ketamiini annus

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
mul on 500mg süstla ketamiini ja ma tahan seda lihtsalt võtta, et teada saada, kuidas see mõjub, kas ma peaksin võtma 500mg korraga või peaksin võtma rohkem vähemat

kuigi ma ei ole kunagi võtnud ketamiini
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Tere
  • Suukaudsel manustamisel varieeruvad ketamiini annused vahemikus 1,5 mg/kg kuni 4 mg/kg. Selline manustamisviis aitab vältida nina limaskesta ärritust, valu. Soovitatav on kasutada kapsleid (kui ketamiin on pulbrina). Toime kestus suukaudsel manustamisel on keskmiselt 1-2 tundi ja toime algus algab järk-järgult 10-40 minuti pärast.
  • Intranasaalsel manustamisel avaldub toime 5-15 minuti pärast ja selle kogukestus on kuni kaks tundi (keskmiselt 1-1,5 tundi). Sellise manustamisviisi puhul on lihtne jälgida ja kontrollida oma seisundit ning kasutamise sagedust. Ketamiini algannus (madal) on 0,2-0,8 mg/kg, keskmine annus on 0,8-1,5 mg/kg. Annuseid üle 1,85 mg/kg peetakse suureks ja need suurendavad kõrvaltoimete, hallutsinatsioonide, retrogradiidse amneesia ja teadvuse kaotuse riski koos hingamisdepressiooniga.
  • Parenteraalsel manustamisel (intravenoosselt ja intramuskulaarselt) algavad annused alates 0,05 mg/kg ja annavad ketamiinitripi ajal erilisi subjektiivseid tundeid. Annuse suurendamise korral on siiski oht saada üldnarkoosi nõela otsas, mida iseloomustab retrograadne amneesia ja võimetus meenutada ketamiinitripi tunnet, mistõttu soovitatakse põhjalikku tiitrimist või madalat algannust.
soovitan lugeda seda infot See kõik on üksikasjalikult lahti seletatud - /index.php?threads/ketamine.339/
kui teil on veel küsimusi, kirjutage mulle.
 
Top