• Vitajte v slovenskej časti fóra. Pamätajte, že publikácia kontaktov (Jabber, Telegram, Signal a ďalšie) spôsobí trvalý zákaz! Ak sa rozhodnete kupovať alebo predávať bez použitia väzby a strate peniaze, nebudeme vám môcť pomôcť.

Bratislava Kloonitud CC

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Kas kellelgi on kogemusi või tõestatud tarnijat kloonitud kaartide jaoks, mis on töötanud ATM-is? SK-s on palju teateid suurte sularaha väljavõtete kohta teiste inimeste kaartidega, nii et kui me kõik saame üksteist sel viisil aidata, siis miks mitte.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Tänapäeval , kaheastmelise kontrolli tehingud, nii et ma arvan, et kloonid teenivad teist eesmärki, kuid ma võin eksida
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Kuid siinkohal räägime kaardist, mille pistate masinasse, panete sinna oma PIN-koodi ja võtate sularaha välja..... 2F ei ole seal olemas
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Nii et ma ei saa aru, miks müüakse, kui kogudes saab rohkem, kui müües või ostes kassi kotis, mille päevane väljamakse on max.20€.
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Kassa see kipub olema umbes kõigil juhtudel... nii et eelmise nädala juhtum, kui nad võtsid 150k kontolt maha, oli suur ime ja nad ei anna selliseid teenuseid välja
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
minu arvamus kloonitud CC kohta on, et see on keeruline ja tehniliselt raske. ma lugesin sellest mõnda aega, kuid olen jõudnud arusaamisele, et võib-olla ma eksin, kuid selleks, et kloonida kaart ja võtta sellelt raha välja, on vaja tarkvara (EMV kiibilugeja kirjutaja tarkvara), mis kirjutab varastatud andmed võõrast CC-st puhtale uuele kaardile. koos kiibi ja magnetvedruga selline tarkvara on saadaval ainult pankadele ja maksab umbes 30K Leidsin DNM-is erinevaid müüjaid, kes pakuvad sellist piraattarkvara 1k eest, kuid kõikjal sattusin peale, et nad on petturid ja et sellist piraattarkvara ei ole olemas, seal on ainult originaal litsentseeritud tarkvara, mis on saadaval registreeritud firmadele.
Kunagi oli võimalik see lihtsam kuna kirjutamiseks vajalikud andmed (tarck1-3) olid salvestatud kaardi magnetvedrele aga alates uutest EMV kiibiga kaartidest on see keerulisem aga mitte võimatu peaks oskama seda teha ja seda ma ei ole näinud.
et saada andmeid välismaa kaardilt on vaja skimmerit ja võltsitud keyloggerit või mini-spycam'i mis on pandud ATMile suunatud klahvistiku pin'ile, et salvestada pin, on palju müüjaid selle seadme aga paljud neist on petturid see on risk üks neist on https://t.me/SKIMMINGpARTs.
aga ma olen ka lugenud, et see on pettus, aga see võib olla valejuhtimine konkurendilt ma ei tea.

Kindlasti tasub uurida isiklikult ma arvan, et alati on häkkerid, kes suudavad ära kasutada finantssüsteemi.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
Kuid see loeb ainult põhiinfot kaardilt ja krüpteeritud info ei anna teile nii kiiresti midagi teada......
 

filipian67

Don't buy from me
Resident
Language
🇸🇰
Joined
Sep 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Ma lõpetasin juba ammu telegrammigruppide usaldamise, kuigi mul on kogemusi varasematest pangatähtedest, kus mind petta sai turg ise - Metaversemarket ... täna õnneks ei tööta see (ja ma arvasin, et olen juba puhtaks saanud, kui see läheb läbi eskrooni), kuni ma lõpuks lugesin, et Calabria tõelised meistrid arreteeriti paar aastat tagasi ja istuvad oma karistust .... küsimus on selles, kas Euroopas on keegi, kes suudab trükkida pangatähti, mis läbivad vähemalt põhilised testid nagu UV ja pliiats ...
 

BennyBlanco

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 12, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Nad ütlevad, et kõik, mis kõlab liiga hästi, et olla tõsi, ei ole tõenäoliselt tõsi, isegi kloonidega minu kogemusest ei ole ma leidnud ühtegi müüjat ühelgi Fore,Market, mis müüb Legit kloonid. Pealegi öeldakse, et Euroopas on sellist asja peaaegu võimatu teha, sest meil on palju rangemad turvameetmed kui USAs(Clones,Fraud). Ma isiklikult sain informatsiooni ühest Slovakkia kaardist ja Obcianski siiani ei ole ma veel midagi sellega teinud, kuid kui keegi on huvitatud, võin teid hiljem teavitada, kuidas see välja kukkus. Mul on see kogemus Kloonid kui kellelgi on teisi kogemusi "Nazor" ma hea meelega lugeda seda.
 

primitiveintelectual

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2022
Messages
88
Reaction score
91
Points
18
skuste sa pozrieť na nove forum Libre Forum možno tam niečo najde ohladom skimmingu,carding atd

http://libreeunomyly6ot7kspglmbd5cvlkogib6rozy43r2glatc6rmwauqd.onion/welcome
 
Top