Huvi kontroll: XMPP live-chat

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Tere,

Tahaksin käivitada privaatse XMPP vestlusserveri, mis on kättesaadav ainult tor'i kaudu. See annab meile võimaluse vestelda turvaliselt reaalajas.


Kehva OPSECi eest oleks keelud.

Andke mulle teada, mida te kõik arvate
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Mulle see idee nii meeldib kui ka ei meeldi.
Kuidas te tuvastaksite kehva opsec?
Vestluskeskkonnaserveritel peavad olema salvestatud sõnumite koopiad, erinevalt punkt-punkt vestlusklientidest.
Enamik DN-foorumite jne kasutajaid on harjunud asünkroonse suhtlusega.
Oleks lahe, kui oleks võimalik jagada 1kordset vestluslinki, et hõlbustada aktiivset vestlust, ja siis kaotada kõik jäljed sellest, kui see on lõppenud.
Veelgi lahedam oleks sisseehitatud krüpteerimine - null krüpteerimata suhtlust...

Kas see ei oleks lihtsam mastodoni serveri püsti panemine?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Kehv opsec tähendab, et inimesed ütlevad asju nagu kus nad elavad ümber või midagi, mis potentsiaalselt dox neid


Ma küsin, sest mõned kõrgeima taseme müüjad ümber nagu kasutada xmpp suhtlemiseks, ma ei maini nimesid. XMPP tundus olevat valitud vestlusmeetod. Mulle kuulub server, võib-olla oleks see sobiv ainult kutsuda asi / referal
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Võiks hästi sobida ainult viitamiseks. Nii tekib usalduse tase teie kohta, mis antakse ühelt liikmelt teisele edasi. Mina näiteks ei liituks serveriga, mille suhtes mul on null usaldus ja mille vestlused võivad mind vangistada, kui ei ole usaldusväärset osapoolt, kes ütleb mulle, et see on turvaline.

Kui aus olla, siis ma ei ole teinud täielikku XMPP turvalisuse ülevaadet, nii et ma ei saa isegi aru, kui kättesaadavad on ekspluateeringud ja augud.

Suur kicker on alati - kuidas inimesed suhtlevad viisil, mis on lihtne saada põletitest, ilma et tähelepanu pöörataks, kui LE võtab põletid üles.
 
Top