teavet ninaehituse kohta ?

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Kroonilise nina kasutamise kohta ei ole (sellel saidil) mingit teavet.
Mul on mõned küsimused:
Nina tugi igapäevastele kasutajatele? ( muu kui soolase veega loputamine, teeb mu nina veel kuivemaks)
Milline on seos nina, sinusside ja kõrvatrummi vahel? ( Mõnikord, kui ma puhun nina paberi sisse, on see nagu mu kõrvatrummi plahvatanud ja mul on see "lennukis olemise" tunne), paar korda tegi see mind koheselt dissy ( minu arst ütles, et see on tingitud koordinatsioonikristallidest, mis asuvad trummi kõrva taga).
Tervitused.
 

Chem-Safe

Chem-Safe - Energy Control
Joined
Feb 22, 2023
Messages
43
Reaction score
25
Points
18
See meetmerida aitab neid riske vähendada:

  • Pihustage ainet enne manustamist hästi.
  • Ärge kasutage alati sama ninaosa, vaid vaheldumisi mõlemat ninasõõrme.
  • Kasutage puhast pinda (vältige näiteks WC-poti kasutamist).
  • Loputage ninasõõrmeid pärast tarvitamist soolalahusega (või sooja veega, milles on veidi soola).
  • Kasutage oma, puhast, ühekordselt kasutatavat turula. Piisab post-it märkmikust või puhtast paberist (mitte pangatähest).
    • Viimane nõuanne on eriti oluline, sest C-hepatiidi viirust (HCV) on tuvastatud pangatähtedes ja muudes sissehingamiseks kasutatavates materjalides. Puuduvad selged tõendid selle kohta, et see võib kanduda kanga jagamise teel, kuid on selge, et mõned haigustekitajad kanduvad nina kaudu (nt nohu- või gripiviirused), seega peaks isikliku, mitteülekantava kanga kasutamine olema põhiline hügieenireegel.
Mis puutub nina, ninaõõne ja kõrvaümbriste vahelisse suhtesse, siis on nende vahel ühendus Eustachi toru kaudu. Eustachi toru on kitsas toru, mis ühendab keskkõrva ja kurgu tagaosa. See ühendus aitab tasakaalustada rõhku keskkõrvas ja võimaldab õhu sisse- ja väljavoolu kõrva.

Kui te puhute nina, eriti järsult või intensiivselt, võib surve keskkõrvas ajutiselt muutuda.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Suurepärased soovitused eespool!

Ma lisaksin mõned üksikasjad. Loputamiseks , on kõige parem kasutada 0,9% NaCl soolalahust. Ja soolaga lahustest on parem keelduda - kui kontsentratsioon on vale, võite limaskesta kuivatada, mida me kindlasti ei vaja.

Samuti on kasulik, kui võimalik, niisutada majaõhku.

Kui on pidev nuuskamine, siis varem või hiljem on limaskestad ikkagi kahjustatud. Seetõttu tasub perioodiliselt teha pausid, mille jooksul saate teha nina limaskesta taastuskuuri

1. Tilgutage virsikuõli 1-2 tilka igasse ninasõõrmesse 2 korda päevas 7-14 päeva jooksul, sõltuvalt seisundist.
2. 2 tundi pärast tilgutamist tehke sidemest tampoonid, määrige need Actovegini salviga, sisestage need 30 minutiks igasse ninasõõrmesse. Samuti 2 korda päevas 7-14 päeva jooksul.
3. Igasugused nina ravimitilgad õli baasil, mis sisaldavad looduslikke komponente (männiõied, piparmünt, koirohi, naistepuna, kummel jne). Tilgutage 2-3 korda päevas 7-14 päeva jooksul.

On ilmne, et ravikuuri ajal tuleb inrtanosooli kasutamine täielikult katkestada.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Pidev nuusutamine võib tuua ka muid kahjustusi, kuid nina kahjustab. Minu soovitus on, et kui te seda iga päev teete, proovige tagasi võtta. Kasutage oma ravimit ainult üheks kasutamiseks. Igal narkootikumil on nende kasutamine ja kui te seda kogu aeg te lõpetate sõltuvuse ja fataalsete kehakahjustustega.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Vältige loputamisel kraanivett, kasutage destilleeritud vett, et vältida patogeenseid organisme, mis neelamisel on üldiselt ohutud, kuid aju lähedale ninaõõnde sattudes tekitavad hävingut.
 

Arbus

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 10, 2023
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
ma kasutasin minevikus ninasalveid
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Milliseid salve kasutasite ja kui palju need aitasid? Ja milliste ravimite pärast?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Im ei ole teda, kuid ma olen kasutanud kampferi aurud ja uurea 15% preparaat. kampfer on imeline kroonilise sinusiidi põdejatele.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Püüdke hankida puhtaid tooteid ja või puhastada neid ise. Mitte nuusutada, et 1/4g fenatsetiini või levamisooli ei saa kahjustada
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Parim soovitus on (nagu alati), et proovige erinevaid meetodeid. Siin tähendab see erinevaid manustamisviise. Ma ei tea IV, kuid siiski jääb 4 hästi dokumenteeritud tüüpi :)
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Ma ei soovitaks kellelegi IV-le üleminekut võrreldes nuusutamisega. Riskid on nendel juhtudel võrreldamatud oma kiirest tekkimisest. Aga ninasõõrmete vaheldumine, üksikannuste ja sageduse vähendamine, limaskestade eest hoolitsemine - sellele tasub tähelepanu pöörata.
 
Top