Kas nitrometaan on kasulik muude fenetüülamiinide kui meskaliini puhul?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Ma just tellisin mõned nitrometaani mõtlesin, et kavatsen teha mõned asendatud fenetüülamiinid, kuid tundub, et ainus süntees, mida ma saan sellega tegelikult teha, mida ma tahaksin, on teha meskaliini jne... mingeid ideid või midagi, mida ma ei ole, ma lootsin, et saan lihtsalt osta 2,5-dmo bensaldehüüdi, kuid siis vajaksin nitroetaani või kas on võimalik teha 2c ühendid, kasutades nitrometaani?
Thabks
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Oh, mul on ka benseen. Lihtsalt tavaline benseen, ma olen kindel, et ma võiksin teha P2NP, kuid jällegi ei taha tõesti midagi, mis ei tee mind tripiks.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
nitroEthane - alfa-metüülühendite (amph, tma, dom jne.) jaoks.
nitroMetaan - fenüetüülamiinide jaoks (ilma alfa-metüülita) - 2c-x-seeria, mesc jne.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
See on lõpmatult mõistlikum - kuigi ma olin seda kirjandust vaadates juba nii palju kokku kogunud, MUTI ma ei saanud tegelikult aru, MIKS. Nii et aitäh selle eest!
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Jah! Nitrometaan on väga mugav erinevate ühendite valmistamisel. Näiteks 2c-b. Hankige ka etüleendiamiini. Ülekaalukalt parim katalüsaator nitrostüreenide valmistamisel.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Ah huvitav. Ok, ma olen kindel, et ma leian kusagilt midagi sellist!
Samuti otsustasin ma minna 3,4,5 psühhedeelsete eellastega, mida me kõik teame - peamine põhjus. Hind!!! Aga ma pean sinna jõudma, kasutades bensaldehüüdi, mis mul juba olemas on ja seega on vaja nii nitroetaani kui nitrometaani. Saan seda RC auto kütusest viimast.
Nägin ka Itaaliast pärit eBayst toodet, mis oli puhas nitroetaan nimega Nipron...
 
Top