Question Millistel juhtudel kasutatakse iga sünteetilist kannabinoidi?

sami7264

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2024
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Kuidas erinevad järgmised kannabinoidid üksteisest, kui klient neid sisse hingab? Kas aine kasutamise ja mõju kestus erineb?

JWH-018

JWH-250

JWH-122

- JWH-203

- AKB-48

- UR-144

- AB-Pinaca

- AB-Chiminaca

- AM-2201

- MAM-2201
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ma küsisin chatgpt nii heres selle vastus (kui u tahavad rohkem infot vaadata psychonautwiki iga kannabinoidi kohta)

1. JWH-018:
See oli üks esimesi sünteetilisi kannabinoide, mis saavutas populaarsuse meelelahutusliku narkootikumina. See on tuntud oma tugevate psühhoaktiivsete mõjude poolest, sealhulgas eufooria, lõõgastumine, muutunud taju ja mõnikord paranoia. Mõju kestus võib varieeruda, kuid tavaliselt kestab paar tundi.

2. JWH-250:
See sünteetiline kannabinoid on tuntud oma tugeva afiinsuse poolest aju kannabinoidiretseptorite suhtes, mis põhjustab JWH-018-ga sarnaseid tugevaid psühhoaktiivseid toimeid. Sellel võib olla sarnane toime kestus ja mõju.

3. JWH-122:
Selle sünteetilise kannabinoidi mõju on väidetavalt sarnane JWH-018-ga, kuid võib olla vähem tugev. Ka toime kestus võib olla sarnane, kestes paar tundi.

4. JWH-203: Selle sünteetilise kannabinoidi kohta on vähem teada kui teiste loetelus olevate ainete kohta, kuid arvatakse, et sellel on sarnane psühhoaktiivne toime ja kestus nagu teistel JWH ühenditel.

5. AKB-48: See sünteetiline kannabinoid on tuntud oma suure tugevuse poolest ja seda on seostatud teadetega kõrvaltoimete, sealhulgas ärevuse, rahutuse ja hallutsinatsioonide kohta. Mõju kestus võib olla sarnane teiste tugevate sünteetiliste kannabinoidide omaga.

6. UR-144: Nagu teised sünteetilised kannabinoidid, on ka UR-144 teadaolevalt tekitanud kanepiga sarnaseid psühhoaktiivseid toimeid, sealhulgas eufooriat, lõõgastust ja muutunud taju. Toime kestus võib olla sarnane JWH ühenditega.

7. AB-Pinaca: See sünteetiline kannabinoid on tuntud oma suure tugevuse poolest ja võib suhteliselt väikeste annustega tekitada intensiivseid psühhoaktiivseid toimeid. Mõju kestus võib olla pikem võrreldes vähem tugevate kannabinoididega.

8. AB-Chiminaca: Sarnaselt teiste sünteetiliste kannabinoididega on AB-Chiminaca seotud tugevate psühhoaktiivsete mõjudega ja võib olla suhteliselt pika toimeajaga.

9. AM-2201: See sünteetiline kannabinoid on tuntud oma suure tugevuse poolest ja võib väikeste annustega tekitada intensiivseid psühhoaktiivseid toimeid. Mõju kestus võib olla sarnane teiste tugevate kannabinoidide omaga.

10. MAM-2201: Nagu AM-2201, on ka MAM-2201 tuntud oma suure tugevuse poolest ja võib tekitada tugevat psühhoaktiivset toimet. Toime kestus võib olla sarnane teiste tugevate kannabinoidide omaga.
 

sami7264

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2024
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Tänan teid väga. Kas teil on veel muid veebisaite, mis on seotud ravimiinfo ja nende tootmisega?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
jah! ma soovitan vespiary ja safrole

sünteesi info jaoks soovitan u vaadata vespiary's roodiumi arhiivi ^_^
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Maitse, füüsikaliste omaduste noid ei tea ma tegelikult ja ei saa öelda, et mul on lemmik.

Mine kõige tugevama, väikseima annuse, OD noid. Kui sa tahad lahjendada noid siis tugevus kivid on ainult see, mis loeb ja sa saad välja kahju (raske OD).

Olen teinud JWH-210, väga levinud noid kohapeal, ja 5CL. Esimene on vana nõrga igavuse asendaja JWH-018, mille mõju on kiiresti vähenev.

5CL ma proovisin õli siin. See on vägagi tugev minu täieliku austusega. 5CL on kõige tuntum kaasaegsetest indasooli tapvatest noididest. See kahjustab teid ainult siis, kui te üleannustate, mida on rumal teha, kuna see on nii tugev mikrodoosis, nii et kõik peavad alati kergelt doseerima. JWH-210 on raske olla OD.

Hankige kõige tugevam (ülim?) MDMB-CHMINACA, kus vähem on rohkem. Ma tõesti tahan, et MDMB põrkuks vana kuningas HU-210, mis on 100-800 korda tugevam kui looduslik THC-9 kanepist ja kestab kauem o_O:eek:

Miks sa nimetad spetsiifiliseks need vanad/uued noidid?
 
Last edited:
Top