INFO tõhusate uurimiskemikaalide kohta

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Tahaksin teada, kas keegi on ostnud noid telegrammi grupist nimega Effective research chemicals

Nad väidavad, et neil on 2 heakskiidetud müüjat nimega xanglee1 ja zangchu

Minimaalsed tellimused nendelt meestelt on 5kg

Igasugune info nende meeste kohta oleks väga teretulnud, enne kui ma nendega edasi liigun.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
See tundub mulle pettusena ! Ükski müüja ei pane miinimumtellimuseks 5kg , see on liiga kallis , ainukesed kes saavad seda endale lubada on Mehhiko kartellid :D.
 

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
5kg isnt probleem selle ilm keemia on hea või mitte seal nii palju pettusi läheb umbes (100% pettused) minu tehingutest viimase 12 kuu jooksul ja 5kg tellimus on raske viis, et teada saada
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Naah ma ei usaldaks müüjaid telegram või wickr .
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Me võime nendega rääkida, esitada konkreetseid küsimusi nende ainete keemia ja farmakoloogia kohta, paluda neil esitada tõendeid toote kättesaadavuse kohta või proovi meie uuringute jaoks. Palun andke neile kontaktandmed
 

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Olen nendega rääkinud ja seal ei ole huvitatud mulle proovi saatmisest. Kui u võiks rääkida nendega ise ja selgitada, et te juhite seda veebisaiti. Samuti te teaksite kõiki asjakohaseid küsimusi, mida küsida seoses keemia poolega, mul ei ole hetkel aimugi. See on seal huvi kontrollida seal toote teile, kui te panete neid müüjana oma veebilehel

TELEGRAM= tõhusad reasearch kemikaalid

WICKR= xanglee
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Saatke neile link meie foorumile. Kui nad on huvitatud oma teenuste edendamisest, tulevad nad meie juurde. Kui teil on kahtlusi nende usaldusväärsuses, ei saadaks ma Telegramilt raha kahtlastele müüjatele.
 
Top