• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Cocaine Buy Kokaiin

aralxd

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tere,

Ma proovin oma õnne siin, ma olen kolinud teisele poole riiki, nii et minu mees, kellest ma regulaarselt võtsin, on kadunud.

Ma olen peaaegu tellinud pimedalt turult ARESi kaudu, kuid ma olen siiski üsna mures posti kohaletoimetamise pärast, nii et ma proovin siin.
Kas kellelgi on keegi Moraavias? Kui jah, siis saame rääkida privaatsõnumiga, aitäh.

Alternatiivselt, kas kellelgi on kogemusi tellimine läbi turgude nagu ARES, Nemesis, kui ma pean minema seda teed?

Tänud
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
12
Points
3
Tere, mul on üsna palju kogemusi darknetist ostmisega. Olen seda aeg-ajalt teinud alates 2012 / 2013 (kui silkroad oli veel kuum.)
Edukuse määr umbes 90%.
Praegu võin soovitada Bohemia turgu. Neil on korralik tagasimakse, kui kaup ei jõua kohale.
Aga peamiselt tahad valida hea edasimüüja, kellel on kogemusi laevanduse osas. Ära vaata ainult hinda....
Parim on siseriiklik, aga meie riigis on üsna keeruline kedagi saada. Aeg-ajalt tuleb keegi, aga see on tavaliselt mõneks ajaks.
 

B33K33P3R

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 8, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Millised oleksid võtted? Andke mulle uudises teada, kui see on ajakohane. Kokaine, mida ma saan pakkuda, on parim, mida saab Tšehhi Vabariigis, kvaliteet, mis jõuab ELi. Võimalus korraldada DD Moraavias.
 
Top