JWH-018 Sünteesivideo

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1

EjvKbG0PzF

Sissejuhatus

BB foorumi meeskond avaldab hea meelega lihtsa JWH-018 sünteesi, mis ei nõua haruldasi või väljatöötatud seadmeid ja reaktiive. Seal on samm-sammult video juhend ja selgelt kirjutatud selgitus iga sammu kohta JWH-018 kannabinoidi saamise kohta üsna kõrguse saagisega. Sünteesi saab korrata isegi keemia-algaja.
..

Seadmed ja klaastooted.

  • 2 L ja 1 L l lamedapõhjalised kolvid;
  • Jääveevann (jäävesi või jahutatud soolvee);
  • Kuumaveevann;
  • keeduklaasid 500 ml x3; 1 L x2; 3 L x1; 5 L x1;
  • Sulgur;
  • Klaasist varras;
  • Buchneri kolb (~5 L) ja lehter;
  • Vaakumpump;
  • Magnetiline segisti koos kuumutusplaadiga;
  • Pyrex-anumad x2;
  • tagasivoolukondensaator;
  • Süstal 20 cm3;
  • Plastikust lusikas;
Reaktiivid:
  • Indool 100 g;
  • Diklorometaan (DCM) 500 ml;
  • Alumiiniumkloriid 114 g;
  • 1-naftoüülkloriid 163 g;
  • Destilleeritud vesi 3,2 l;
  • Isopropüülalkohol 10 L või etanool;
  • Naatriumhüdroksiid 50 g;
  • TBAB (tetrabutüülammooniumbromiid) 25 g;
  • 1-Bromopentaan 75 g;
GRJx5cSZFa

Raskusaste: 2/10

1. etapp. 3-(1-naftoüül)indooli süntees indoolist

1. 100 g indooli valatakse 2 l kolbi.
2. Samasse kolbi lisatakse diklorometaani (DCM) 300 ml.
3 . Reaktsioonisegu segatakse kuni indooli täieliku lahustumiseni.
4 . Segu jahutatakse jäävannis (jäävesi või jahutatud soolvee) temperatuurini 0-10 °C.
5. Segu jahutatakse . Segades lisatakse järk-järgult 114 g alumiiniumkloriidi.
6 . Segu segatakse, kuni alumiiniumkloriid on täielikult lahustunud.
7 . 1-Naftoüülkloriid 163 g kaalutakse keeduklaasi ja lisatakse sinna 200 ml DCM-i.
Märkus: 1-Naftoüülkloriid on tahkes olekus, kuid seda saab kergesti sulatada, kui selle mahuti asetada kuumale veevannile.
19HDPsKVqf
8. 1-Naftoüülkloriidi DCM lahus lisatakse keeduklaasist järk-järgult kolbi. Reaktsioonisegu temperatuur hoitakse 0-10 °C.
9 . Pärast seda lisamist jäetakse kolb pideva segamise korral üleöö (või lühemaks ajaks, kuni kristalliseerumine on lõppenud).
10 . Reaktsioonikolbile pannakse kolmekesi. Mõne aja pärast kristalliseerub segus tahke sade. Kristallid tuleb purustada klaastaabi abil.
11 . Reaktsioonisegu valatakse väikeste portsjonite kaupa pideva segamise korral 3 l külma veega täidetud anumasse. Toores 3-(1-naftoüül)indool sadestub ja settib anuma põhja.
12 . Reaktsioonisegud saadakse välja. 3-(1-naftoüül)indooli sade eraldatakse veest.
Märkus: Toor-3(1-naftoüül)indooli võib sellisel kujul kuivatada ja kasutada, kuid on soovitatav teostada täiendav puhastamine ümberkristalliseerimise teel.


1JURhqrTSt

Toores 3-(1-naftoüül)indool

etapp (vabatahtlik). 3-(1-Naftoüül)indooli ümberkristallisatsioon

13. Toores 3-(1-naftoüül)indool tuleb lahjendada 10 l IPA-s (või etanoolis).
14 . Jääkristalliseerimine. Segu segatakse hästi ja valatakse suurde keeduklaasi, et lihtsustada selle laadimist 10 L kolbi.
15. Pärast 3-(1-naftoüül)indooli lahuse vedelamaks muutmist valatakse segu 10 L kolbi ja lisatakse etanooli, et täita kogu 10 L kolbi maht.
16. Segu kuumutatakse kuni 3-(1-naftoüül)indooli täieliku lahustumiseni.
17. Seejärel jahutatakse segu, seejärel pannakse kolb kaheks päevaks sügavkülma, kuni sadenemine on lõppenud.
18. Ümberkristalliseerunud toode filtreeritakse kui sade ja kuivatatakse, kuni saavutatakse püsiv kaal. Pärast kuivatamist saadakse puhast 3-(1-naftoüül)indooli 160 g.


Hf4ZVFykoE

Ümberkristallatud 3-(1-naftoüül)indool

3. etapp. JWH-018 süntees

19. Eelnevalt puhastatud 3-(1-naftoüül)indool 100 g valatakse kolbi.
20. Lisatakse naatriumhüdroksiid 50 g.
21. Seejärel lisatakse TBAB (tetrabutüülammooniumbromiid) 25 g.
22. Kolbi valatakse 200 ml vett.
23. Lisatakse 1-bromopentaani 75 g.
24. Segaja lülitatakse sisse.
25. Kolvis olev reaktsioonisegu kuumutatakse ise. Välisküte lülitatakse sisse, kuni segu hakkab keema. Keemistemperatuuri hoitakse 15-30 minutit, sõltuvalt keemise intensiivsusest.
26. Keemistemperatuuri hoitakse 15-30 minutit, sõltuvalt keemise intensiivsusest. 1-bromopentaani ülejääk aurustatakse atmosfääri (kasutada nõuetekohast ventilatsiooni). Paigaldatakse tagasivoolukondensaator.
27. Mõne aja pärast valatakse segu keeduklaasi. Segu jäetakse kihtide eraldamiseks.
28. Soovitud ülemine kiht kogutakse kokku. Kogutud ülemine kiht viiakse eraldi anumasse.
29. Õli jahutatakse toatemperatuurini (see protseduur aitab ka aurustada 1-bromopentaani üleliigset kogust, kui see on veel olemas).

GeUXZiCOTM
JWH-018 saagis on ~125 g õli kujul 100 g 3-(1-naftoüül)indoolist. 100 g indoolist saadakse seega ~200 g (69% indoolist) JWH-018.
 

Minicartel

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 6, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
1. Mis on TBAB-i asendaja ?

2. Kas ma võin 3. etapis lisada DMSO ?

3. võib-olla on väga raske saada naftoüülkloriidi, siin on mul bensoindool, kas bensoindooli saab parandada reaktiivset kvaliteeti teiste koostisosade lisamisega?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
1. Tetrabutüülammooniumkloriid
2. Milleks?
3. Ma ei tea, kuidas ma saan vastata sellele küsimusele, mida te mõtlete "parandatud reaktiivsuse kvaliteedi" all? Te vajate täpselt selliseid reagente nagu õpetuses. Te ei saa bensoindooli muuta naftoüülkloriidiks. Kui te ei saa, siis tehke teine kannabinoid
 

Minicartel

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 6, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
1. muud reaktiivid peale TBAB ja TBAC
2. Dmso kasutamine lahustina
3. Ma mõtlen, kuidas suurendada bensoindooli, et see oleks tugevam ja pikem mõju, sest ma ei saa naftoüülkloriidi minu riigis, teiste kannabinoidide valmistamine nõuab ka teisi reagente ja radasid, probleem on selles, et kõik reagendid ei ole minu riigis seaduslikult kättesaadavad
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Ainult üks probleem, tuleb kõigepealt toota järgmised tooted nullist!
Kas te saaksite mulle saata kiire juhendi järgmiste sünteesimiseks;
Indool 100 g;
1-Naftoüülkloriid 163 g;
TBAB (tetrabutüülammooniumbromiid) 25 g;
1-Bromopentaan 75 g;

Peaks olema lihtne! 2/10 Raske. Pffff


Lihtsam on seda teha. 1/10 Raske

5t0VyjwFHb
 

hydroman1212

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 10, 2023
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Mul on küsimus Stage 3. JWH-018 Süntees?

Millisel temperatuuril toimub väline kuumutamine või millist keemistemperatuuri me peame säilitama?
Reaktsioonisegu kolvis on isesoojendatud. Välisküte lülitatakse sisse, kuni segu hakkab keema. Keemistemperatuuri hoitakse 15-30 minutit, sõltuvalt keemise intensiivsusest.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
millist lahustit ma saan diklorometaani asemel kasutada? sest diklorometaani on raske saada seal, kus ma olen.
 

99%

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Tere kõigile. Kas keegi teab indool_s cas number?
Tänan teid!
 

99%

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Vajatakse ka selle kauba tarnijat Euroopas:
  • 1-Naftoüülkloriid
  • TBAB (tetrabutüülammooniumbromiid)
  • 1-Bromopentaan
Aitäh!
 

belnkoks

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Tere, kust saada alumiiniumkloriidi ?

 

Alex7920

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 17, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Naftoüülkloriid, mida ma tahan kasutada jwh-018 sünteesis, on vedelal kujul. Kas ma peaksin selle ühendama diklorometaaniga ja seejärel lisama lahusele? Kas ma võin seda otse segule lisada?
 

a114488

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 4, 2021
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
See on olnud pikka aega. Siin on lõpuks video, mida vaadata! See on suurepärane,
Niisiis, te lõpetate õliga? Kristallide asemel?:):):):):):)
 

mekarjaya

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 28, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
1 naftoil kloriid Mine on vedel, kas see on sama mis pulber?
 

854513694

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kas see retsept võimaldab kõiki kemikaale võrdsetes proportsioonides ½-ni redutseerida? Kas kõigi reagentide poolitamine mõjutab tulemusi?
 
Top