Huvitav kirjutis 4-MMC HCL kohta 2-bromo-4-metüülpropiofenoonist

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
Skeem 1 4-MMC HCl valmistamine 2-brom-4-metüülpropiofenoonist

4-MMC HCl sünteesiti kahes etapis (skeem 1). Esimeses α-bromimise etapis reageeriti 4-metüülpropiofenoon ülemäärase broomiga (2-brom-4-metüülpropiofenooni moodustamiseks) jäääädikhappe juuresolekul 25 °C juures 1 tunni jooksul. Reaktsioonilahus valati jääkülma vette ja 2-brom-4-metüülpropiofenoon ekstraheeriti diklorometaaniga ning kontsentreeriti vaakumis, et moodustada kollaseid, kohevaid kristalle.

Viimane metamiinimise etapp hõlmas võrdsete molaarsete NaOH ja metüülamiinvesinikkloriidi lahuste ühendamist. Seejärel lisati see lahus tilkhaaval 1 tunni jooksul segatud 2-brom-4-metüülpropiofenooni lahusele tolueenis ning segu segati 32 tundi 25 °C juures ja valati jääkülma vette.
Tolueenikiht eraldati ja hapestati lahjendatud HCl lahusega, seejärel pesti happelised ekstraktid tolueeniga enne vesikihi kuivaks aurutamist, et saada 4-MMC HCl toorprodukt helepruunide/pruunide värvusega heledate helbeliste kristallidena. Lõpuks koguti pärast isopropanoolist ümberkristalliseerimist peenike valge pulber.
Lõpptoodet 4-MMC HCl analüüsiti erinevate kromatograafiliste, spektroskoopiliste ja massispektromeetria platvormide ning röntgenkristallstruktuuri analüüsi abil. Need analüüsid on abiks 4-MMC HCl kiireks kvalitatiivseks analüüsiks.
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
minu päringud on:
alustades 2-brom-4-metüülpropiofenoonist jäetakse 1. samm vahele. seega on vaja ainult metamiinimist? kas see on õige?
võrdsete molaarsete naoh ja metüülamiinvesinikkloriidi lahuste kombineerimine, seega kasutatakse metüülamiinvesinikkloriidi lahust 40%-lise metüülamiini vesilahuse asemel? kas see on õige?
kasutatakse tolueeni, kas võiks kasutada teist lahustit?

kuidas ma saan välja arvutada, kui palju 2-brom-4-metüülpropiofenooni peaks alustama?
siis sellest lähtemassist kui palju naoh lahust? ja %? ja kui palju metüülamiini hcl lahust? ja milline oleks metüülamiini hcl kaal vee suhtes?
kui palju lahustit on vaja reaktsioonisegus?
kui palju jääkülma vett?
% lahjendatud hcl lahust?

loodetavasti tekitab see huvi ja vastuseid

kas lõpptoodet 4-metüülmetkatinoon hcl saab kasutada ka lähteainena efedriini tootmiseks?
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
75
Reaction score
49
Points
18
1. Jah, alustades 2-brom-4-metüülpropriofenooniga, jääb teile ainult metüülaminatsiooni etapp.
2.Jah
3.DCM-i võib kasutada
4.ma lahustan 2-bromo-4-metüülpropiofenooni minimaalses koguses DCM-is, seejärel lisan bromoketooni kahekordse massi metüülamiinis 40%aq.
5. Te ei peaks kasutama jäävanni
6. Happe protsent ei tohiks olla nii oluline, te peate lihtsalt veenduma, et te ei hapestaks üle ega alla.
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
55
Reaction score
34
Points
18
aitäh teie panuse eest,
nii et bromoketooni ja metüülamiini 40% aq suhe 1:2
ja hapestada ph-ni =?
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
75
Reaction score
49
Points
18
jah, ma akkord kuni 5-6, kuid olge ettevaatlik, et mitte minna madalamale kui see, kui bromoketooni ja metüülamiini suhe on see, mida ma leidsin, töötab kõige paremini ja tasakaalustab hea saagise ja suhteliselt kiire reaktsiooniaja.
 
Top