Amfetamiini tootmist toetavad seaduslikud ettevõtted

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Ma tahan hakata tootma amfetamiini ja minu peamine probleem on logistika. Selle probleemi lahendamiseks kavatsen käivitada keemiaettevõtte. See võimaldab mul osta amfetamiini sünteesiks vajalikke lähteaineid ja seadmeid. Teine viis, kuidas ma kavatsen seda ettevõtet kasutada, on tegeliku tootmisprotsessi varjamine.

Need teist, kes juba kasutavad selleks seaduslikku ettevõtet, palun jagage nõuandeid, kuidas seda õigesti teha, samuti ideid ainete kohta, mida ma saaksin toota.
 

GraceandAdam

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Oleks hea meel, kui sa mulle võimalusel sõnumit saadaksid!
 

greenplace

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
kas soovite avada amfetamiinilabori, koksilabori, umbrohufarmi jne. on teil põhimõtteliselt vaja põrandat eelistatavalt maa all, mille peavad ehitama usaldusväärsed müürsepad, nii et põrandat ei registreerita.
Samuti peate mõtlema, kuidas töötajad sisse ja välja viia, et teised töötajad ei oleks kahtlased.
ka hoolitsege selle eest, kuidas te varusid sisse saate. teine asi on turvalisus, pange CCTV kaamerad ja hoidke neid alati offline, kasutage häirete ja elektromagnetiliste häirete sees isoleerivate lainete, et mitte häirida signaali isegi väljaspool.
elekter on veel üks teie probleem ja te peate vastavalt sellele, mida te soovite toota...amfetamiinilabori tarbimine ei ole sama suur kui umbrohu kasvuhoonel.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Ikka veel siin? sooviksin arutada DMsis
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Kõlab nagu breaking bad lugu haha

See on kindlasti toop notch. aga mulle tundub, et seda saab teha lihtsamalt kui see.

@chemden Võta julgelt ühendust DM-i kaudu, kuna see on ka minu jaoks väga huvitav teema.

Aga on palju võimalusi kasutada täpselt samu seadmeid, mida kasutatakse amf. tootmises nagu 100% legaalsetes ettevõtetes, ilma et tekiksid kahtlused ja ilma et teeksid üldse "keemiatoodetega kauplemist".
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Tere ma olen kindlasti huvitatud mõnest ideest DM mulle
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Keemiatööstuse tarneettevõtted on rangelt reguleeritud ja jälgitud, oht ei tule mitte ainult LE-st, vaid ka seaduslikust konkurentsist, kes armastavad uustulnukaid välja lülitada, reedeldes neid.

Mõistlikum on asutada ettevõte seotud valdkonnas, nagu näiteks puhastusvahendid, see annab legitiimsuse praktiliselt kõigele vajalikule ilma eelnimetatud probleemideta.

palju õnne!
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Kindlasti on mõttekas mitte seada end liiga paljude küsimuste esitamisele
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Postitatud juba ammu, kuid ma mõtlesin, et viskan mõned mõtted ja vaatan, mida teised arvavad.

Üsna kindel, et Hiina tarnib mida iganes te soovite, kuidas iganes te soovite ja mis kõige tähtsam, mis iganes etiketiga te soovite.

Nii et ütleme, et sa tellid palju lähteaineid...otsi kohalik ettevõte, või suured lähedal, ja ehk üks on suur mehaaniline tehas.... sa võiksid lasta neil toodet märgistada kui mingit tööstuslikku määrdeainet. Ehk siis uuri välja, mida seal tegelikult kasutatakse või mida reaalselt kasutatakse, ja lase neil kemikaali sellisena märgistada.

Sama võiks teha ka teiste reagentidega. Naatriumhüdroksiid on nüüd naatriumkarbonaat, küpsetamiseks.

Muriatiline/kõik milline hape on nüüd kontsentreeritud puhastusväädikas.

Võib-olla juhatate mingit import-ekspordiettevõtet, midagi, millel ei ole konkreetset kategooriat ja mis tellib kõike, mis on "kasumlik".

Seadmed idk, see on teine küsimus, mis võib-olla lihtsalt tuleb lahendada sellel turul, või võib-olla saab leida seotud esemeid, nagu piimatöötlemisseadmed või õllepruulimisseadmed ja kohandada neid.
 
Top