Lihtsalt mõtlesin FedExi saadetise kohta Saksamaalt Austraaliasse

testmehey

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere kõigile,

Ütleme, et ma üritan Saksamaalt Austraaliasse saata väikese koguse ebaseaduslikke aineid, kuid tahan kiirendada protsessi, selle asemel, et oodata 2-12 nädalat Deutsche Posti, kui ma lähen FedExiga, olen natuke mures tollivormistusprotsessi pärast, ma ei paneks pakile päris nime ega aadressi, kuid ma kardan, et ma võin Austraaliasse sisenemisel vajada mõne impordikraami heakskiitmist või peaks Saksamaalt saadetisega esitatud tollipaberid olema piisavad, et see läheks läbi tolli, ilma et oleks vaja helistada sellega, kellele see toimetatakse?

Tervist!
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Ma arvan, et teil ei ole vaja minna agentuuri, et toode kätte saada, FedEx tarnib juba otse kliendile
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Sihtkohtadesse nagu Austraalia ja USA kõige ohutumalt leidsin pika tavaposti.
Austraalia on eriti riskantne thats miks ravimid maksavad seal nii palju.
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Mis tahes ekspediitoriga saate broneerida etiketi internetis ja lasta neil ka tolliarve esitada, printida arve välja ja panna see etiketi kõrvale kasti.
Kontrollige kindlasti kõiki nõudeid riigile, kuhu soovite saata, USA nõuab näiteks 3 arvet pakendi sees/väljas.
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Kas on mingeid nõuandeid suuremate tellimuste kättesaamiseks sihtkohta? Maja, kus keegi ei ela,hotellid?
 
Top