kristallivorme
 

Gustavoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 22, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Tere, ma annan ajakohastust. Tänan teid arvamuste eest, kuid seda proovinud inimeste sõnul ütlevad nad, et tugevam toode on pildil number 1
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Kas saate selgitada, kuidas te seda tegite?
 
Top