Question keemia õppimine ilma kogemusteta

alllove

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
viimase nädala jooksul olen veetnud palju vaba aega sellel foorumil ja olen kaalunud, et proovin ise mõnda sünteesi.
Ma lihtsalt mõtlesin, kus ma võiksin õppida üldkeemia kohta, sest ma tahaksin, et mul oleks aimu, mida ma teen. kas on mingeid konkreetseid veebisaite või raamatuid, mida te võiksite soovitada kogemusteta harrastajatele? kas on mingit konkreetset keemiat, mida ma pean uurima, nagu organich chemitry?
Tänan teid
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Otsustage, millises kategoorias olete huvitatud sünteesist. Otsige see üles siin, vaadake videoid, vaadake kõiki kommentaare ja saate päris hea pildi. BB foorum aitab teid ka põhimõtteliselt kõigega, mida vajate sünteesiks alates seadmetest kuni reaktiivideni. Lihtsalt küsige ja eksperdid siin foorumis on väga abivalmis. Lihtsalt veenduge, et te küsite õiget küsimust.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
See on õige, orgaaniline keemia. Te peate seda õppima.
 

Yiazo

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 4, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Tere ma tahaksin alustada seiklus, ma tahaksin spetsialiseeruda bensodiasepiinile, kuid ma ei tea, kust alustada, raamat/ laboriseadmed. kas teil oleks mingeid linke, näpunäiteid ja soovitusi mulle saata. tänan teid.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Võtke kõik eelnevad nõuanded, mida teised liikmed on andnud, ja lisaks soovitan ma teile aeglaselt ja ettevaatlikult minna, proovige kõigepealt täielikult mõista perioodilisustabelit, kuigi enamik elemente seal on anorgaanilised, kuid suure erandiga SÜSIVESINIK JA SÜSIVESINIK, ja te peate palju tegelema hilisema st; süsinik ja süsivesinik orgaanilises keemias. Ja võtke eriti arvesse ka selliseid elemente nagu, vesinik, hapnik, süsinik ja lämmastik.
Püüdke mõista nende omadusi ja elektroonilisi struktuure, kuidas nad reageerivad teiste elementidega. Nende põhjal saate edasi minna lihtsate ja põhiliste orgaaniliste keemiliste reaktsioonide juurde. Hiljem vastutate te teiste ja võib-olla ka iseenda elatise ja elu eest, nii et aeg ja kannatlikkus hea keemia õppimiseks on seda tuhandeid kordi väärt.
 
Top