Ma olen uus keemiaspetsialist :D

ChemistryStudentPL

Don't buy from me
Member
Language
🇵🇱
Joined
Jul 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Ma olen uus keemias, mul ei ole palju kogemusi keelatud ainete tootmisega, milliseid neist on kõige lihtsam sünteesida, ma tahan toota APAANi. Võib-olla keegi saab mind aidata väikeses mastaabis 100-200g ja hiljem APAAN To BMK, Võimalik, et minu mõtlemine on vale, nii et ma sooviksin küsida nõuandeid :)
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
võib-olla sellest teemast võiks olla kasu? see oli esimene süntüür, mida ma APAANi otsimisel nägin. aga jsyk ühes teises teemas ütles üks kasutaja: "See on väga imelik. Mul on see stsenaarium aeg-ajalt, kuid ma ei kuule kunagi, et keegi õnnestub APAANi leida, ometi on BMK Glycidate 5449 igal pool saadaval, nii et miks isegi olla nii keskendunud APAANile :D"

kui sa oled APAANi kasutamisel järjekindlalt, siis see süntesaator (1kg skaala) tundub paljulubav. eelnevalt lingitud süntesaator tundub olevat väiksemas skaalas, kui sul seda vaja on. ka siin on APAANist BMK-sse konverteerimine, aga see on suures skaalas. loodan, et suutsin siiski aidata ^^;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ei ole kindel, kus te olete, kuid fenüülatsetoon on USAs põhimõtteliselt OTC (bensaldehüüd ja MEK)
 
Top