Kas enamiku Buchneri filtreerimiste jaoks piisab käsi-vakumpumbast?

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Tahaksin lõpuks saada korraliku vaakumpumba, kuid need on minu hinnaklassist veidi väljas selle eksperimentaalse skaala jaoks, milles ma töötan.

Kas käsitsi töötav vaakumpump töötaks väikesemahulise sünteesi jaoks? Kui mitte, siis miks?

Ma kasutaksin seda praegu ainult filtreerimiseks, tahaksin kunagi tulevikus vaakumdestilleerida, kuid ma tahaksin rohkem kogemusi teiste keemiliste protsessidega, enne kui ostan rohkem jama
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
2. mõttega võisin ma leida ühe. Mul oleks vaja külmalõksu veel (on vähe aimu neist lihtsalt veel), kas sellest piisab?

https://tinyurl.com/Vacpmp
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Proovisin Hiinas valmistatud meditsiiniseadmete jaoks mõeldud vakumpumpa 4L 1 minuti kohta. See töötab, kuid võiks olla parem.
Nagu ma tean, et mõned inimesed modifitseerivad autokompressorit, mida kasutatakse rehvide jaoks. Modifitseerimine ei ole üldse keeruline: tuleb lihtsalt lisada lisaklapp.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/vacuum-source-for-filtration-and-other-do-it-yourself.7002/
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Suurepärane materjal!

Ma arvan, mida ma lõpuks teen, kasutades seda Amazoni pumpa, millele ma viitasin filtreerimiseks, kuni see annab välja ja siis kasutan tõenäoliselt veeaspiratsiooni veeämbris koos veepumbaga. tundub, et see on korralik viis, kuidas seda salajases keskkonnas teha.

Nurdrage on YouTube'is hea video selle kohta siin:
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Seda kasutan ma paljude rakenduste puhul. See töötab enamasti hästi, kuid olge ettevaatlik kavandatud kasutuse suhtes ja pidage meeles, et veeaurud küllastavad süsteemi
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Vaakumpumba aurud,kuidas lahendada?3cfm 1 astmeline pump,uus.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Teine probleem on DCMi, petrooleetri (kindlasti) ja tõenäoliselt ka mõne muu aine puhul. Need lagundavad kergesti teatud tüüpi plasti ja kummi. Seega, kui selline pump nagu aspiratsioon ja minu töötab selliste ainetega pikka aega (20 minutit ja kauem), siis kahjustub see kindlasti.
 

bum1esh

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 28, 2023
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
See teeb oma tööd suurepäraselt
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
200$ vaakumpumbad Amazonist töötavad minu jaoks suurepäraselt :)
Sa lihtsalt täidad neid littl vaakumõliga (vaata, et osta õige) ja see on valmis minema
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
11
Points
3
Pärast seda, kui olin tundide kaupa üritanud oma Buchneri trummeliga käsitsi pumbaga asju kuivaks saada, kulutasin lõpuks 60-70 eurot odava elektripumba peale, mille täitsin kõige kergema mootoriõliga, mida leidsin. See töötab hästi, kuid see muutub soojaks ja sellest voolavad ilmselgelt filtreerimisega seotud aurud, nii et ma käsitlen seda ühekordselt kasutatavana. Mingil hetkel lakkab see kindlasti töötamast, kuid eeldatavasti pakub õli vahepeal mingit keemilist kaitset.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Hea investeering :) Need pumbad PEAVAD olema käsitletavad disopositiivsed, minu oma lõhnab amiinide järele nagu kuradi hull ja ma ei saa sellest lõhnast lahti. :D :D
Mis puutub õli, siis ma soovitaksin spetsiaalselt vaakumpumpade jaoks mõeldud õli - see paneb pumba kauem elama!!!
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
11
Points
3
Kuigi ma ei ole seda siiani millegi eriti pingeliseks pidanud, võib-olla pean selle tühjendama ja välja vahetama. Võib-olla peaksin keema veidi HCl ja filtreerima, et kuulda, kui valjusti see karjub.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Oodake, kuni hakkate seda rasket tööd tegema, siis :D Ma kasutan ka neid odavaid pumpasid, need kestavad ja on üsna vastupidavad, aga kurat, nad peaaegu plahvatavad :D :D
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Hea uudis teile, kuttidele: minu armas VEVOR hakkab pumpasid müüma. Alates 67 eurost ainult:
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Vevor on kuningas :) Mida me salakeemikud ilma nendeta teeksime?
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Neil on ühine 24/40 äärmiselt haruldane leida. Kas olete näinud ELis mingeid adaptereid või mõningaid klaasist esemeid, mida saab kasutada varuosadena, kui mõni osa on katki?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ei, ma ei ole, aga millisest masinast te täpselt räägite? Vevor Rotovapist?

Mul on ka see olemas ja see on minu suurim õudusunenägu, et pean seal katkiseid osi välja vahetama..õnneks pole siiani midagi juhtunud
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Rotavap, destillatsioonikomplekt, näiteks. Kõik need on üles ehitatud 24/40. Ma tean, et turul on erinevaid adaptereid, kuid ma ei ole näinud ühtegi 24/40 jaoks. Tõenäoliselt on see Aliexi valdkond.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Aliexpress on ka ainus koht, mis mulle meelde tuli.
Võib-olla ka mõni eritellimusel põhinev klaastoode, kuid see on ilmselt liiga kallis ja enamasti oleks mõttekam kogu masin uuesti osta.

Nendel põhjustel ei hakka ma ka Vevorist enam destillatsioonikomplekte/rotovapsi ostma, vaid töötan oma ELi tarnijaga, kuna hinnad on väga sarnased ja väikeste osade väljavahetamine on lihtsalt võimalik. w
 
Top