indool-3-atsetaadi (IAA) ekstraheerimine või süntees MS-lisandi jaoks

GaryR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 9, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Tere,
Kas foorum võiks mind aidata teabe osas:
Indool-3-atsetaadi (IAA) ekstraheerimine või süntees MS-lisa jaoks.

Mul on olnud MS 25aastat.
Tee, mida ma ei saa, huvi teaduse vastu.

Just lugesin nüüd Indool 3-atsetaadi kohta,
Kõrvalmärkusena, ma segun ja tarbin kookospähkli ja kalamaksaõli.
Kui Indole 3-atsetaat saab kuidagi ekstraheerida allikast, oleks hea lisada, kui võimalik.

Mis on rikas Indole 3-atsetaat ja kuidas ma saan luua oma pakkumise kodus.

Tänan teid,
Gary
 

GaryR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 9, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Parandus, peaks olema indool-3-laktaat.
Kuidas te teeksite toidulisandit kaubanduslikult hangitud ILA-ga?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tere, mida te nimetate "MS-lisaks"?
 

GaryR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 9, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Indool-3-laktaadi lisamise mõju hulgiskleroosi loomamudelites

Alustan nullist, kus on põhilised puksmehaanika oskused.
Ei ole palju, mida ma ei suuda piisava ajaga teha, kuid see on degeneratiivsete haiguste probleem.
Nagu te teaksite, on selle raske saada teavet meditsiinitöötajatelt või keemiatarnijatelt.

Ma tahan elada.

Ei väida, et see on väärtuslik, kuid võib-olla saate aidata mul rohkem aru saada.
Parim, mis mul seni on leitud andmed keemiliste tarnijate saitidel:

Kuidas valmistada lauselahust?
Palun valige kontsentreeritud põhilahuse valmistamiseks sobiv lahusti vastavalt eksperimendi nõuetele. Lahustuvusandmed leiate meie veebisaidi tooteleheküljelt. In vitro katsete puhul kasutatakse lahustina sageli DMSO-d.
Seejärel lahjendatakse põhilahust, et valmistada töölahus (nt 1:1000 lahjendus rakukultuurikeskkonnas).


Siin on mõned soovitused toote lahustamiseks:
(1) Arvutage põhilahuse kontsentratsioon ümber vastavalt järgmisele valemile: Tegelik kontsentratsioon (mg/ml) = molekulmass (g/mol) x kontsentratsioon (mM) x 10-3

(2) Kontrollige, kas lahusti on saastunud, nt DMSO neelab endasse niiskust.

(3) Mõned ühendid on oma struktuuri ja keemiliste omaduste tõttu raskesti lahustatavad ja võivad vajada täiendavat segamist, näiteks keerutamist või ultrahelitamist. Vajaduse korral võib ühendit lahustamisel aidata ka kuumutamine. Kuid ärge unustage mitte kuumutada ühendit kõrgemale kui 45 ℃, et vältida toote muutmist.

Kuidas toodet säilitada?
Säilitage -20℃ või -80℃ Aliquotige varulahus tavapärasele kasutuskogusele ja säilitage -20℃ või -80℃ . Vältige korduvat külmutamist ja sulatamist.


Kuidas valmistada töölahust?
(1) Arvutage vajalik lahjendus, kasutades meie lahjenduskalkulaatorit.

(2) Lisage põhilahus aeglaselt lahustisse, kuni saavutate soovitud kontsentratsiooni.
Segage vorteximise või korduva pipeteerimisega.

(3) Kui töölahuses esineb sadestumist, laske töölahusel 10 minutit seista, keerutades või pipetiga segades ja seejärel kontrollige uuesti.

(4) Meie ühendid on enamasti liposolubsed. Lahjendamisel vesilahustite, näiteks rakukultuurikeskkonna või PBS abil võib esineda sadestumist Täielik lahustumine on võimalik saavutada ultraheli abil.

Millele peaksin rakupõhiste analüüside puhul tähelepanu pöörama?
DMSO-d kasutatakse põhilahuse valmistamiseks enamikus rakupõhistes analüüsides. Põhilahus lahjendatakse kultuurikeskkonnas, et valmistada töölahus. Veenduge, et DMSO kontsentratsioon on <=0,1%, et vältida rakkude mürgitamist Tavaliselt on katses negatiivseks kontrolliks kultuurikeskkond DMSOga samas kontsentratsioonis.


Millele peaksin loomkatsete puhul tähelepanu pöörama?
(1) Meie ühendid on enamasti rasvlahustuvad. Kui põhilahuse valmistamiseks kasutatakse DMSO-d ja seejärel lahjendatakse seda loomkatsete töölahuse valmistamiseks, ei pruugi olla võimalik saada vajalikke annuseid. Selle asemel on vaja hüdrotroopseid aineid, nagu naatriumkarboksümetüültselluloos (CMC-Na), Tween 80 või glütserool.

ALxKTmQFXW

Näiteks hiirel kasutatava annuse (20m/kg) teisendamiseks 1,5 kg kaaluva küüliku puhul kasutatavaks annuseks:
A rühma loom: hiir; B rühma loom: Küülik;
Ümberarvestuskoefitsient:
0,37 Küüliku puhul kasutatav annus oleks 1,5kg*(0,37*20mg/kg) =11,1mg.
 

GaryR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 9, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Indool-3-piimhappe eksperimentaalsed leiud võisid osaliselt tuleneda teadmistest Bifidobacterium longum 35624® kohta, mis on mikroobiprodukt, mille tulemuseks on väidetavalt indool-3-piimhape oksüdatsiooniprotsessi kaudu.
Loomulikult ründan ma probleemi igast küljest, sealhulgas D-vitamiini, K, kookos- ja kalamaksaõli jne.

Teine nurk on kääritamine, selline protsess on osaliselt kirjeldatud Lactiplantibacillus plantarum ZJ316 ja marineeritud sinepi või piima puhul:

Lactiplantibacillus plantarum ZJ316 kasutamine starterkultuurina nitriti lagundamiseks, toidupatogeenide pärssimiseks ja mikroobikoosluse moduleerimiseks marineeritud sinepi kääritamisel.

Lactiplantibacillus plantarum ZJ316-ga fermenteeritud piim parandab dekstraansulfaatnaatriumi poolt põhjustatud kroonilist koliiti, parandades põletikuvastust ja reguleerides soolestiku mikrobiootat.

Mõni mikrobioota või selle tekitatud tasakaal võib MS-i palju halvendada
Peale selle Lactiplantibacillus plantarum ZJ316 ei ole saadaval, mul ei ole lapsi LOL.
-------------------------------------

Tulemused, mis on saadud kaubandusliku Bifidobacterium longum 35624®kapslite kasutamisel hulgiskleroosi puhul, on spetsiifilised selle poolt loodud mikrobioota tasakaalu suhtes.


Nii et teine huvipakkuv valdkond on, kas Bifidobacterium longum 35624®kapsleid võiks kasutada kääritamisprotsessis, et luua rikastatud toitu?
 
Last edited:
Top