Question Postipakendite lekkimine (Türgi )

bahman

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Tere, nad saatsid mulle tasuta näidise. Aga tõenäoliselt on politsei avastanud Ma tahan teada, kui politsei tuleb minu aadressile, milline on parim vastus, mida ma peaksin neile andma Kui kellelgi on kogemusi, palun andke mulle nõu.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Kustutage kogu teave kraami või krüpteeritud
Põhimõtteliselt hävitada kõik tõendid juhtumi kohta
Kuidas teie saada, et teie pakett püütakse?
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Türgis olevad ravimid ei ole minu arvates lihtsalt väärt. Üks minu hea sõber sai 9 aastat vangistust (range režiim) fken 80 grammi rohu eest... Igatahes kustutage kõik ära ütle ühtegi lauset ja võtke advokaat, kui nad tulevad.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Kui evedence kes on tellida pakett aadress, põhimõtteliselt igaüks saab tellida somethis on mõned aadress, võib-olla ther lihtsalt viga panna, et nimi aadressi pakendil, kes teab jne,
Jurist alati
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Ärge kunagi tunnistage midagi ja eitage kõike, keegi ei saa tõestada, et te olete seda tellinud, kuni neil on puhtaid tõendeid teie kokkupuutest mis tahes tüüpi uimastitega, kui te arvate, et nad on teie peal, ei ole kunagi midagi teie valduses, ärge tellige enam asju oma elukoha aadressile, kasutage võltsnime. Üldiselt ärge kunagi kasutage enam oma tegelikke andmeid ja ärge kunagi omake aineid sellises koguses, millest te ei saa kiiresti lahti. Soovitan teile, et te ei kannaks kunagi narkootikume endaga kaasas ja ei kõndiks kunagi väljas midagi kaasas. Sa juba tead seda kõike selle tervet mõistust, kuid kui nad on tõesti selle juhtumi, et sa tellid asju, nad hakkavad olema 24/7, nii et iga väike viga, mida sa teed, et sul on sitt kaasas, võib olla juhtum lähemal. Aga tõenäoliselt nad ei hakka sellesse nii sügavale süvenema, sest see ei olnud suur kogus, nad ainult avavad silmad ja ootavad rohkem ja suurema koguse tellimusi. Kokkuvõttes ei kasuta kunagi oma tegelikku nime, oma elukoha aadressi ja üldiselt nagu ma ütlesin oma tegelikku teavet. Jääge ohutuks
 
Top