Ketamiini kristall I'm/sc

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
10
Points
3
Tere

Milline on kõige ohutum viis liiga tahke Ketamiini valmistamiseks im/SC tarbimiseks ilma lihasabtsessi ohuta?
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
10
Points
3
:)

SC sub cutan (injektion)

Kas lahustamine destilleeritud vees või 0,8% NaCl lahuses (osta meditsiiniliseks kasutamiseks) ja keema viimine on piisav?
Ma eelistaksin 50mg/ml, sest minu jaoks on see ideaalne kogus vedelikku SC ja im.

Või peaksin steriliseerima survepaagis umbes 10 min?

Tänan teid
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
jah esimene asi peaks olema korras. iive pole kunagi varem süstinud, aga ma lihtsalt küsisin kellegi käest. saada teine arvamus tho. palju õnne!!!
 

nkd23

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Nov 18, 2022
Messages
24
Reaction score
10
Points
3
Ma teen seda ainult ravimite/ravimite puhul, mida toodetakse näiteks Ketamiini jaoks.
Ma ei tee midagi muud süstimise teel, sest ma kardan liiga palju meditsiinilisi probleeme ja selliseid asju nagu opiaatide tabletid ei ole võimalik korralikult süstimiseks ette valmistada, sest ka sterilfilteriga ei saa kõik Talkum ja sitt kraam välja

Nii et k on ainus ravim, mida ma teen SC või im

Lõpuks infusiooni kaudu oleks huvitav
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
jah, see on hea idee, ma ei süstiks kunagi tablette. ma ei süsti asju üldiselt, kuid võib olla avatud sellistele asjadele nagu ket. selle hea, et sa oled ohutu ja harjutad kahju vähendamist, hoia seda üleval!

kui sa kunagi proovida infusiooni lmk kuidas see läheb!!!
 
Top