Suurendage 4-MMC saagist?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Esimene kord oli mul 3,5g ja esimene kord oli mul 5,5-6g, minu võimalikud vead on, et minu pH oli vist mitte väga hea, võib-olla liiga madal ja minu 4-MMC ei ole olnud väga valge pärast filtreerimist, ma arvan, et sellepärast, et ma lasin atsetooni ja HCl lahust 4mmc sügavkülmikusse, sest mõned tunnid hiljem oli valge piima lahus valge, kuid mõned punased / oranžid, ma arvan, et ma tegin viga ka metüülimisel, ma arvan, et ma lasin lahust rohkem kui 2 tundi, idk, kui see on viga, oh ja minu lahus ei olnud kuum, ma teen seda oma katusel ja temperatuur on külm, nii et.. Võib-olla ei ole reaktsioon piisavalt kuum, et saada maksimaalne saagis, ma võin kuumutada lahust alguses, et alustada reaktsiooni võib-olla?

Esimest korda panin 4-MMC/atsetoon/HCl sügavkülma, kui 8-10 tundi, 4-MMC kivi oli väga väga valge, kuid atsetoon/HCl oli alumine osa, sest ma ei seganud enne sügavkülma sammu...

Kui keegi oskab mind aidata saagise suurendamiseks palun? :'(
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Ma arvan, et te peaksite esitama rohkem andmeid, näiteks millise lähteaine kogusega te alustasite
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Alustasin 10g 2b4m, 50ml DCM, 20ml 40m, vesi idk võib-olla 3x 20-30ml, 4-5ml HCl ja 50ml atsetooni.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Kui u tehtud pH 4 ei ole probleem u saada välja ainult rohkem piryzyn ja see kõik.
U vaja olla hea keemik, et saada rohkem % toote ja shure oma toote dont anda liiga palju kõrge ta on umbes 40% puhas shure.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Okei, aga ma lasen lahuse 4mmc/atsetoon/hcl sügavkülma, kuigi peaaegu 1 päev, see ei ole halb? Ma nägin oranži värvi lahuse ülaosas see on põhjus, miks minu mefedoon ei ole väga valge, täna õhtul ma teen teise sünteesi ma arvan, et ma tegin viga metüülimisel idk, ma arvan, et minu saagis suureneb sünteesi pärast sünteesi pärast sünteesi
 
View previous replies…

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Minu on puhas :) ma saan 7,5g kristallvormi 10g 2b4m
 

Attachments

  • SV4i3jWPgO.jpeg
    SV4i3jWPgO.jpeg
    430.7 KB · Views: 212
  • wsgucAVEyQ.jpeg
    wsgucAVEyQ.jpeg
    465.1 KB · Views: 222

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Teie esimene sõnum oli kena, miks te seda postitust tegite? Ma tahan abi, tõesti ma ei hooli, kuidas saagis ja puhtus sa saad, okei teil on 7,5g 4mmc alates 10g, kuid pidage meeles, et teete 4mmc, üks lihtsam ravim teha, kui teil on sama tase kui Heisenberg võite rääkida ja olla uhke oma toote üle, ja te kasutate kõige kiiremat ja lihtsamat viisi, sest te kasutate NMP, idk kui vana olete, kuid ma kihla, et olete 30 ja 40 vahel, teil on perekond? Abikaasa? Mõned lapsed? Teid armastatakse? Sa armastad kedagi? See inimene armastab sind? Ma ilmselt ei usu seda. kui sul on pere ja kui sul on hea elu, fuck bro sa oled kurb sel hetkel?
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
U öelda on lihtsad ravimid tehtud näitus nagu on see tõsi:)
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Bro ma teen 4mmc, kuid ma alustan sünteesi, mul ei ole mingeid kogemusi, ärge öelge mulle, et te tegite puhta 4mmc väga hea saagisega
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Tegin palju mmc 7 aastat.
Kiiremini saab teha kristall 1 päev või kauem ja näeb rohkem välja nagu jää
 

Attachments

  • oDPt7FhLwC.jpeg
    oDPt7FhLwC.jpeg
    5.7 MB · Views: 491
  • wcHy1dmJPh.jpeg
    wcHy1dmJPh.jpeg
    5.6 MB · Views: 506
  • JRAVY5SHiM.jpeg
    JRAVY5SHiM.jpeg
    399.4 KB · Views: 226
  • VzsAuBFYKn.jpeg
    VzsAuBFYKn.jpeg
    567.4 KB · Views: 216

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
7 aastat? Teie saagikus on ainult 75%? Bro dont be narscissic nagu, et kui u on keskmise taseme ;), on ppl siin, et on 10x teie lvl sont dont be an butthole please.. :(
 
Top