Question Olen Brasiiliast, kuid tahan minna välismaale Euroopasse

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Ma sain Lõuna-Ameerikast kontakte, et toetada mind Euroopas. Ma mõtlesin, kas oleks hea mõte kolida Euroopasse ja teenida raha jaemüügis müües või osta telliskivi ja müüa jõukudele. Minu kodumaal on kokaiin liiga odav ja seal on palju müüjaid ja rühmitusi, kes võitlevad omavahel territooriumi pärast. Ma ei räägi jõukudest, ma räägin kuritegelikest rühmitustest, millel on üle 30 tuhande liikme, nagu PCC, CV, FDN ja palju võimsamad rühmitused. Milline riik Euroopas oleks hea, et minna välismaale ja alustada oma narkoäri?
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Millise hinnaga müüksite te kokaiini, mis saadetakse Brasiiliast ja saadetakse Euroopast? Näiteks 100g või 1kg puhast kokaiini?
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Puhas kokaiin 98% Brasiilias maksab 2 tuhat dollarit. Kui ma lähen oma naaberriikidesse, kus toodetakse kokaiini, ostan 800 dollari eest. Tellis (1 kg) Euroopas võin osta oma kontaktisikutelt, kes tarnivad Belgiasse, Portugali ja Hollandisse, 35 tuhande dollari eest. Ma võin neilt osta ja müüa 40 tuhande dollari eest või isegi rohkem hulgimüügiga või teen 80-100 tuhat dollarit jaemüügiga.
 

UsernameRequired

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
lol tellised NL/BE-s ei ole isegi selle hinnaklassi lähedal, kui te ostaksite tellise siin 35/40k eest, siis oleksite teinud tohutut kahjumit 😂
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Ma arvan, et Peruu võib olla nii madal kui 400 USD kilogrammi kohta, kuid nad ei ole kõige usaldusväärsemad inimesed. Kui te mind ei usu... küsige lihtsalt nende naabritelt, boliivlastelt.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Kui teil õnnestub tuua tellised Brasiiliast Euroopasse, olete võidukas
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Jah, ta saaks nii kiiresti rikkaks!
Näiteks saata kokaiin Brasiiliast Euroopa kappi ja paluda Uberi kättetoimetamise mehel kappi järele tulla.
Suurema turvalisuse tagamiseks saata kokaiini segatud plastiga, olen lugenud, et uus meetod on nüüd kokaiini freebase asemel kokaiinvesinikkloriidi saatmine, sest odavam, lihtsam segada teiste materjalidega ja raskem tuvastada koerte poolt.
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Kokaiini saatmine ei ole lihtne. Mul on vaja ühendust võtta maffia kontaktiga, kes saadab tonni kokaiini laevaga, mis tarnib mulle
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Kas te saaksite kokaiini laevaga Euroopasse toimetada?
Ma mõtlesin, et te koliksite Euroopasse ja teie kontaktid Brasiiliast saadaksid kokaiini postiga väikestes kogustes.
 

zebarbas

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
ärge unustage, kes kontrollib kokaiinikaubandust siin. portugal selle kontrollib ja seda ei kontrolli kolumbia/brasiilia/etc
poliitikud juhivad Portugali kokaiinikaubandust
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Laevade saatmiseks on kehtestatud marsruudid. Otse Euroopasse saatmisel kasutavad nad sisemisi inimesi. Teised orgamiseeritud mängijad saadavad Aafrikasse ja toimetavad selle siis maismaad mööda (ja võib-olla mõned ka laevaga) Euroopasse.

Postisüsteemi kasutamine on riskantne. Oodata on kahjusid. Laevad kodudesse, mis on tühjad. Jälgige saadetist jälgimisnumbri abil ning oodake ja jälgige saatmist eemalt või kasutage kaugkaamerat. Veenduge, et tegemist on piirkonnaga, kus teil on eelis. Omandage väljapääs enne sisenemist. Näiteks tühi kodu metsase ala lähedal, kus on rajad. Kasutage jalgratast või maastikusõidukit. Jälgige kukkumist. Võta oma pakett ja sõida kiiresti metsa ja läbi metsa. Veenduge, et väljute metsast kohas, kus ei ole kaameraid. Pange oma jalgratas või roller auto pagasiruumi ja lahkuge. Avage kinnastega pakend kohas, kus teid ei jälgita, võtke oma ese välja, kontrollige seda kiiresti GPS-i või alarmi suhtes ja visake pakend ära.
Kuulake oma kõhutunnet. Ärge kunagi seadke ennast ohtu. Mitte kordagi. Mitte kunagi.

Suur nõudlus koksi järele Inglismaal.
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Kui olete nii seiklushimuline, viige heroiin Alaskale, kus seda müüakse umbes 100 000 USA dollari eest kilogrammi kohta.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Kui te tahate head kasumit ja minimaalset stressi, siis tulge Saksamaale, Berliini või parem Kölni, kus te külastate mõnda geibaaris (ei pea kedagi kallale minema, kui te seda ei taha) ja müüge koksi 5 kuni 10 grammi kaupa poofteritele.

Suurepärane kasum, vist 100 kuni 120 € grammi kohta lõikamata kraami ja nad ei reeta sind kunagi, sest nad satuvad harva hätta ja kui - nii palju kapuutsiga geisid politsei ja riigi advokaadid ja kohtunikud, ei juhtu nendega kunagi midagi väga halba, neil pole lihtsalt vaja reeta.

Rahulik elu väheste muredega ja väga hea raha.
Palju õnne.
 

Inferior

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
ma sain laevanduse rutiini eu kuni 100g pakett lihtne ja kiire
pm mulle, kui te Lõuna-Ameerikas
 
Top