Krüptofaani dekarboksülimise käigus saadud trüptamiini imiinisaaste, kasutades ekstraheerimiseks atsetooni

PunchPacket

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 25, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Paljudes amatöörkeemikute protseduurides, mida ma olen lugenud internetis seoses trüptofaani dekarboksüülimisega, kasutatakse atsetooni ekstraheeriva lahustina, mõnikord isegi dekarboksüülimise enda katalüsaatorina. Ketoonid ja aldehüüdid moodustavad kergesti imiine primaarsete amiinidega, meie kontekstis "n-isopropülideen-trüptamiin", see saastumine kiireneb, kui tehakse happe/aluse ekstraheerimist, kuna mis tahes happe lisamine katalüüsib amiini ja imiini vahelist reaktsiooni.

Minu arvates kasutatakse atsetooni sellepärast, et seda on lihtne saada, kuid see on lihtne viis lõpptoote piiramiseks. Kloroformi ja DCMi võib kasutada, kuid need ei ole väga OTC-sõbralikud, kindlasti on olemas lihtsamaid lahusteid, mida on võimalik saada, kuid ma peaksin selle kohta veel veidi kaevama.

Kas keegi oskaks valgustada lahustite asendajaid ja kas dekarboksülimise/ekstraheerimise käigus kasutatavad ketoonid on probleemiks soovitud lõpptoote puhtusele?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Kirjutage täielik meetod ja me püüame aidata
 

PunchPacket

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 25, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Mul võttis aega, et parandada foorumi redaktorit. Tegin alloleva pildi näitena ja linkisin ajakirja, mis on seotud sellega, mida ma üritan esile tuua.

YMRnHreBPL



Kas kasutatavad ketoonid mõjutaksid lõpptulemust, reageerides ja moodustades neid imiini kõrvalsaadusi?

https://www.dea.gov/sites/default/files/pr/microgram-journals/2011/mj8-1_29-35.pdf
 
Last edited:

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Kui te teel dmt läbi reduktsiooni, peaks see andma MIPT, kuid fraktsioon on väga väike.
See on ilmselgelt, mis tahes ketoon reageerib sel viisil isegi väikestes kogustes.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ma arvan, et see on võimalik ainult toatemperatuuril ja toote pika segamise korral atsetooniga. Kui segu sügavkülmikus ja pärast seda filtreeritakse läbi vaakumi, on sellised lisandid minimeeritud.
 

Hailstorm

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
OP, lihtsalt ettevaatlikult mikrolaine trüptofaani karvoonis ja teostage A/B ekstraheerimine. Seal on üksikasjalik kirjutis DMT Nexus.
Iminid läbivad hüdrolüüsi vesihappes.
 
Top