Ketamiinikillud

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Kas abybody on saanud kogemusi rekristallisatsioonitehnikate kohta ketamiini pulber, post hcl kristallisatsioon.
Mul on vaja saada pulber killustikuks/varrasteks kristallideks, igasugune abi oleks teretulnud.
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Ma kasutaksin etanooli või lihtsalt tavalist vett ja laseksin sellel aeglaselt aurustuda kuumutuslambi ja aeglaselt töötava ventilaatori all.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Kas te arvate, et sellest tekivad killud?
Kas te arvate, et ma pean eraldama s-isomeeri, et saada väikseid killustik/varrakristalle?
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Ma tean kedagi, kes sai tollipikkused killud koos raseemiaga ja veega
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
An kus need 1-tollised killud sarnanevad kõhnade pulgakristallidega, mis ketamiini usaually tulevad nagu või nagu metamfetamiinikillud
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Ma ei ole kunagi näinud ketamiinikillustikku väljaspool seda partiid, mida ta tegi. Aga oli klaasist nagu killud terava nurga all rombikujulised
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Või tekitab rassemiline ikka veel selliseid kujundeid
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Kui killustiku all mõtlete kena suuri ja korralikke kristalle, siis saate neid ümberkristalliseerimise ajal aeglaselt jahutades. Mida aeglasemalt ja järk-järgult jahutate, seda suuremad kristallid kasvavad.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ei ma mõtlen väikseid pulgakristalle, mida saab ketamiinist
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Minu teada, kui kristalliseerite ketamiinvesinikkloriidi, saate alati killustikulaadseid kristalle. Suurus sõltub kristalliseerumise kiirusest. Kui soovite väikseid killukesi, peate jahutama kiiresti, nii et suurte kristallide asemel moodustub palju väikseid kristalle.

Väike kõrvalmärkus, et ketamiinikristalle ei tohiks otse nuusutada. Uuringud näitasid, et kristallid on ninaõõnele kahjulikumad kui pulber. Kui nuusutate, purustage kristallid alati enne kasutamist pulbriks. Mis tahes muu manustamisviisi puhul lahustate kristallid niikuinii kõigepealt milleski (te ei sööks näiteks tooreid ketamiinikristalle).

Vabandust, et ma ei saanud rohkem aidata. Mind ei ole kunagi eriti huvitanud kristallide suurus rohkem kui toote puhtus. Tunnistan küll, et väikesed killud näevad lahedad välja.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Kuid te võite saada ka väikseid palli/kruupeeritud kristalle frim ketamiini. See on see, mida ma saan pidevalt lahustist
 
Top