Kas morfiin hcl on hea süntees toorest oopiumist?

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Kas keegi on edukalt ekstraheerinud morfiin hcl toorest oopiumist, kasutades kustutatud lubja ja ammooniumhüdroksiidi? Kui jah, siis kuidas oleks võimalik väikesemahuline süntees läbi viia?
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
kuid see sõltub vist sellest, mis on teie lõpptoode, mida te tahate saavutada, kuid 1 osa lubja 10 osa vee kohta 4 osa oopiumi filtreerida ära ja töödelda 3 osa vett 1 osa oopiumi filtreerida kuumutatud keema ja sademete oma morfiini välja ammooniumkloriidiga. Pärast jahutamist filtreeritakse ja pestakse sade ning puhastatakse HCl-ga ja kristalliseerub.
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Tänan teid vastuse eest. Lõpptoode, mida ma pildistan, oleks väike morfiin hcl, mida kasutatakse suu kaudu või ninaalselt.
Nii et vana traditsiooniline viis kaltsiumhüdroksiidi ja ammooniumkloriidiga on ilmselt kõige tõhusam ja kasutajasõbralikum viis nimetatud morfiini saamiseks...
Teie poolt kirjeldatud "retseptiga" oleks see ütleme skaleeritav niimoodi:
1g lubja 10g/ml vees ja 4g oopiumi?
Kas seda segu kuumutatakse või lihtsalt segatakse, kuni kõik on lahustunud? Siis filtreeritakse see segu...
Siinkohal olen ma segaduses...nii et võtate filtreeritud lahuse, keedate (kui kaua?) ja töötlete ammooniumkloriidiga...
Ma ei saa aru, et 3 osa vett 1 osa oopiumi filtrile. Lisate rohkem vett algsele filtreeritud vedelikule, mida on töödeldud kaltsiumhüdroksiidiga (lubjaga)? Ja ka, kui morfiini välja sadestada, siis on teatud ph, mida peaks pildistama rite? või äkki on see pigem suhte asi? 3 osa vett, 1 osa oopiumi, 1 osa ammooniumkloriidi?
Vabandust, et nii pikalt jätkan!
Nii et siis, pärast seda, kui tahke morfiinibaas on välja sadestatud, veega pestud ja kuivatatud, siis kuidas muuta see morfiin hcl-ks? Kas see lahustub mittepolaarsetes ainetes nagu ksüleen või tolueen, millest võiks mullitada hcl gaasi läbi, et saada hcl vormi?

Ok, see on kõik... Ootan teie vastust!
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Minu viga... see on osad vee osad oopiumi ja siis filtreerida .. ja jah väga lahustuv enamikus np lahustites veidi vähem benseeniga- aga ail segada aga kõlab hästi aga ei ole vaja mulli või lahustada rohkem kui u on oma kloriidi lisatud ammooniumkloriidist õige
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
U tahavad kuumutada, et segu lubja ja ekstrakti ja peaks b serration line off hea kraam peaaegu valge ülemine kiht ja allpool on prügi.. võtta oma hea eraldatud kiht ja kuumutada koos oma ammooniumkloriidiga peaaegu keemiseni siis lasta jahtuda ja teie morfiin hcl peaks olema precipped välja
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Tänan teid vastuse eest... Nii et kui me võtame meie hea peaaegu valge ülemise kihi ära, toome peaaegu keema ja laseme siis jahtuda, kui palju ammooniumkloriidi tuleks lisada? Kas seda peaks lisama kuni ph on 8 või 9..Vabandust algaja küsimuste eest!
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Arvan, et see oli 120g iga kilo oopiumi, kuid jah mees kõlab nagu u sain seda.. on u In protsessi nüüd või lihtsalt planeerida seda välja.? Mõlemal juhul GL
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Protsessis planeerimine välja..on hea kogus mooni õled ja olen aeglaselt ekstraheerida taimemassi..see on aeglane protsess madala temperatuuri tõttu, kuid ma ei taha hävitada ühtegi alkaloidid! Minu plaan on proovida protsessi mõned kontsentreeritud mahla ja näha, mis juhtub...
 
  • Like
Reactions: T 3

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Protsessi kiirendamiseks veenduge, et teie jahedas või külmas ruumis, kus on kerge tuul võnkuvast ventilaatorist ... Ja O nii u r teeb Laudanum-tüüpi tinktuuri, hea kraam mees. 😎
 
Top