Vähem mõjusad?

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Tere, ma lugesin palju inimesi, kes väidavad, et reaktsioonid NaBH4 whas lees tugevat met, see juhtub MDMA sünteesiga? Ma lugesin, et võib-olla jah...
Või kõige vähem tugev toode algab glütsidaatide kasutamisest?
Kui see on...Miks see juhtub ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Kõikidel marsruutidel on lisandite profiil, kuid teoreetiliselt võttes, kui neid piisavalt hästi isoleerida, ei tohiks lõppkokkuvõttes olla mingit vahet, sekundaarne amiin on sekundaarne amiin.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Teoreetiliselt ja empiiriliselt, kui teil on täpne molekul isoleeritud, ei ole vahet, kõik need "probleemid" on seotud ainult isomeeride eraldamisega, kuid molekul on molekul, ükskõik kust see pärineb, see on tõestatav fakt.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
te mõtlete, et kõrge on palju lühem, kui võiksite oodata? ma kuulsin selliseid kommentaare voolamas ka
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma arvan, et ma ei võta osa sellistest aruteludest on ilmselge asi ja aja raiskamine alati juhtub neid asju kõikjal mis tahes inimestega mis tahes tootega.
On nagu siis, kui te toodate partii keegi võtab seda öelda, et see ei ole nii tugev kui alati te annate neile sama partii järgmisel päeval ja nad wow see on hämmastav!
Mõju ja tugevus on seotud enantiomeeride ja lisanditega, kuid ka teie keha olukorraga, niikuinii on võimatu arutelu, mis on alati olnud ja alati olemas.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
ma ei võta mingit seisukohta või mis iganes... ma surun koksi rohkem kui 20 aastat.. ärge rääkige mulle üksustest ja nende kogemustest ja arvamustest sama partii kohta nädalaid...
selle lihtsalt, et rohkem kui üks mainis, et tundus, et see võtab palju vähem aega kogeda kõrge... ma ei saa teha järeldusi ainult mainimine... ka ei ostetud minult...
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma ei vastanud otseselt teie postitusele, ma rääkisin üldisest arutelust, vabandust, et arusaamatus on tekkinud
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Ei muretse, härra 🫡 kõik hea
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
öelge mulle, et glütsidaatide marsruudid teevad "desbalanssi" isomeeride suhtes ja teevad "nõrgema" molekuli. mul on MDMA, mida pean võtma 200 mg ja mul on vaja rohkem an teist 100 mg i floatida
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma teen MDMA-d glütsidaadist ja selle tugevam, mida mul kunagi ei olnud. Ma arvan, et see on rohkem marsruudi või reagentide kui glükidaatide küsimus.
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Teie kogemuste põhjal, millised marsruudid l ja reagendid annavad sellise soovitud mõjuga toote? Kas te teostate ka oma lõpptoote isomeeride eraldamist
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma teen ainult enantiomeeride eraldamist Methis, MDMA on minu arvates parem rassemiline, kuid see sõltub iga inimese isiklikest eelistustest.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
On teateid, et looduslike piperonalide kasutamine annab parima efekti kui sünteetilised. Kuid puudub teoreetiline selgitus. See on täiendav uurimisvaldkond. Võib-olla sünteetilise halvem kvaliteet (dioksüülrühma lagunemine metoksüühendiks), võib-olla midagi muud.
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Jah, mittesünteetiline? piperiini oksüdeerimisest osooniga on kindlasti excelent Piperonal
 
Top