Kas Pentobarbitaalnaatriumi on võimalik sünteesida fenobarbitaalipillidest?

Nstudies

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tere kõigile, olen uus barbituraatide uurimisel ja tahtsin teada, kas fenobarbitaalitablettidest lähtudes on võimalik sünteesida mingi Pentobarbitaalnaatriumi lahus, mul on siin piirkonnas ainult see ühend ja selle valmistamine nullist on töö, milleks mul hetkel puuduvad vastavad seadmed.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jah, see tundub üsna lihtne, aga ütle mulle, miks peaks selle vaevaga vaeva nägema? Nad on mõlemad barbituraadid ja tegelikult on ainus erinevus 1 funktsionaalne rühm
 

Nstudies

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ma tahan uurida seda tüüpi granuleeritud modifikatsiooni, ma tean, et need kaks on väga sarnased, see võib olla kasulik, et tulevikus saaksin teha selliseid modifikatsioone lihtsalt pillide muutmisega.

Kas te oskate mulle öelda, kuidas seda komponentide sünteesi teha?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Võin lubada, et saan aidata, sest pidin üksikasjalikult õppima barbituraate ja tundma mõnede mõjusid, mida mul oli võimalus võtta, nii heade kui ka halbade tagajärgedega (see on maksaensüümide indutseerija, mis muudab kõik teised ravimid ülikiirelt metaboliseeritavaks). Pot tundub olevat erandiks veronal (dietüül C2 maloonhappest, millest see on tehtud). Nii et sa pead saama keemia ja saada 2 asendatud dialkülimalonaadi, mida sa reageerid karbamiidiga nagu YouTube'is või parem, ma arvan, et ChemPlayer, mida leiate bitchute'ist, on selle reaktsiooni kohta video (ta on geniaalne ja kõik tema videod võivad õpetada teile palju keemiat). Mul on see võlu, et ma suudan teha sigma määranguid üsna tagasihoidlikult ja puhtalt. Maloonhappe ester ei pruugi olla dirrectly saadaval, kuid kindlasti 2-halogeenitud on, ja ettevalmistamine, mida vajate, on laboratoorselt lihtne. Kõigepealt tutvuge nende keemiaga, siis otsige ester sigma-Aldrichist/ Merckist ja siis võtke ühendust. Tervist!
 
Top