Huvitav meetod toote saatmiseks

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Tere

Ma tegin mõned katsed. Ma kasutasin 2CB (pulbriline 2cb Hbr).

Katse 1. osa

1. 2CB Hbr (2,7g) jahvatati kohviveskis väikeseks fraktsiooniks.
2. 2,7g od 2CB Hbr lahustati 100ml soojas vees (umbes 40-50C).
3. Umbes 8cm paintbrusch kasutati selleks, et panna pilk pruunile veele akvarellpaberile 360g/m2 A4 paberile.
4. Protsess võttis aega. Panin vee paberile, ootasin paar minutit kuivamist, panin järgmise kihi. Ütleme, et see võttis umbes 30min.
5. Paber oli järgmisel päeval kasutusvalmis. See oli kuivanud ja ma tunnen, et see oli veidi pruunim ja mitte nii paindlik kui varem.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Katse 2. osa

1. Paber jahvatati kohviveskis väikeses koguses.
2. Paber asetati 500 ml klaasist keemilisele filtrile
3. Filtrisse pandi 100 ml sooja vett. Puhas kena vesi koguti kokku.
4. Veel 100 mg asetati veel kord filtrisse ja vesi koguti veel kord.
5. Olen kindel, et paberi sees oli rohkem või võib-olla kasutatud lahusti võib olla parem - kui Sa oskad sugest miskit teha, siis palun tee seda.
6. Kogutud 200ml vett pandi klaasist lamedasse anumasse. Jätsin selle 3-4 päevaks.
7. Kui kogu vesi aurustus, sain koguda 2,1g ilusat väikest kollast väikest pruuni kristalli (puhas 2cb hbr).
8. Kristallid näevad kenasti välja, ma katsetasin neid, töötavad hästi ja see oli testitud - selle 2CB.

Ma olen sute, et seda meetodit saab parandada, võib-olla parem solvend tehtud.

Ma olen ka kindel, et kui ma hoian paberit ja jahvatan seda veel kord ja kordan vee ekstraheerimist, siis on rohkem 2CB Hbr.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
See on huvitav pingutus, kuid miks te seda teeksite? See on palju tööd väga väikese kasuliku koormuse jaoks, mida saaks palju lihtsamalt lihtsalt mylar-kottidesse peita?
 

Cool5678

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
teie pakett ei lähe läbi tolli
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Jah, see on nii. Nende mahtude juures on see lõbus, kuid mõttetu eksperiment. Kui saaksite palju suurema saagise (ainult müüjad/tarnijad hoolivad ainete taastamisest), siis võiks see olla kasulik, kuid 2g juures märkimisväärse kaotusega paberil, mis tahes tollikaotused müllile kaaluvad kaugelt üles selle meetodi garanteeritud tootmiskaotused.
 

Cool5678

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
See on väga huvitav. Ma tahan pakkuda teile, et te võtaksite video sellest, kuidas te seda teete, ja jätaksite toote 3-5 päevaks. Jätke toode 14 päevaks ilma toote kvaliteeti ja kogust kontrollimata. teil on väga huvitav ja kasulik eksperiment.
 
Last edited by a moderator:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tegemist on beetatestimisega. Kui te soovite t1So tõsiselt uurida uut protsessi, on algus tark koht, sest kui te proovite protsessi 10 uudse ideega, on 10 muutujat, mida parandada. 1 muutuja korraga. Ärge laske neil meestel end heidutada.
1B. (Teie eksperimendi jaoks) kui keemikud teevad sn ekstraktsiooni, teevad nad seda vähemalt 3 korda, kuni 10 korda. Sellel on põhjus. Ekstraheerige see ja hoidke iga eraldi, et analüüsida väheneva tulu punkti.
2B. Vee pH vastavusse viimine ainega parandab ekstraheerimise tõhusust. See võib olla 1/4 ts bikarbonaadi või 2 ml sidrunimahla, mis võib parandada teie protsessi
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Teil on muidugi õigus.

Kui me lõpetame küsimuste esitamise ja uudishimu, siis lõpetame ka uuenduste tegemise.

See, et ma ei näe kaubanduslikult praktilist rakendust, ei tähenda, et meetodil ei ole kehtivat rakendust või et meetod võib paljastada veel midagi, mille peale seni ei ole mõelnud.

Hoidke meid aus @Frit Buchner
 
Top