Kas minu ammooniumatsetaat on kuiv?

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Mul on olemas kõik, mida vajan 2,3,4-trimetoksüfenetüülamiini sünteesimiseks. Kuna mul puudub tsükloheksüülamiin (CHA), kasutan Shulgini alternatiivset marsruuti, kasutades rohkem nitrometaani ja väikest kogust ammooniumatsetaati, möödahiilides CHA-d.
Mul õnnestus saada 50 g 2,3,4-trimetoksübensaldehüüdi, kuid ma ei taha seda raisata, kui mõningane niiskus ammooniumatsetaadis tapab reaktsiooni.

Kas keegi teab odavat ja lihtsat viisi, kuidas testida ammooniumatsetaadi veesisaldust? Kui palju seda oleks, et see ei läheks korda?

Tänud!
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
kuiv ja märg ammooniumatsetaat on välimuselt väga erinevad, tavaliselt kuivatatakse neid veevaba kaltsiumkloriidiga eksikaatoris. Kasutage mõnda muud amiini; kui teil ei ole tsükloheksüülamiini, võite kasutada metüülamiiniatsetaati või etüleendiamiini diatsetaati. Jäääädikhape aitab sünteesi täiendavalt, vähendades vee kontsentratsiooni reaktsioonis ja suurendades katalüsaatori lahustuvust. Väga kasulik on reageerida mikrolaineahjuga, see kiirendab reaktsiooni ja annab hea saagise.
 
Top