Isomeeride eraldamine Meth

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Kas keegi siin teab, kuidas eraldada D- ja L-isomeeri ratseemilise metamiidi puhul?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jah, selle kohta on hulk teemasid. proovige neid otsida, samad meetodid, mis kehtivad amfetamiini puhul, toimivad ka metamfetamiini puhul.
Võite kasutada ükskõik millist 2 tatartüülhapet koos paljude karboksühapetega.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Tere


Fenüülisopropüül(metüül)amiini freebase'ist;

Ekstraheerige freebase amiin tolueeniga. Valmistatakse dekstrorotarilise viinhappe(1) lahus, 50g 300ml dH2O-s, segatakse lahustamiseks. Ekstraheeritakse amiin, lisades happe lahust 25 ml kaupa ja tugevalt loksutades vaba amiini sisaldavale tolueenile. Vesikiht omandab lilla/punase värvuse, eraldatakse ja pannakse eraldi keeduklaasi. Seda korratakse, kuni vesikihi värvus ei muutu märgatavalt. Vala kõik veeekstraktid aurustusanumasse ja lase segamatult seista mitu tundi, kuni l-amiini d-tartaraadi kristallid lahusest välja sadestuvad. Dekanteeritakse emalahus ja pestakse kristallid 2x25 ml dH2O-ga, lisades pesu emalahusele. Emalahus, mis sisaldab soovitud d-amiini d-tartaarsoola, leotatakse. Ekstraheeritakse tolueeniga, kuivatatakse lahusti, gaasitatakse HCl-ga, filtreeritakse sade ja kristalliseeritakse ümber.

See oli kõige lihtsam pärast palju proovimist. Nagu ka kõige tõhusam, minu jaoks
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kui palju freebase kasutate esialgu selle koguse jaoks? Ma arvan, et umbes 150gr?
Tänan.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Tere, hea meel teid taas näha. Kahjuks ei oska ma öelda, kui palju sellest piisab. Aga 100g on kasutatud, kuid osa h20/tatari hape jääb alles.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Meetod on testitud ja töötab tõhusalt, kasutasin sarnast meetodit, kuid see töötab paremini, tänan ;-) (tegin seda suuremates kogustes, postitatud kogused on 150gr freebase jaoks)
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Tere, tore, et see teie jaoks nii hästi toimis :). Tänan teid nüüd tean natuke rohkem.
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
sõber tähendab, et dekstrometamfetamiin on vesilahuses. kas olete kunagi proovinud levotartaridhappega ja milline on menetlus.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Jah, õigesti on soovitud toode vesilahuses, kui nad lähevad vastavalt retseptile. Et vältida probleemi veinihapete eristamisega (liiga palju mõista, mida veel tähendab L või D). Ma võtan alati kõige odavamat veinihapet, mis on looduslikult toodetud kus.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Sama protsess ja D-isomeer jäävad tahkesse.
 

jakespage

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Dose eraldamine D & L kehtib ainult P2P suhtes
 
View previous replies…

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Kahjuks ei saa ma teie küsimusest päris hästi aru. Kui see on seotud sellega, et nad teevad oma sünteesi efedriini kaudu, ei ole isomeeride eraldamine vajalik. Kui nad lähtuvad p2p-st, on isomeeride eraldamine alati vajalik kristallide moodustamiseks, see eraldamine on täpselt seotud p2p sünteesiga. Ma loodan, et ma suutsin teid aidata.
 

jakespage

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kuidas öelda, kas selle P2P või efedriini süntees ? Ja jah, see oli suur abi selle viimase küsimuse puhul, tänan teid
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Mul on hea meel, et sain neid aidata. Efedriin ja P2P on lähteained, mis on metamfetamiini sünteesi põhikomponendid. Kuna lähteained, sest nad saavad kõige kergemini organiseerida, oleks nende sünteesitee. Suurtes kogustes efedriini on raske korraldada (peamiselt narkootikumidest ekstraheerimine) ja kallis. P2P on tõenäoliselt parem variant enamiku jaoks, hoolimata sellest, et lõpptootele kulub lisatähtaegu. Foorumis on mitmeid sünteese P2P tootmiseks, samuti BMK (cas. 5449-12-7) muundamine P2P-ks ja see on suhteliselt odav. Nimekirjades on BMK edasimüüjad
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Tere, miks minu vesikiht ei muuda värvi? Kasutasin puhast destilleeritud metafreebaasi ja lisasin tolueeni, seejärel tugevat segamist, lisades samal ajal H2O ja l-viinhappe segu
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
See on see, mida ma saan pärast tugevat segamist
 

Attachments

  • pxoRdFGNUC.jpg
    pxoRdFGNUC.jpg
    4.1 MB · Views: 27
  • b30JX5Ki7P.jpg
    b30JX5Ki7P.jpg
    3.3 MB · Views: 22

Fringg

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Vees lahustatud viinhapet on vaja lisada järk-järgult, nagu te kirjeldate, või võin seda korraga sisse valada, kui me juba teame täpselt, kui palju on vaja. Kasutan auruga destilleeritud vaba aluse. Seega arvan, et kui ma seda järk-järgult lisan, siis ei muutu veekihi värvus.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Suur tänu poisid!
 

Researcherr

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
@Acab1312, kas te saaksite mulle PM-i saata? Tahaksin küsida sinult küsimust veinihappe (g) / vee (ml) / ratseemilise metüülõli (g) vahekorra kohta eraldamiseks
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
See kõik on tegelikult rohkem kunst kui teadus, sest optiliselt aktiivne stereoisomeer kristalliseerub esimesena (D aka R D viinhappega, L aka S loodusliku L viinhappega), kuid teine stereoisomeer TAHAB lõpuks kristalliseeruda, nii et te peate mingil hetkel emalahuse eemaldama ja punkt on kindlasti väiksem kui 50%, mida te loodate, et on D. Ma arvan, et matemaatika töötab välja umbes 28% on see, mida saab taastada ühe tiitrimise. sa peaksid teadma, milline on rour enantiomeeride ülejääk või suhe ja sa peaksid ka kaaluma kristallid, et tegelikult teha teaduse ja need on raske asju teha.
 
Top