JWH-018 ilma naatriumhüdriidita

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Olen sattunud selle reaktsiooni peale ja otsustanud avada arutelu

Siin on näide alküülimise kohta JWH-018, 1-pentüül-3-(1-naftoüül)indool, MW 341,4

. 250ml 3-kaeluselisse RBF-i, mis on varustatud termomeetri, kondensaatori ja segamispulgaga, lisatakse 3-(1-naftoüül)indool (3g, 11mmol), millele järgneb kuiv DMF 50ml. Lisati kaaliumhüdroksiidi helbed (1,5g, 27,5mmol 1,5ekv.) ühes osas ja seadeldis puhastati butaaniga. Kolbi kuumutati veevannil 20 minutit segades 60-70 C-ni. Saadakse roheline lahus ppt-ga. Selle aja möödudes lisati klaasist süstlaga ühes annuses 1-bromopentaani (4,3 g, 28,6 mmol). Värvus muutub kohe punaseks ja kolbi kuumutatakse sisetemperatuuril 60-65 C 3 tundi. KBr ppts esimestel minutitel pärast alküülhalogeniidi lisamist. Seejärel jahutatakse temperatuurini ja lahjendatakse 150 ml H2Oga ning ekstraheeritakse DCMiga 3x 40 ml. Orgaanilised ained pestakse 3 korda veega, seejärel aurustatakse lahusti. Bromopentaani on liigselt, nagu on märgata lõhna järgi, nii et see eemaldatakse vaakumis kuumal vesivannil. Saadakse 3 g merevaigukollast õli (8,8 mmol, saagis 80%). Selle kristalliseerumine on vaevaline. Alles 1 kuu pärast külmkapis hoidmist hakkasid kristallid moodustuma. Nende katmine väikese koguse IPAga puhastas need ja põhjustas kogu õli kristalliseerumise. Kui teil on seemnekristall, saab õli pärast alküülimist otse kristalliseeruda, kuid mul ei ole õnnestunud seda kohe pärast ilma seemneta või etanooliga kristalliseeruma saada. Saadud materjal on täielikult sulanud 61 C juures, valgustatud Mp on 60-62 C.

Toode on kuradi aktiivne ja saadakse beeži kuni kollase värvusega kergelt kleepuvate kristallidena. Kõige parem oleks õli otse kromotografeerida, kuid seda ei oska kõik teha. :p

Huffman JW, Mabon R, Wu MJ, Lu J, Hart R, Hurst DP, Reggio PH, Wiley JL, Martin BR.
"3-Indolyl-1-naftüülmetaanid: uued kanabimimeetilised indoolid annavad tõendeid aromaatsete virnastamise interaktsioonide kohta CB(1) kannabinoidiretseptoriga".
Bioorg Med Chem. 2003 Feb 22;11(4):539-49.


Nii palju küsimusi tekib, et pean märkmeid üle vaatama, et neid kõiki lisada. Loodan, et need küsimused tulevad kaasa, kui arutelu edeneb. Ühe neist olen hiljuti postitanud JWH-018 teemas, mis on, milline on ohutu(optimaalne) temperatuur jääkvee, lahusti ja bromopentaani aurustamiseks? Olen lugenud mujal ja kirjanduses DMSO asemel kasutatakse DMSO-d, ja ma olen proovinud mõlemat, kuid kristalliseerumine ei õnnestunud, nii et ma ei saa kindlaks teha, kumb on parem, ja ma ei oska seda kindlaks teha peale cavia sapiens operatsiooni läbiviimise, nii et see on kättesaamatu, ebausaldusväärne ja me oleme tõsise teaduse alla, kuid kuulujutt on, et DMF on parem, sest põhjus. Ja kui aus olla, ei olnud mina see, kes seda kuulujuttu kuulis. Keegi minu tuttav tegi seda.
Nii et see reaktsioon väidab, et kasutatakse kuiva DMF-i. Kas see mõjutab saagist? Kas KOH peaks olema ka kuivatatud? Kas K2CO3 saab edukalt kasutada?
Billy Dampier (praegune kangelane, päästja ja inspiratsioon 👏👏 Tänan Billy!) kasutavad redutseerijana NaH-d, nagu kirjanduses laialdaselt leidub, ja see nõuab kindlasti absoluutselt kuivi tingimusi, kui ei ole kavas hävitada tõendeid dokumenteerimata, kuid laialt tuntud oksüdatsiooniprotseduuride kaudu, kuid adb ja 5cl lähteainete müüjad on =>vastanud<= (ei mäleta, kes küsis, tsitaat vajalik), et DMF ei pea tingimata kuivatama antud reaktsiooni jaoks, ja need on vastavad alküülimised, seega kas müüjad eksivad või on kuiv keskkond ainult sel juhul mittevajalik? Kas see, kuigi mittevajalik, parandaks saagist DMF-i või veel kriitilisemalt DMSO-d kuivatades? (Ma tean, et ma vilksatan teadmatust, aga ma ei ole täiesti üksi).
Ma uurin hea meelega neid küsimusi & jagan tulemusi niipea, kui ma leian viisi saagise täpseks määramiseks.
(kas Jim oskab ujuda? Ma tean, et see on kasutu, kuid ujumine tundub kummaline. Kes arvab, et ta on vana kool).
Üks viimane küsimus. Kui teha AM-2201, siis ilmselt võiks 1-bromopentaani asendada 5-fluoro-1-bromopentüüliga. Kas see vastab tõele? Kas on võimalik enne katsetamist eeldatavat saagist arvutada? Ja kui jah, siis miks kasutatakse praegu avaldatud meetodis 5-bromopentüülatsetaati, mis toob kaasa lisavõimalusi, seega lisakulusid ja -komplikatsioone?

Loodan, et me jõuame kuhugi.
Ma mõtlen y'all ja ujuda hhh
cheers
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
MÄRKUS1 :5-Fluor-1-bromopentüül viitab CAS 407-97-6, IUPAC 1-Bromo-5-fluoropentaanile.
 
Top